Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Hala duzelemedim.. ne gripmis arkadas.. su d vitamini shutttlama olayini yapacagim bakalim.. bugun esim alip gelecek.. b12 icmeye de devam.. depolari dolduralim.. tum aileye yapacagim.

Ne gripmis yahu kronik grip diycem nerdeyse virüs evden cikamadi bir türlü
Tarifini deniycem şekerim dedigin gibi regl doneminde şekerli istegini bastirmak icin ise yarar

Off en nefret ettigim işler .sadece temizlik sonrasi ev miss gibi tertemiz oluyor işte o yönden cok güzel oluyor kolay gelsin canım

Afiyet olsun canım. Yumurtası daha iyi olmuş. Acikinca ye. Kefir stokla sirkete.hemen dikersin😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sağolasın bitanem. Bugün gidebildim markete, aldım Kefir ^_^ Dediğin gibi yapacağım ^_^

Marul ile kavrulmuş kıyma yemeyi ben buldum sanırım ama çok lezzetliydi.

Ekmeksiz iskender tabisi😄

Rahat 7-8 yıldır ekmek yemiyorum zaten ^_^ Onun için zorlanmıyorum bu diyette. Tatlı da sevmiyorum, gün kurusu bile aşırı tatlı geliyor. He, şimdi Adı Bahçe'de sufle yiyelim desen bi düşünürüm ama. :))))

Şimdi yarın beni heyecan alır. Cuma öncesi stres yaparım😅

Sana da paket yaptırayım? ^_^

Ben de katildim araniza. Onceden cocugumu uyutup aburcubur keyfi yapardim simdi o vakitlerde sayfa sayfa sizi takip ediyorum. Kendimi tanitayim yurtdisinda yasiyorum. Ev hanimiyim. 28 yasindayim. 4 yillik evliyim. Iki yasinda bir kizim var:) ben evlendigimde 51, 52 kiloydum. Boyum 1.68. Dogumdan sonra 58 oldum. Asagi hic inmedi kilom. Ayrica gobek kaldi. Simdi eski kiyafetlerim hic olmuyor. Olanlarsa sikis tepis hic yakismiyor. Bir beden buyudum. Karatay diyeti gecmisim bir hafta oldu. Suan 56.6yim. Iki uc gunde 56yi gordum ama sonra hic inmedi. Adet oncesi donemdeyim. Hic bozmadim. Belki aralarda kayisi ve yogurdu abartmis olabilirim. 57yi tekrar gormesem bari. Benim derdim aburcuburla. Hic yemek yemesem bir omru aburcuburla gecirebilirim. Hayatimda ilk kez diyet yapiyorum ve aburcubur seyler gozumde tutuyor:)

Şu kasedeki karatay dondurmam ,müthiş lezzetli oldu tavsiye ederim :125:içinde kayısı var ,sıfır şeker

o kasedeki dondurmanın tarifini alabilirmiyiz şekerim

Mutlaka deniycem, eline saglik cok guzel gorunuyor..

Kolay gelsin, gunler su gibi akiyordur sana bu tempoyla.

Kolay gelsin, ayy benimde yapmam lazim ufff.

Kolay gelsin. Benim de yapmam lazım ama miskinlikten yemek dahi yapmak istemiyorum.

Iyi misin, moralin nasil?

Aynen iyi sormussun az oluyor, ben gerci biriktrdim tereyağı yapcem diye

Ayy ben gecen kis biriktirdim koca bi kavanoz. Yaptim tereyagini, buzla sallama yoluyla.
Cok da guzel oldu ama sanirim suyunu iyice cikarmamadim diye mi, cabucak koktu.

Hosgeldin. Bizimde aksam cayla abur cubur saatimiz vardi, bende biraz zorlaniyorum o konuda? Alisicaz mecburen.
Walla burda saplak yiyoruz kacamak yapinca, elim pek gitmiyor artik. Ama bu ara biraz zorlandim regl doneminde.

Menum

Uyaninca sirkeli su

Sabah
Kkk

Ara
Kefir
Peynir
Yarim elma, ceyrek muz

Aksam
4 tane etli kabak dolmasi
Salata, yogurt

Yesil cay
Su

Iyi geceler bu gün yediklerim

Sabah peynirli omletten kkk

Ogleni atladım sürekli disaridaydim yanima salatalik ,ceviz, incir, gunkurusu minik şeftali almıştım onlardan atistirdim..

