Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

teosoncumm portakal çiceklısı de var beyaz çayın o dahada güzel..bulursan ve yandakı bayana kaptırmazsan mutlaka dene canımm :KK52::KK52::KK52:

:KK52::KK52::KK52:tamm canım ondan da alabilirim düzgün bir aktar bulursam açıkta alıcam az bişi .zaten aldığımı açtım yeşilçayla karıştırdım öyle içiyorum

maşallah ne güzel yavaş yavaşta olsa gidiyor işte 24 kimonu verrrdiiinn:KK53::KK53:kaç ayda
evet canım..24 kg verdım ..üstelik dayım vefat ettıgınde 7 kg gerı alıp yenıden verdım..7 ay kadar sürdü dıyebılırım..dukan dıyetı yaptım ama karataya yataş geçişle sonuçlandı :KK52::KK52: imkan olursa bi öncesi sonrası yapmak istiyorum sizde değerlendirin .. sporla verdıgım için kılomu hiiç göstermiyorum...:KK52::KK52::KK52: çok şükür rabbime :KK52::KK52:

Rumuz:eaglec
Başlangıç tarihi:26/04/2014
Başlangıç kg:59
Geçen hafta:58.4
Bu hafta:57.8
Fark:-600
Toplam fark:
Beden:38
Spor:cardio and fitness
Boy:1.68
Hedef:ilk hedef 54 kg...ikinci 48 kg
Yüzdesi:

bildirimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52::KK52:
rumuz : alfabetikbulvar
başlangıç tarihi : 18 mart 2014
başlangıç kilo : 85,4
geçen hafta ; 80,6
bu hafta ; taam 80
fark :-0,6
beden : üst 42 alt 44
şimdi HEDEF : 38-40
spor : işte asıl sıkıntı...hergun yağmur ve fırtınadan dolayı sadece 1 gün yürüyüş :KK19::KK19:
boy : 1.67
hedef :65
yüzde : - 0,74
geçen hafta 3 kılo vermıştım biliyorsunuz bu hafta hiç spor yapamadım ve işler dolayı çook geç uyudum..ama 104 kg dan 80 kg gelmek gram gram bıle olsa büyük sabır gerektırıyor o nedenle çook şükür ..:nazar::nazar::nazar:
kılo veren bütün arkadaşlarımı tebrık ve takdır ederım..:nazar::nazar::nazar:
kedıı en azından tava vurmayacaksın başımaa..heheee :KK52::KK52::KK52:
:KK9::KK9::KK9: ben yağmurdan dolayı 3 kere yürüyebildim sonuç artı 600:KK50:
aranıza katılmak tabiki isterim de paylaşım da sıkıntım olabilir diye katılmak istemedim.2 haftadır karataydym.biraz verdim de çok şükür...

o zaman aramıza katılmış sayalım :KK71:

çocuklardan fırsat buldukça gelirsin biizm katı kurallarımız yok karatay yapmak isteyen herkese kapımız açık yeterki yapsın ...cuma günleri 3 e kadar bildirim yap en önemlisi o

Şu 80 ler bana öylesine ulaşılmaz geliyor ki...ben de görmek istiyorum..
Bana 8 leri çizelgenle anlatabilirmisn alfabetikbulvar :KK66:))

..
oyy oyy kıyamam yaa.. vallahı gözlerım doldu yena.. çünkü ben 104 kg hatta 107 kglardan geldım 80lere..emın ol sende başaracaksın benımde hedefım 65..bende gecen babymom'a kılo verdıgım için tebrık ettığinde ; ama benim hedefim , senin başlama kilon demiştim..:KK14::KK14::KK14:

KEndi adıma hiç bu kadar doyarak kilo verdiğimi hatırlamıyorum..
hayatım da pek bir değişiklik olmadı sevdiğim yiyecekleri yine yiyorum..
Ölçü yok,hesap yok doldur doldur tabakları ye :KK66:

Değerlerime baktırdım duyduklarımdan etkilenerek özellikle beni şaşırtan kolestrolümün ve şekerimin düşmesi idi..

Herkes kendini daha iyi tanır bu sistem bana çok iyi geldi...Deneyerek görebilirsin..

