Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ozel ablacim, santiye isleri. Enerji santrali yapiyolar, benim adamcim

Canim bebegine gecmis olsun. Baku desin anladigim kadariyla, askabat tayim bende yakin sayiliriz.
Karin egzersizlerini ben merak ettim, burada internet sinirli indirme islerini yapamiyorum,
Kedi de bana bi liste vermisti ona eklerim. Turkiyeye gidince indiricem hepsini. Gobek sorunum var benimde.
Ibadet olarak ben ucaylarda tutabildigim kadar oruc tutuyorum. Bu sene kizim cok hareketli, surekli disardayiz,
Cok yoruluyorum ee yasimda 33 oldu insallah tutabilirim istedigim gibi.

Son düzenleme:

merhaba canım
allah kabul etsin orucunu
bebişe de geçmiş olsun
bende tartıda aynısını yaşadım,,,,sahur öncesi ile sabah kalktığımda aynıydı yedikten sonra tartıldığımda 1, 5 kg fark vardı çoğu su zaten oda çıktı,,,iftara yakın tartılacağım bakalım ne farkedecek ...cuma tartısına göre cumartesi 600 fazla çıkmıştım halada o fazlalık duruyor

Dualarımızın kabul olması dileğiyle Hayırlı kandiller...

amin...
Geçmiş olsun bebişe..
Bazen benim de öyle oluyor aç ve tok aynı rakamı görüyorum...
Afiyet olsun...
sana da hayırlı kandiller canım
Ben bugün kahvaltıyı sağlam yaptım ama midem kazınıyor.:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evdesin ya aklın yiyeceklerde dir belki ne yesem diye

Hepimizin kandili mubarek olsun arkadaslar, oruclarimizi da Allah kabul etsin.

Sahurumu kkk yaptim tam olarak.
Aksama da sulu kofte ve bulgur pilavi yapicam
Salata ve yogurt esliginde.

Kafam tuttu biraz.

İnşallah eklemişimdir...resimde de biraz karanlık çıkmışım pek beğenmedim ama idare edin..son halimde budur :))

Sephanın üzerinde ki foto oğlumun 9 aylık fotosu :)) şuan 10 yaşında ..

Lohusa içinde nevresim takımı almıştım..güllü renkli annem çok beğendi ,sonunda güllü dallı bişey aldın dedi :))))

Koltuğun üzerindekilerde hastane göçümüz..

Son düzenleme:
sıkma canını canım
her bünye bir olmuyor bazıları tam gaz bazıları takıla takıla gidiyor,,,ben 2 aydır hergün 2 saatten fazla yürüyorum sonuç 1 cm bacaktan 1 cm belden gitmiş...eylüle den bu zamana 8 ayda 2 kg ancak gitmiş,,,,ben inancımı kaybetmediğime göre sizde kaybetmeyeceksiniz sabır sabır gidecek onlar....ufak bir yanlış bile kg vermeyi engelliyor insülini çalıştırıyor ,,,yediklerini tekrar gözden geçir canım bi yerde hata mı var,,,çorbalara un koyuyormusun bazen 1 kaşıktan bişey olmaz deniyor ama vücut hemen algılıyor onun direniyor

günaydın canım
allah kabul etsin
oh spor bile yapılmış ne güzel
ekmek olmamış tabiiiama oruç için yediğinden dolayı bi seferlik bişey demeyeceğim .....her hatada basa dönersiniz insülin direncini düşüremezsiniz ,,,ben kaçamaksız 4 ayda düşürdüm çok zor düşürmek
şehriye işlenmiş olduğu için yasak bir kaşıkta alsan aynı 3 kaşıkta zayıflamanı az etkiler yine zayıflarsın ama karatayı 2 sene kaçamaksız yapınca çoğu hastalıklardan kurtulunabiliyor,,,hücreler yenileniyor onlar olmaz.....

balık tavada bol yağ ile ve kısık ateşte pişirilebilir,,,zeytinyağı ile ama

sağol canım senin de mübarek olsun,
2 gündür sesin çıkmayınca meraklandım keşke bende telini alsaydım dedim ,,,,aaa kedi den almak şimdi aklıma geldi ondan alayım doğum sonrası da ararım
Hepimizin kandili mubarek olsun arkadaslar, oruclarimizi da Allah kabul etsin.

Sahurumu kkk yaptim tam olarak.
Aksama da sulu kofte ve bulgur pilavi yapicam
Salata ve yogurt esliginde.

