Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

İyi akşamlar,

düğün dernek izledik. filmin yarısına kadar çok sıkıldım sonraları gülmeye başladım..
Çokta methedildiği gibi bulmadım filmi,gişe rekorları kırdı sinemalar da ama mizah anlayışımla örtüşmedi pek...

Bugün yediklerim ..

Sabah,
Karatay kahvaltı

1 kahve
1 yeşilçay

Akşam,
1,5 kase mercimek çorbası
enginarlı bakla
yoğurt

50 dk. yürüyüş

Yasemin teri ve kokusunu da engellermis...kaynatip suyunu biseye koyup her sabah giyinirken koltaltina surunce aksama kadar koku olmazmis
Dun sabah KKK

Aksam somon+cigkofte+salata+helva
Bugun sabah KKK

Aksam iki lokmalik tavuk +ispanak kavurma +iki kasik bulgur pilavi sebzeli
Afiyet olsun canimcim
O gun boyu topukluyla gezenlere soyluyordur...ben disarda topuksuzla geziyorum isyerinde ve gezmelerde topuklu giyiyorum o zaman fazla ayakta kalmamis oluyorum is yerinde oturunca cikariyor ayaklarimi kasanin ustune uzatip dinlendiriyorum:)
Benim bir huyum var kalkinca yorgunlugumu ve uykusuzlugumu unuturum:),,,,,sen sormasan aklima bile gelmezdi bu gecede tuacagim ama yatmayacagim 2 saat icin yatmaya degmiyor yarin tatil gec kalkarim,,,1 seneye yakin kalmis oluyorsunuz resmi birgorevmi ozel ismi

Prenscigim nasil ki bi haber varmi kedicik,,,,,keske bende telini alsaydim ya hic aklima gelmedi,,,,facede gorursem alayimm,,,,

Princin azi cogu olmaz canim ne kadar olursa olsun kan sekerini yukseltir onu hayatindan cikar kiymali ve bulgurlu cok lezzetli oluyor....acemisin diye affettim yoksa saplagi yerdin:)
ben yazmistim buraya
:)
Afiyet olsun bebisimize yarasin cocuk bayram yapti bugun:)
Allah kabul etsin canim...
kendine dikkat et

Hic merak etmemistim bi ara bakayim nasilmis,,,afiyet olsun caniimm

Sahura kadar kizimda oturdu bende oruc tutayim dedi, karnimizi doyurduk tek yumurtali kkk ile kizim mercimek corbasi ve yogurt yedi sut icti 1 de yumurta,,,,bu gece kilinmasi gereken 12 rekat namaz i kildim simdi sabah ezanini bekliyorum onuda kilayim yatacagim 20 saat oldu kalkali uykusuzluk uykusuzluk getiriyor bana insallah yatinca uyuyabilirim,,,,

Herkese gunaydinsss

dun bende saati kurdugum halde kalkamadim oruca ama bu gece kalktim cok sukur.. saat 5.30da yattim 7.30da cocuklar kalkti.. iftar taaa aksam 8.40 :) bakalim gun nasil gececek.. birde sahura kalkinca tartildim sabahta tartildim ayniyim ac tok nasil oluo anlamadim fakat dune gore 700gr fazlayim .. yarinda bildirim gunu :) hala bacaklarim agrio vay arkadas nasil egzersizmis bu. victorias secret meleklerinin yaptigi Karin egzersizleriymis sozde bilmiyorum... dun instagramda bir kadin gordum abd dedn manyak duzelmis karni teni filan hos deil ama sonucta duzelmis ona sordum ne yaptin diye bana yaptigi egzersizleri siralamis. nette arastirirken bu dedigim 15dklik egzersizi buldum icinde kadinin dediklerinin hepsi var .. 2 kere yaptim . merak ederseniz buradanda eklerim hem kadinin resmini hemde egzersizi

dunden yemeklerimi yaptim bugun sadece corba yapmayi dusunuyorum ..o yuzdende evi toparlamak disinda isim yok ..bide bebek grip oldu grip oksuruk onunla ugrasiodum dun giremedim.

kizlar bu ayda yapilacak ibadetlerle ilgili bilgisi olanlar paylasalim olurmu.. bende bisrseyler bulursam eklerim sizde yazin benim acimdan cok makbule gecer.

kacgundur evdeyiz felaket ruzgar var disarida . zaten bakuye ruzgar sehri denir. bugun ruzgar dinmis cocuklari biraz disari cikartayim beynimize oksijen gitmis.

su deilde cay beni cok etkiliyor, o gun yesil cayimi icmezsem kendime gelemiyorum.

herkese guzel bir gun diliyorum

Dualarımızın kabul olması dileğiyle Hayırlı kandiller...

Geçmiş olsun bebişe..
Bazen benim de öyle oluyor aç ve tok aynı rakamı görüyorum...