MAşallah haftalar nasıl çabuk ilerliyor...
yine kilo vermişsin :KK66:

:KK9::KK9:

basit yapabilirsin gerçeği gibi olmuyor ama..
Azıcık yumuşatıyorum sonra yoğuruyorum .kısırımsı çiğköfte denilebilir :KK66:

Bende o kadar mutluyum ki bu beslenme şekliyle hem yiyorum doyana kadar hem kilo veriyorum.. kilo verdikçe mutlu olyorum kendime güvenim geldi, giyindigim şeyler yakıştıkça daha rahat hareket ediyorum oramı buramı çekiştirip fazlalıkları saklamadan...:KK52::KK52::KK52: yarın bende gidip değerlerime baktırıcam bakalım neler değişmiş

evet canım..24 kg verdım ..üstelik dayım vefat ettıgınde 7 kg gerı alıp yenıden verdım..7 ay kadar sürdü dıyebılırım..dukan dıyetı yaptım ama karataya yataş geçişle sonuçlandı :KK52::KK52: imkan olursa bi öncesi sonrası yapmak istiyorum sizde değerlendirin .. sporla verdıgım için kılomu hiiç göstermiyorum...:KK52::KK52::KK52: çok şükür rabbime :KK52::KK52:

öncesi sonrası çok iyi olur canım.....bide çizelgeni yapsan çizelge olmayınca ne kadarsın ne kadar verdein belli olmuyor,,,,,

ben dizlerimden dolayı başlarda spor ve yüüryüş yapmadan 11 kg vermiştim onun için fazla incelme olmadı

oyy oyy kıyamam yaa.. vallahı gözlerım doldu yena.. çünkü ben 104 kg hatta 107 kglardan geldım 80lere..emın ol sende başaracaksın benımde hedefım 65..bende gecen babymom'a kılo verdıgım için tebrık ettığinde ; ama benim hedefim , senin başlama kilon demiştim..:KK14::KK14::KK14:

Beni nasıl anlıyorsun ..Ancak 3 lü rakamları gören ağırlığın ne yaman bişey olduğunu bilir ;(

Sahi neden çizelge yapmıyorsun kendine..24 kilo bu boru değil..

günaydın canım :KK9:

Günaydın Gül ablacım çikolata memleketinde olmama rağmen sabahları sokakların sütlü çikolata kokmasına rağmen irademle bu işi başarıp hedefime ulaşacağım :nazar: haftalık 600 gr veriyorum :)) sonuç şaşırttı beni sonraki haftayı sabırsızlıkla bekliyorum :nazar:

güleysa çikolata için değil ama çikolata isteğin için tarçınlı süt bir kurtarıcı..kakolu soğuk sütte isteği azaltıyor.. spor için evde leslie ile yürüyüşü önerırım..cidden faydalı..
evde leslie yapmaya çalıştım minik kızım saatlerce ağladı.bilgisayarı istedi :))) ben çalışıyrm sabah erken işe gidiyrm.minikler uyudumu ortalık toparlayıp hemen bende uyuyorm.
buradaki çoğu arkadaşın çocukları sizin gibi küçük,,,isteyince herşeye çare bulunuyor bazıları gece onlar uyuyunca yapıyor bazıları onlar kalkmadan,,onlarla yapmak bile güzel sonuçta bir hareket oluyor:KK34:

karataya başlayınca çikolata istemiyor zaten canınız arada bir % 80 bittere izin var kahvenin yanında

gece yapmak çok ii fikir ama ben hemen uyuyrm :KK43:(( sabah çok erken iş başı :KK43:

eski -yeni fotoları görmek güzel olur hepimiz açısından motive oluruz

Rumuz:eaglec
Başlangıç tarihi:26/04/2014
Başlangıç kg:59
Geçen hafta:58.4
Bu hafta:57.8
Fark:-600
Toplam fark:
Beden:38
Spor:cardio and fitness
Hedef:ilk hedef 54 kg...ikinci 48 kg
Yüzdesi:

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

Beni nasıl anlıyorsun ..Ancak 3 lü rakamları gören ağırlığın ne yaman bişey olduğunu bilir ;(

Sahi neden çizelge yapmıyorsun kendine..24 kilo bu boru değil..
7 ay önce hataya gitmiştim iş için.. eve geldım ayaklarım öyle şişmiş ki kılodan.. asıl boru onlar olmuş :KK52::KK52:..bileklerim yok sankı :KK53::KK53:..bacağım ayağıma doğrudan bağlanmış gibiydi :KK52::KK52:..ben dedim kendimin hiçbirşeyi olmak istemem ve bu bileklerin hakkınıda asla ödeyemem..o gün karar vermiştim dıyet yapmaya.. kılonun 5 'de 10 'da fazla ama 100lü rakamlar bir eziyet 167 boyunda 30 yaşında birisi içinde bildiğin hastalık...o nedenle çok iyi anlayabilirim yenacım...

