Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Çok sağol abla siteleri öğrendiğim çok iyi oldu ne yapacağımı şaşırıyorum bazen akşamları

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

MAşallah prensçiğim..herşeyinle hazırsınız...Allah nazarlardan korusun sizi..
Güzel haberlerle aramızda olursun yakında inşş..

Desteğin için çok teşekkür ederim canım...Sabırlı olmam şart ama bazen tıkanıyorum işte...
Bu sabahta tartıya çıktığım da çok az bir değişiklik görünce dellendim

İnsülinimi terbiye ettim gibi..Artık ani acıkmalarım,hiç yok...Acıktığım için değil de yemem gerektiği için yiyorum..
Çorbalara un koymuyorum ben...Mercimeği örneğin hep unsuz pişiririm..

Geçmiş olsun canım...

merhaba canım
geçmiş olsun kuzuşuna
mutlaka git konferansa bulunmaz fırsat

Çok sağol abla siteleri öğrendiğim çok iyi oldu ne yapacağımı şaşırıyorum bazen akşamları

o sitede solda profil resminin altında karatay menüsü diye mavi bir yazı var ona basınca bütün menü çıkıyor resimlere basınca menü yapılışı malzemesi yapılışı tarifi herşey var..bulamazsan link olarak atarım sana

yemek yaparken tadına bakıyormusun,,,

inşallah sağlıklı ve güzel bi bebek dünyaya gelir :)
allah yüzünü de bahtını da güzel eylesin :)
bu arada ben senden şişkoyum

herkese slmlarrr..
sanki uzun zamandır uğramıyorum gibi hissediyorum
bu aralar çok yoğunum son 3 vizem kaldı ve ardından finallerim başlıyo
hayatla yarışıyor gibiyim
öyle yorgunum ki anlatamam size
çökmüşüm gibi hissediyorum
ne bir kitap okumaya fırsatım var
ne de çok sevdiğim bişeyleri yapmaya
herşey bana sanki hayatta zaman kaybı gibi geliyor
önceden sanki daha çok vaktim vardı da ben kıymetini bilmemişim gibi...
hayat geçiyor...ve ben de o hızla geçen vakitlerin kuyruğunda sürükleniyorum
keşke yine çocuk olsam....

Selam pofucuğum...
Ne güzel bir amaç uğruna çaban, karşılıksız değil...
O yüzden kaybediyosun gözüyle bakma...

Bugün bende pek bir depresif moddayım havadan sanırım.

Son düzenleme:
Selam pofucuğum...
Ne güzel bir amaç uğruna çaban, karşılıksız değil...
O yüzden kaybediyosun gözüyle bakma...

Bugün bende pek bir depresif moddayım havadan sanırım.

öyle belki geleceğim için en önemlisi çocuklarım için debeleniyorum şuan yırtınıyorum paralıyorum kendimi
ama öyle bi hale gelmişim ki farkında olmadan
en küçük saçma sapan bişeylere bile kafa takıp düşünüyorum
uykusuzum..
yorgunum..
hislerim karışmış..
dünyada ki herşey hep aynı..
garip yani :)

selam canım
şimdi dişinizi sıkacaksınız ki ilerde rahat edesiniz hayatın tadını çıkarasınız,
okumak çok önemli ne ekersen onu biçersin ilerde de biçtiklerine bol bol hayatı yakalarsın,,,,
siz çok gençsiniz hayat şu andan ibaret değil sabredeceksiniz zorluklara katlanacaksınız ki güneş doğunca bütün zamanlar siizin olsun,
allah zihin açıklığı versin vizelerde finallerde başarıyla sonuçlansın

Allah nazarlardan saklasin.

Ayyy benim facebook um yok o tariflere ulasabilecegim baska bi site var mi ablacim yaa

Cok gecmis olsun :13:

Canım herşey çok güzel görünüyor sen hepsinden güzelsin maşallah .tişörtün altina basketbol topu koyulmus gibi gorunuyor ne guzel bir hamilesin .doğumu Allah bir nefeste kurtarir insallah sevgiler

Sevgili arkadaşlarım hepinizin kandili mübarek olsun.
Ben kardeşlerimin yanına geldim (annemler memlekete gitti) bu gece burdayım.Ama malesef burda tartı yok yarına beni izinli yazın.Geçmişi okuyamadım eve gidince artık Hepinizi öpüyorum Allah a emanet olun ...

Bu tür kaygılara cok erken baslamissin canim bu yuzden de strese de girmen cok dogal suan en önemlisi okulun neden böyle yapiyorsun anlamadim .gençliğinin tadini cikar herseyi doya doya yasa yarin cok gec olur yoksa öptüm seni

Buldum buldum hatta yemeğe oradan birseyler yapayim dedim

slm kızlar ben geldim
KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

prenscim Rabbim sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin sizlere hayırlı bir evlat olur inşallah

İnşallah tok tutar. Yumurta iyi bu konuda ve kuruyemiş. Onlar eksik olunca çabuk acıkıyorum.
şimdilik açlık konusunda bir sıkıntı yok evde olsaydım güzel bir kkk yapıp bir kasede çorba içerdim tam olurdu

sağol ablacım Allah razı olsun
hastane şartlarında ne bulduysam yedim işte
normalde gece kahvaltı dağıtılır 11 gibi dün domates salatalık koymamışlar patates kızartmışlar ondan alamadım peynirde kutuda krem peynir koymuşlar yenilecek gibi değil beğenmdik onu beyaz peynirde yokmuş. 24 saat açık manav vardı ama hem karanlık hem biraz mesafe var gidemedim

Asıl okul bitince başlıyor ..kpss diye bir illet varkiii ...bende mezun oldum ama şuan kimlik kargaşadı yaşıyorum resmen ...ev hanımı olamıyorum ,kpss ye çalışıyorum ,oğrenci değilim ,öğretmende olamadım saçmasapan bir durum ..bu zamanların en tatlı en güzel zamanlar ,kıymetını bil

Canım Allah yardımcınız olsun..Bahsettiğim yakınım şu an stresten çalışamıyor bile seni çok iyi anlıyorum o yüzden..
Biizm dönemimiz de yeterlilik sınavı diye bir uygulama vardı mezun olduktan sonra o sınavı geçmeyen atanamıyordu yine...Sonra öğretmen açığından dolayı önüne geleni az bir eğitimle öğretmen yaptılar...ziraatçi,inşaatçı hatta açıköğretim mezununu bile...

Zaten eğitim sistemi de bir rayına oturamadı..Çocuklar üzerinde ha bire denemeler yapılıyor..O da ayrı bir dert..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…