Eki Görüntüle 1095495
Günaydın.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Afiyet olsun...

Bu hafta tartı beni hiç memnun etmedi..Dikkat etmeme ve yürümeme rağmen yürüyüş dışın da zaten aktif biriyim..
Canım sıkılıyor emeğimin karşılığını almayınca ;(
Umutsuz olmak istemiyorum ama havalar ısındıkça kendime olan kızgınlığım çoğalıor inancımı kaybediyorum.
Normal kilolarda,normal kıyafetler giymek istiyorum artık...
Renkli renkli,efil efil oturduğum da oramı buramı çekştşrmeden yağlarımı kapatıcam diye şekilde şekile girmeden eşime sarılrıken bile lömbürdülerimi hissetmesin diye sürekli bir otokontrol halindeyim.

günaydın kızlar
nöbetten geldim yorgunum
kızımı sevdim azıcık babannesi şimdi uyuttu onu
eve gelince yatcam diye iş çıkışı eve yürüyeyim dedim yürürken hadi dedim stada gireyim en dış kulvardan 5 tur attım
terleyip susamaya başladım su içesim geldi yanımda yoktu zaten (Allah kabul etsin) oruca niyetlenmiştim onu hatırladım daha yürüyesim vardı 10 tur atarım diyordum ama çok susamayım diye 5 turda kaldım
sahur için bir şey götürmek aklıma gelmedi zaten evden aceleyle çıktım hastanedede birşey yoktu
4-5 fındık 5-6 badem 15 kadar zeytin bide hatanelerde paketli tekli yuvarlak ekmekler oluyor ya hamburger ekmeğine benziyor bir tanede ondan yedim ve form çayı içtim (ekmek yemeyeydim iyiydi ama başka birşey bulamadım malesef) bu da bana tecrübe oldu bir dahakine hazırlıklı giderim inşallah

iyi geceler canım

iyi nöbetler

hamsilerde kaldı gözüm

çorbayı pek gözüm tutmadı içindeki şehriyemi eriştemi

evet abla şehriye. kızım seviyor onu uzun zamandır yapmıyorum diye yaptım herkese paylaştırdım en azınıda kendime koydum yarım kaseden azıcık fazla :26:

Sağol canım....
Ayak bileğim de burkulmaya bağlı kas yırtılması oluştu nedeni o ağrı...
geçmiş olsun cnm

Afiyet olsun canım balık dedinmi akan sular durur ,bu kızartmamı yalnız ,bna ı ole geliyor :44:
hamsi tava yapmıştım cnm 2 yemek kaşığı yağ yoktur bile onda pek kızartma denilmez yani balık yağışmasın diye tepsi yağlar gibi tavayı yağlıyorsun hatta ben fazlasını akıtıyorum

İnşallah tok tutar. Yumurta iyi bu konuda ve kuruyemiş. Onlar eksik olunca çabuk acıkıyorum.

Ben bugün kahvaltıyı sağlam yaptım ama midem kazınıyor.:)

Afiyet olsun, bebişe yarasın, sana bol leptin olsun. :) süt olsun tabii

Benim bileklerimi ağrıtıyor, zor giyiyorum. Spor, gizli topuklu aldım bir tane, o rahat. Canan Karatay kesin zararlı der. :)

Arkadaslar bu benim aldigim beyaz cay.
Tadina alistim, simdi yesilden daha cok seviyorum.
Icine bikac karanfilde atiyorum demlerken. Cubuk tarcinda bulursam aticam, cok severim.

Çubuk tarçında iyi olur, hem insülini düzenler.

Her an doğum gerçekleşebilir...Çok heyecanlı ve duygulu..
Allah yardımcınız olsun...Sağlıcakla kucağına alırısn inşş..

Yenacım;çok teşekkür ederim..

Ablacım;amin ,çok teşekkür ederim..

Canım Rabbim yardımcın olsun.gönül huzuruyla kucağına alırsın inşallah bebeğini...güzel haberlerini bekliyoruz:119:

Allah razı olsun canım sağol..

Geldim annem diyor gari .Canım dualarım seninle inşallah sağlıkla kucağına alırsın.heyecan yapmamak tabi elde değildir muhakkak yat dinlen bol bol zaten çok yorulacaksın son günlerin tadını çıkar

Dinlenmek mi bennnn hiç duramam..sağol canım benim..

Herkese selamlar..

Regaip kandilimiz mübarek olsun,Allahım dualarımızı kabul etsin..

Ben evdeyim,işlerimin son durumlarını hallettim..artık tamamen hazırım..Gelsin paşa artık ben de sabırsızlanıyorum...
Çok şiddetli tekmeler atıyor ,resmen beni itiyor yatarken yorganı bile itiyor çekilin geliyorum der gibi :)

Herkes iyidir inşallah..ben birazdan resim yüklücem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…