Kafam tuttu biraz.

sağol canım senın de
allah kabul etsin canım
yarın tartı günü bulguru fazla yeme su tuttuğu için fazla çıkarsın

canım çok tatlısın karnın görünmese hamile olduğun belli olmayacak,,,
,9 aylık görüntüde yok zaten sen hastane dönüşü çıtır olarak gireceksin evekedi çatlasın ondan önce göbeğin erir
abide çok tatlı bu adı gibi kendi de kıvanç a benzeyip sarısın olsa değişik olsun...merak ediyorum bebişi kuzum nasıl olacak acaba
koltukta valizi görünce anladım hastane için olduğunu
sehpa dakileri hastaneye gelenlere vermek için mi aldın....çok güzeller en çok onları sevdim,,,,bebişimizin yatağıda güzel olmuş,,,dolapta ciciler dizilmiş herşey süper olmuş canım ellerinize sağlık
allahım bi avaz da da seni kurtarsın sağlıcakla bebişini kucağına al canımmmm dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz

Hepinizin kandili mübarek olsun :) bugünde orucluyum o yüzden kahvaltı yapamadım ama sahurda 1 yumurtalı kkk yedim.. ben karataya uygun yaptığınız bi tatlı vat mı diye soracaktım ablam bugün 3üzlerini bana bırakacakta cocuklara bişey cikartmak istiyorum canim cekerse iftarda bende yerim ama ne yapsam bilemedim kaçamak yapmakta gelmiyor icimden yarın tarti günümüz galiba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok teşekkür ederim gerçekten.. Yeni gördüm yazdığınızı hemen araştırayım korktum biraz açıkçası inşallah birşey olmaz.. İçmem bir daha zaten :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Herkes öyle diyor,çok fitmişim

Kedi şimdiden başladı zaten ,sen doğum yapınca benden ince olacaksın diyor

Abisine çok benziyor ultrasonda,bari sarışın olsa babası sapsarıymış küçükken belki çeker :)

Evet ablacım,eve de o şekerlerden ayırdım..Birde ayrıyetten çikolatalı mavi-krem bademler yaptırdık ..tadına baktım ama eşim pek anlamaz ikram için kolonyo ile verirler artık ben bebekle uğraşırken..

Dolabın alt kısmında mavi-beyaz battaniyeyi gördün mü ? kayınvalidem ördü ,ponponlu çok güzel bişey oldu ..

Amin ablacım,bu gece çok dua edeceğim..Mutlaka haber vericem ,oğluma tembihledim zaten..teyzelerini ararken kediciğide mesaj atacak

sağol canım seninde kandilin mübarek olsun
orucunu da allah kabul etsin
evet yarın tartı günümüz
sana incir uyutma tarifi vereyim,,,birde sağlıklı yaşıyoruz diye bir site var karataycıların olduğu çoğumuz o sayfayı takip ediyoruz çok güzel bilgiler veriyorlar birde karatay menüleri diye bir sayfaları var orada karatay usulü yapılan her çeşit kahvaltı,yemek, tatlı, salata, meze tereyağ,yoğurt peynir yapımı ne ararsan var onun linkini vereyim sana orada kekler kurabiyeler bile var....

https://www.facebook.com/ObezliktenKurtul?fref=ts

..1 lt süt
20 tane incir
ceviz
Yapılışı
Öncelikle aldığımız incirlerin saplarını kesip sıcak suda bekletelim. Beklettiğimiz incirlerimiz yumuşayınca sudan çıkartıp keselim. sonrada sütü ocağa alarak parmağımızı yakmayacak sıcaklığa geldiğinde ocaktan alalım. Kestiğimiz incirlerimizi rondoya alıp birazda süt katarak iyice parçalayalım, parçalama işlemi bittikten sonra kalan sütümüzüde ekleyerek karıştıralım. Hazırladığımız tatlımız kaselere konularak 1-2 saat kadar oda sıcaklığında bekletilir ve daha sonrada 1 saatte dolapta bekletildikten sonra servise sunabiliriz.
üzerine tarçın ve ceviz serpeleyebiliriz

ben 3 ünüde baba tarafına benzetemedim hiç sarışın renkli gözlü yok,,,inşallah seninki benzer

dolaptakini hurç sandım ben belli olmuyor sonra vaktin olunca açık halde resmini atarsın

bakarsın bu gece gelir duasıyla ....

Kızlar tünaydın herkese.benim kız hasta 4 gündür ishal kısma ilk iki Günü'de ateş fln iyice moralim düştü.ini tartışsa yansır:))
Neyse asıl siZe bir süprizim var
Ben uşaktauım su an ve Cumartesi günü Canan hoca burada konferansa geliyormuş saat 1 de.o kadını TV'de iZlerken bile motive oluorum ben.
Yakından dinlersem 1 ay götürür beni Wales beni kaçamaksız))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…