Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

hataylı bir arkadaşım getiriyo bana da..kilosu 25 lira idi...
Bayağı zahmetliymiş yapımı..

Son düzenleme:
Canım korkuyorum. Bende insülin direnci çıktı ve de hap kullanıyorum. Bu durumda daha kötü olurum diye korkuyorum.

Az ve sık yemek insülin direncini tetikliyor..
ben de 4 kez farklı diyetisyene gittim canım...gerçekten zor her an 2 saat sonra ne yesem diye düşünmek yıpratıcı bir süreç..
Öncelikle rahat olmak lazım..
Örneğin artık acıkmıyorum .Çİzelgemden de görebilirsin 110 kiloyu gördüm ve ben müzmin şişkoyum..Çocukluğumdan itibaren kiloluyum doğum kiloları vb değil..
amacım etkilemek değil bir hafta deneyebilirsin benim alışmam bir hafta sürdü ekmeksizlik zorladı çünkü..

Evet, gitmedim. Zaten istesemde gidemezdim, oraya araçlar kapalıydı. Özlemişmiydin beni.
tabii ki özledim sen olmayınca topiğin havası değişiyor sen canlılık katıyorsun sarı kedim
allah kabul etsin canım...
ben bu hafta sabit kalmisim 56.6.. gerisini yazmama gerek varmi

aslinda 56.0 I gordum bu hafta ama ne oldu anlamadim.. neyse belden 2 cm incelmisim oda bana yeti :)
önemli olan incelmek kg değil ben kg olarak veriyorum ama incelmiyorum 2 ayda 1 cm hergün 2 saatten fazla yürüyüşe rağmen yuhhhh diyorum
hayırlı olsun canım

kahvaltının olmazsa olmazını yememişsin....YUMURTA
Eki Görüntüle 1097010
Günaaaaaydıııın. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın canım

Hiç mi ekmek yemiyorsun canım ?

nasıl canım istiyor böyle acılı ekşili, bol nar ekşili bilsennnn ama hazır diye almıyorum..mutfakta vakit geçirmekte çekici gelmiyor.biri yapsa ben yesem keşke

Canımm benim istersen ben yaptırayım eşime getireyim sana nasılsa aynı yerdeyiz...

Afiyet olsun canım ,ben yaz gelince fırında kozkuyorum ..o şelilde mukemmel oluyor
közlenmiş patlıcan ve kırmıza biber benim favorım... Sana da afıyet olsun canım..patlıcanın içindekı doğal nıkotın beyın için çok faydalı ve zayıflamayada yardımcı..közlerken soyduğun ıkı üç sarımsağı kuçuk yarıklar açıp patlıcanın içine yerleştırırsen enfess oluyor..sarımsakta içinde pişiyor..vayy vayyy aç değilim ağzım sulandı

tm ama incelmiyorum 2 ayda 1 cm hergün 2 saatten fazla yürüyüşe rağmen yuhhhh diyorum

ben her hafta ölçüp biçiyorum kendimi Bu hafta belden incelmemişim..Kalçadan 2 cm. gitmiş..
Arada fark oluşmuş sevindim..Çünkü benim şahane vücut ölçüm var dı.. bel kalça göğüs aynıydı
ÖZetle kütük diye biliriz..bel oyuntum oluyor, olmaya başladı sanırım )

Amma dalga geçtim kendimle )

sana da hayırlı cumalar canım
600 bile iyi senin birden gidecek bu kglar
kızlar Karatay Diyeti gerçekten işe yarıyormu ? Diyetisyenim onu çok eleştiriyor ondan sormak istedim.
tabiiki işe yarıyor çizelgelerimize bakarsanız farkları görürsünüz,,,ben 11 aydır yapıyorum hem kg olarak hem sağlık açısından çok fark gördüm,,,,çoğu diyetisyenler karataya karşı ekmek kapıları azalıyor diye karatay herşeyi bilimsel olarak kitaplarında açıklamış,,,internetten ücretsiz ilk kitabını indirip okursanız herşeyi anlarsınız ...facebook ta sağlıklı yaşıyoruz sayfası var oraya bakarsanız 30.000 yakın karataycı var orada öncesi-sonrası zayıflayan insanların resimleri var
günaydın canım çok şükür düzelmeye başladın
günaydın canım

günaydın canım bende de aynı sorun var

MYDENİZCİM SÜPER GİDİYORSUN BÖYLE GİDERSE 10-12 ARASI ALACAKSIN GİBİ

bildirimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
rumuz : alfabetikbulvar
başlangıç tarihi : 18 mart 2014
başlangıç kilo : 85,4
geçen hafta ; 80,6
bu hafta ; taam 80
fark :-0,6
beden : üst 42 alt 44
şimdi HEDEF : 38-40
spor : işte asıl sıkıntı...hergun yağmur ve fırtınadan dolayı sadece 1 gün yürüyüş
boy : 1.67
hedef :65
yüzde : - 0,74
geçen hafta 3 kılo vermıştım biliyorsunuz bu hafta hiç spor yapamadım ve işler dolayı çook geç uyudum..ama 104 kg dan 80 kg gelmek gram gram bıle olsa büyük sabır gerektırıyor o nedenle çook şükür ..
kılo veren bütün arkadaşlarımı tebrık ve takdır ederım..
kedıı en azından tava vurmayacaksın başımaa..heheee

ben kemal kük.rer inkimi aldım karataya uygun

aranıza katılmak tabiki isterim de paylaşım da sıkıntım olabilir diye katılmak istemedim.2 haftadır karataydym.biraz verdim de çok şükür...

benim sıkıntım spor olayı iki minik kızlarım var 3 ve 1,5 yaşında.mekik çekmek istedim ikiside göbeğimde zıplamaya başladı :)))) spora ve çikolataya bi çare bulursam tam benlik bu diyet :))))) spor ve çikolata için önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim :)

teosoncumm portakal çiceklısı de var beyaz çayın o dahada güzel..bulursan ve yandakı bayana kaptırmazsan mutlaka dene canımm

Şu 80 ler bana öylesine ulaşılmaz geliyor ki...ben de görmek istiyorum..
Bana 8 leri çizelgenle anlatabilirmisn alfabetikbulvar ))

harikasın sen.. .Bir de beli kalın olanlar da insülin direnci yüksek ve karaciğer yağlanması varmış diye biliyorum...
bende karaciğer yağlanması var örneğin..

cm ler önemli

kendimizle barışık olmasak çok strese girer,z dalga geçe geçe zayıflayacağı,,,,16 yaşındaki kızıma kg ver diyorum üstü benden ince basenleri benden 11 cm fazla kızım vazo gibisin diyoeum oda reklamlarda çıkan firel.li lastikleri gibiyim diyor

olsun oruçtan dolayı + çıkmıştır yarın farkedecektir

günaydın ablam hayırlı cumalar

maşallah ne güzel yavaş yavaşta olsa gidiyor işte 24 kimonu verrrdiiinnkaç ayda

güleysa çikolata için değil ama çikolata isteğin için tarçınlı süt bir kurtarıcı..kakolu soğuk sütte isteği azaltıyor.. spor için evde leslie ile yürüyüşü önerırım..cidden faydalı..

buradaki çoğu arkadaşın çocukları sizin gibi küçük,,,isteyince herşeye çare bulunuyor bazıları gece onlar uyuyunca yapıyor bazıları onlar kalkmadan,,onlarla yapmak bile güzel sonuçta bir hareket oluyor

karataya başlayınca çikolata istemiyor zaten canınız arada bir % 80 bittere izin var kahvenin yanında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…