Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Yediklerimi paylaşıp yürümeye gidiyorum..

Sabah,
Karatay kahvaltı

Kahve
yeşilçay

Akşam,
Mercimek çorbası
Menemen
Salata

iftara 2saat kala lekelendim.. reglim biteli 3.gunumdu fakat daha 10 gunu tamamlamadigimdan regl sayildi ve bozdum mecburen/// gercel suki hic acikmadim. sahurda kiymali yumurta yaptim 2 yumurtali. 1 havoc gerisi ayni kkk. birde sut ictim..

aksam 18.30

tarhana corbasi

ispanak yemegi az+ yanina nohut yemegi+yogurt

2 kupa yesil beyaz cay

acikmadim ama cok uykum geldi ..cayi icince acildim

öyle belki geleceğim için en önemlisi çocuklarım için debeleniyorum şuan yırtınıyorum paralıyorum kendimi
ama öyle bi hale gelmişim ki farkında olmadan
en küçük saçma sapan bişeylere bile kafa takıp düşünüyorum
uykusuzum..
yorgunum..
hislerim karışmış..
dünyada ki herşey hep aynı..
garip yani :)

hepimiz gectik o yollardan canim.. okulun bittiginde ne olacak sudan cikmis baliga doneceksin.o gunlerini arayacaksin.sonra is telasesi. evindeki nazli kiz olamayacaksin orda burnun surtecek hayati ogreneceksin buarada evleneceksin. cocuk doguracaksin sonar ne olacak soylimmi yorgun uykusuz hersey ayni :)) yani dunya aslinda bu hersey ayni.. bir muddet sonar hersey anlamsizlasacak bu dunya zindanindakini gunlerini doldurup yallah ote aleme.. sonuc bu dunya gecici orasi kalici orasi icinde calismak lazim :))) olayi cok guzel ozetledim dimi . bir tebrigi cok gormezsin artikin :)))

canimm sende minnosunun icicleride cok guzel gorunuyorsunuz. Saglikla gelin evinize guzel uykulari olsun ege kivancimizinda o guzel odada.. RAbbim nazarlardan saklasin guzel guzel buyusunler abisiyle beraber.

Bu tür kaygılara cok erken baslamissin canim bu yuzden de strese de girmen cok dogal suan en önemlisi okulun neden böyle yapiyorsun anlamadim .gençliğinin tadini cikar herseyi doya doya yasa yarin cok gec olur yoksa öptüm seni
sorun orda işte yaşamak için gerçekten zamanım yok :KK43:
biraz boğuldum bu ara :KK43:
canım sıkılıyor her gün aynı şeyler aynı sorunlar...

Asıl okul bitince başlıyor ..kpss diye bir illet varkiii ...bende mezun oldum ama şuan kimlik kargaşadı yaşıyorum resmen ...ev hanımı olamıyorum ,kpss ye çalışıyorum ,oğrenci değilim ,öğretmende olamadım :KK43:saçmasapan bir durum ..bu zamanların en tatlı en güzel zamanlar ,kıymetını bil
ah ah bilmezmiyimmm :KK43:
senin ki de zor be arkadaşım allah yardımcın olsun

hepimiz gectik o yollardan canim.. okulun bittiginde ne olacak sudan cikmis baliga doneceksin.o gunlerini arayacaksin.sonra is telasesi. evindeki nazli kiz olamayacaksin orda burnun surtecek hayati ogreneceksin buarada evleneceksin. cocuk doguracaksin sonar ne olacak soylimmi yorgun uykusuz hersey ayni :)) yani dunya aslinda bu hersey ayni.. bir muddet sonar hersey anlamsizlasacak bu dunya zindanindakini gunlerini doldurup yallah ote aleme.. sonuc bu dunya gecici orasi kalici orasi icinde calismak lazim :))) olayi cok guzel ozetledim dimi . bir tebrigi cok gormezsin artikin :)))

:) haketmez misin içime su serptin yai :KK1:

öyle belki geleceğim için en önemlisi çocuklarım için debeleniyorum şuan yırtınıyorum paralıyorum kendimi
ama öyle bi hale gelmişim ki farkında olmadan
en küçük saçma sapan bişeylere bile kafa takıp düşünüyorum
uykusuzum..
yorgunum..
hislerim karışmış..
dünyada ki herşey hep aynı..
garip yani :)
Şuan kendin için bişeyler yapamadığın için böyle hissediyosun. Sıkıldın çünkü vizelerin peşinde koşturmaktan. Ama bitecek sonra mutlu son seni bekliyor inşallah. Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır:KK34:

Asıl okul bitince başlıyor ..kpss diye bir illet varkiii ...bende mezun oldum ama şuan kimlik kargaşadı yaşıyorum resmen ...ev hanımı olamıyorum ,kpss ye çalışıyorum ,oğrenci değilim ,öğretmende olamadım :KK43:saçmasapan bir durum ..bu zamanların en tatlı en güzel zamanlar ,kıymetını bil
Canım bu kanıyı önce sen değiştir sen mezun olmuşsun diplomanı aldın öğretmensin yani. Sadece devlet memuru olamamışsın. Zor bir süreç ben de kolay bir süreçten geçmedim ama kendine güven. İnsanlar ööle mucizeler başarıyo ki. Hiç bir şey imkansız değil :KK17:

Şuan kendin için bişeyler yapamadığın için böyle hissediyosun. Sıkıldın çünkü vizelerin peşinde koşturmaktan. Ama bitecek sonra mutlu son seni bekliyor inşallah. Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır:KK34:

haklısın cnm
çok yorgunum
yatıp uyusam sabah kalkmasam :KK43:
her gün aynı şeyler olmasa mesela :KK43:
hayatım hep bi monoton içinde oofff

haklısın cnm
çok yorgunum
yatıp uyusam sabah kalkmasam :KK43:
her gün aynı şeyler olmasa mesela :KK43:
hayatım hep bi monoton içinde oofff

Yatıp uysan kalkmasan uyanınca dünya dertleri yine seni bekliyor. İstersen sevdiğin bi aktiviteye katıl. Arkadaşların çık dışarı eğlen. Ya da çık yürüyüş yap seni ne mutlu edecekse onu yap. Seni senden iyi kimse tanımaz. Sorunlarının üstesinden gelmen için sorundan kaçmayacaksın. Ona rağmen mutlu olmayı bilceksin. Seni nelerin mutlu edeceğini düşün ve uygula:KK34:

Kizimla orucumuzu actik...mama larimizi yedik cok sukur bugun de doyduk darisi yarina,,,,mercimek corbasi, tavuuk serbest gezerken yakalanip kesilmis,,,salata, yogurt...kizim princ pilavi istedi onu da yedi...karadut almistim okan beyler yiyorlar diye bende yedim 8 tane,,,,,epeydir bu kadar yememistim,,,2 gundur gec yiyorum cumartesiden beride 600 gram fazlalik var, zaten,,,bu hafta boyle oldu ...haftaya bakalim ne olacak

Yatıp uysan kalkmasan uyanınca dünya dertleri yine seni bekliyor. İstersen sevdiğin bi aktiviteye katıl. Arkadaşların çık dışarı eğlen. Ya da çık yürüyüş yap seni ne mutlu edecekse onu yap. Seni senden iyi kimse tanımaz. Sorunlarının üstesinden gelmen için sorundan kaçmayacaksın. Ona rağmen mutlu olmayı bilceksin. Seni nelerin mutlu edeceğini düşün ve uygula:KK34:
ben bu aralar biraz böyle kalayım
sıkıntı stres ondan oluyor

Kizimla orucumuzu actik...mama larimizi yedik cok sukur bugun de doyduk darisi yarina,,,,mercimek corbasi, tavuuk serbest gezerken yakalanip kesilmis,,,salata, yogurt...kizim princ pilavi istedi onu da yedi...karadut almistim okan beyler yiyorlar diye bende yedim 8 tane,,,,,epeydir bu kadar yememistim,,,2 gundur gec yiyorum cumartesiden beride 600 gram fazlalik var, zaten,,,bu hafta boyle oldu ...haftaya bakalim ne olacak

allah kabul etsin ablacım...

Sabah 07.00
kkk

Akşam 19.30
1 porsiyon Kuru fasulye yemeği
1 porsiyon yoğurt
salata
1 elma

Gün boyu evde değildim dışarıda işlerim vardı akşam öğünü o nedenle geç kaldı:KK34:

Allah kabul etsin. Afiyet olsun:KK34:

Allah nazarlardan saklasin. :nazar:

Ayyy benim facebook um yok :KK14: o tariflere ulasabilecegim baska bi site var mi ablacim yaa :KK14:

Cok gecmis olsun :13:
Pc den girince menulerin oldugu linki atarim sen google ye karatay menüsü diye yaz cikar belkide
Sevgili arkadaşlarım hepinizin kandili mübarek olsun.:KK16::KK16:
Ben kardeşlerimin yanına geldim (annemler memlekete gitti) bu gece burdayım.:21:Ama malesef burda tartı yok yarına beni izinli yazın.:KK43:Geçmişi okuyamadım eve gidince artık :KK55::KK55: Hepinizi öpüyorum:KK54: Allah a emanet olun ...:KK3::KK3:
Sagol canimm seninde kutlu olsun...bugun tartildiysan onu da yazabiliriz,,
slm kızlar ben geldim
KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN :KK16::KK16::KK16::KK16:

prenscim Rabbim sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin sizlere hayırlı bir evlat olur inşallah :KK54::KK54::KK54:

şimdilik açlık konusunda bir sıkıntı yok evde olsaydım güzel bir kkk yapıp bir kasede çorba içerdim tam olurdu :KK34:

sağol ablacım Allah razı olsun
hastane şartlarında ne bulduysam yedim işte
normalde gece kahvaltı dağıtılır 11 gibi dün domates salatalık koymamışlar patates kızartmışlar ondan alamadım peynirde kutuda krem peynir koymuşlar yenilecek gibi değil beğenmdik onu beyaz peynirde yokmuş. 24 saat açık manav vardı ama hem karanlık hem biraz mesafe var gidemedim :KK50::KK50:

sagol canim senin de kandilin mubarek olsun....allah kabul etsin orucunu yapacak bisey yokmus boyle boyle tedbirli olmayi ogreniyoruz...

Iftardan sonra menümü paylaşayım dedim zaten adam gibi hicbirsey yiyemedim yemek hazirlarken midem bulandı ağzıma hicbirsey almak istemedim
Yarim kase mercimek çorbası
Yarim kase yogurt ve bir iki kasik salata

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sporumda az sonra yürümeye çıkacağım eşimle

Yediklerimi paylaşıp yürümeye gidiyorum..

Sabah,
Karatay kahvaltı

Kahve
yeşilçay

Akşam,
Mercimek çorbası
Menemen
Salata
Afiyet olsun canim...iyi yuruyuslerrrr
iftara 2saat kala lekelendim.. reglim biteli 3.gunumdu fakat daha 10 gunu tamamlamadigimdan regl sayildi ve bozdum mecburen/// gercel suki hic acikmadim. sahurda kiymali yumurta yaptim 2 yumurtali. 1 havoc gerisi ayni kkk. birde sut ictim..

aksam 18.30

tarhana corbasi

ispanak yemegi az+ yanina nohut yemegi+yogurt

2 kupa yesil beyaz cay

acikmadim ama cok uykum geldi ..cayi icince acildim
2 saat daha gec gelseymis ya...gerci adetliyken oruc tutulur diyorlar,,,regl olunca bozmamak lazim diyemnlerde var...........afiyet oslun canim
Bende tebrik edeeerim

Iftardan sonra menümü paylaşayım dedim zaten adam gibi hicbirsey yiyemedim yemek hazirlarken midem bulandı ağzıma hicbirsey almak istemedim
Yarim kase mercimek çorbası
Yarim kase yogurt ve bir iki kasik salata

Afiyet olsun canim,,,bulantilar baslamaya mi basladi
Allah kabul etsin. Afiyet olsun:KK34:
Tesekkurler canim
Sabah 07.00
kkk

Akşam 19.30
1 porsiyon Kuru fasulye yemeği
1 porsiyon yoğurt
salata
1 elma

Gün boyu evde değildim dışarıda işlerim vardı akşam öğünü o nedenle geç kaldı:KK34:
Afiyet olsun yukariyi okuyunca tam neden bu kadar uzun diyecektim asagiyi okuyunca cevabi aldim

Canım bu kanıyı önce sen değiştir sen mezun olmuşsun diplomanı aldın öğretmensin yani. Sadece devlet memuru olamamışsın. Zor bir süreç ben de kolay bir süreçten geçmedim ama kendine güven. İnsanlar ööle mucizeler başarıyo ki. Hiç bir şey imkansız değil :KK17:

Doğru diyosunda ..sınav çok zor ,geçen yılki kadar bile hazırlanamadım bu yıl ...2aykaldı ...ve sırf öğrenilmiş çaresizlik yuzunden oturamıyorum bile masaya çalışmaya ...boşuna çalışıyormuşum gibi geliyor ..geçen yıl çalıştım 76aldım 78le kapattı bolum ;( bu yıl da saldım ,nolucak bnm bu halim bilmiyorum ,millet bna derdini anlatır ben onları rahatlatırım ,moral verırım ,ne kimseye dert yanabiliyorum ,çok mutlu gorunuyorum ,kimse ummaz ama cidden kafam çook karışık ,

X