Akşami geç yedik.. çok zorlandım et yemek zorunda kaldım ..acayip soğudum etten..

Ince lavaş arasi tantuni ,yaninda patlican salata, Çoban salata kozlenmis yeşil ve kırmızı biber yedim. .

Saat 10'da evdeydim.cocuklari uyutup serildim resmen..

Herkese allah rahatlık versin

Bu arada sporum : 10.000 adım aşkın :)

Mutlaka deniycem, eline saglik cok guzel gorunuyor..

Iyi misin, moralin nasil?

İyi değilim ama olacağım.
Düşünmemek için başka şeylerle meşgul oluyorum. Mesela 5 saattir mutfaktayım, hem düzene koydum hem yarınki menümü hazırladım. Şimdi 30 dakika karın bölgesine çalışıp o yorgunlukla uyumayı düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim ayrıca.

Canim değerlerin gerçekten çok çok iyi maşallah...su an benimde folik asitimin içinde d vit. Ve kalsiyum var umarim işe yarar. .
Eline sağlık canım eski iştahım geri gelince yaparim..bu arada senin enerjini özledim ben..çabucak iyilesirsin Inşallah

Kolaylıklar dilerim sana ablam. .yarın görüşürüz:)

Alıyor canım ,sıkıntı olmuyor

Hoşgeldin. Ben abur cuburu kesince zaten, hemen kilo veriyorum. Hiç aramıyorum ama geçen gün kardeşim cips almış, çok istemese de canım çekti. Tabiki y,emedim.

Son düzenleme:
Hoşgeldiniz aramiza. . Vucudunuz yeni sisteme alistiktan sonra abur cubur aramazsiniz..öyle şeyleri yedikce yiyesi geliyor insanin ama hiç yemeyince aklına bile gelmiyor zamanla

Pek güzel bi tarif..ellerine sağlık arkadaşım, iyileseyim yaparim inşallah

İnş canım ,sağlık olsunda ...

Sağol cnm benim

Citirlarim geldim
Ustumu degisip hemen ibadetleri yaptim , kefir suzmeye mutfaga girdim yarina yemegim yok dun yarim kg kiyma almistim kofte icin yapmaya vaktim yok yarin isten gelene kadar da bozulur hemen sogan,biber,kirmizi biberi blendirdan gecirdim kiyma sote yapiyorum o olana kadar da buraya ugradim,,,gicik ola ola yapiyorum su saatte yorgun yorgun,,,,,,ise goturecek bisey bulamayinca mecbur kaldim yapmasam is donusu yaptim yedim saat 7 olur,,,,

Sabah7.00
kkk

öğle 12.00
bir but
salata

40 dakika yürüyüş

gelelim okuldan dönüşe çok açtım deli gibi

saat 16.00
bir elma bir kaşık yoğurt
saat 16.30
bir karnıyarık patlıcan (kızartılmadan)
salata
bir kase yoğurt

evettttttttttttt buraya kadar her şey normal

şimdiden söylüyorum 18.30 dan 20.00 a kadar olan kısmı keşke silebilsem şuan bu kısmı utanarak yazıyorum

canım acayip tatlı çekiyo dolapta baklava var ama inatlaştım başta hayır dedim bastırmak için önce 5 tane yeni dünya yedim olmadı iki ceviz bir çay kaşığı bal yedim olmadı ağzımın tadını değiştireyim peynir yedim üstüne çizi yedim olmadı sonrası çorap söküğü gibi geldi bir dilim baklava arkasından gofret arkasından çikolata arkasından çay keyfi fındıklı bisküvi topiğin ilk sayfasında ne yenilirse atlanmadan yazılacak diye okumuştum o günde kendime söz vermiştim. Okurken bile mideniz bulanıyo de mi.. Bende bööle işte Bi başladım mı doyduğumu hissedemiyorum midem de bulanmıyo yerken. Ne zaman rahatsızlığını hissediyom bu saatlerde ve sabah. Bööle yapınca bendeki stresi geçirmiyorum farkındayım ama anlık mutluluk için kendime bile bile zarar veriyorum. Şimdi dersiniz siz insanın midesi bu kadarını almaz diye benimki alıyo işte arkadaşlar da şahit ama o tartıya cuma günü çıkıcam yine de sonuçtan korksam da
şimdi tokat tava tencere toplu işkence yapabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…