Günaydın kızlar nasılsınız :)

başlangıç kilosu: 60
geçen hafta: 55.6
bu hafta: 54.3
fark:+300
toplam fark: -5,7
beden: 36
spor:3 gün spor
hedef: 55
Yüzde:+0,55

Galiba spor yapmadığımdan aldım

Herkese günaydın :KK16:
Uzun zamandan sonra bir Cuma günü evimdeyim nihayet. Tartıldım üzüldüm :KK43:
Gebelere bakıyorum ilk 5 ay 3-4 kilo almışlar maksimum çoğu sabit ilk aylarda kilo verdiğinden dolayı ben alıyorum :KK43: Yabancı sitelerden de gebelik takvimi devam ediyorum. Son zamanlarda o kdara çok gebelikte kabızlık ile ilgili yazı okudum ki ohh çok şükür ben hiç yaşamıyorum bu sıkıntıyı diyordum 3 gündür ben de bağısak problemi yaşıyorum.
Rumuz:Ekin06
Gebelik başlangıç tarihi:05.12.2013 (20+5 hafta):KK49:
Başlangıç kg:75,6
Geçen hafta:80,6
Bu hafta:82
Fark:+14
Toplam fark: 6,4
Spor:1 gün yürüyüş
Boy:1.65
Hedef:88 le doğuma gitmek ( mümkün mü acabaaa :KK43: )

Selam Hatunlar :KK66:
Bendeniz kepekli.
Salidan beri Karataya basladim.Sizi gizli gizli okudum :)
Sadede gelince 89 kiloyum 30 yasindayim 175 boyum var.Birde 3 yasinda bir prensesim :KK66:
Artik yazarim bende.haftaya da bildirim insallh

tabii ki özledim sen olmayınca topiğin havası değişiyor sen canlılık katıyorsun sarı kedim

allah kabul etsin canım...

:nazar: önemli olan incelmek kg değil ben kg olarak veriyorum ama incelmiyorum 2 ayda 1 cm hergün 2 saatten fazla yürüyüşe rağmen yuhhhh diyorum

hayırlı olsun canım

kahvaltının olmazsa olmazını yememişsin....YUMURTA

günaydın canım

ya iş yerinde zor oluyor o sogukta yıyemıyorum :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

öncesi sonrası çok iyi olur canım.....bide çizelgeni yapsan çizelge olmayınca ne kadarsın ne kadar verdein belli olmuyor,,,,,

ben dizlerimden dolayı başlarda spor ve yüüryüş yapmadan 11 kg vermiştim onun için fazla incelme olmadı
tamam abla önce resımlerı yuklerım sonrada çizelge yaparım.. benımde sağ dizim çok ağrıyor ablacım ayaktayken değil ama gece yatağa gırınce sanki dişim ağrıyor gıbı dizim ağrıyor..kılo verdikçe hafifleyecek ama çünkü 100+ iken çok fenaydı :KK52::KK52:

Günaydın Gül ablacım çikolata memleketinde olmama rağmen sabahları sokakların sütlü çikolata kokmasına rağmen irademle bu işi başarıp hedefime ulaşacağım :nazar: haftalık 600 gr veriyorum :)) sonuç şaşırttı beni sonraki haftayı sabırsızlıkla bekliyorum :nazar:
:nazar:

neredesin sen o çikolata çikolata kokan :KK1:
evde leslie yapmaya çalıştım minik kızım saatlerce ağladı.bilgisayarı istedi :))) ben çalışıyrm sabah erken işe gidiyrm.minikler uyudumu ortalık toparlayıp hemen bende uyuyorm.

gece yapmak çok ii fikir ama ben hemen uyuyrm :KK43:(( sabah çok erken iş başı :KK43:

işyerinde öğlenelri yürüme imkanın yokmu canım, ben de çalıştığım için öğlenleri yürüyorum

X