Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Benim bir huyum var kalkinca yorgunlugumu ve uykusuzlugumu unuturum:),,,,,sen sormasan aklima bile gelmezdi bu gecede tuacagim ama yatmayacagim 2 saat icin yatmaya degmiyor yarin tatil gec kalkarim,,,1 seneye yakin kalmis oluyorsunuz resmi birgorevmi ozel ismi

Ozel ablacim, santiye isleri. Enerji santrali yapiyolar, benim adamcim :KK55:

$2wnqr80[1].jpg
..............................

Herkese gunaydinsss

dun bende saati kurdugum halde kalkamadim oruca ama bu gece kalktim cok sukur.. saat 5.30da yattim 7.30da cocuklar kalkti.. iftar taaa aksam 8.40 :) bakalim gun nasil gececek.. birde sahura kalkinca tartildim sabahta tartildim ayniyim ac tok nasil oluo anlamadim fakat dune gore 700gr fazlayim .. yarinda bildirim gunu :) hala bacaklarim agrio vay arkadas nasil egzersizmis bu. victorias secret meleklerinin yaptigi Karin egzersizleriymis sozde bilmiyorum... dun instagramda bir kadin gordum abd dedn manyak duzelmis karni teni filan hos deil ama sonucta duzelmis ona sordum ne yaptin diye bana yaptigi egzersizleri siralamis. nette arastirirken bu dedigim 15dklik egzersizi buldum icinde kadinin dediklerinin hepsi var .. 2 kere yaptim . merak ederseniz buradanda eklerim hem kadinin resmini hemde egzersizi

dunden yemeklerimi yaptim bugun sadece corba yapmayi dusunuyorum ..o yuzdende evi toparlamak disinda isim yok ..bide bebek grip oldu grip oksuruk onunla ugrasiodum dun giremedim.

kizlar bu ayda yapilacak ibadetlerle ilgili bilgisi olanlar paylasalim olurmu.. bende bisrseyler bulursam eklerim sizde yazin benim acimdan cok makbule gecer.

kacgundur evdeyiz felaket ruzgar var disarida . zaten bakuye ruzgar sehri denir. bugun ruzgar dinmis cocuklari biraz disari cikartayim beynimize oksijen gitmis.

su deilde cay beni cok etkiliyor, o gun yesil cayimi icmezsem kendime gelemiyorum.

herkese guzel bir gun diliyorum

Canim bebegine gecmis olsun. Baku desin anladigim kadariyla, askabat tayim bende yakin sayiliriz.
Karin egzersizlerini ben merak ettim, burada internet sinirli indirme islerini yapamiyorum,
Kedi de bana bi liste vermisti ona eklerim. Turkiyeye gidince indiricem hepsini. Gobek sorunum var benimde.
Ibadet olarak ben ucaylarda tutabildigim kadar oruc tutuyorum. Bu sene kizim cok hareketli, surekli disardayiz,
Cok yoruluyorum ee yasimda 33 oldu insallah tutabilirim istedigim gibi.

Son düzenleme:
Herkese gunaydinsss

dun bende saati kurdugum halde kalkamadim oruca ama bu gece kalktim cok sukur.. saat 5.30da yattim 7.30da cocuklar kalkti.. iftar taaa aksam 8.40 :) bakalim gun nasil gececek.. birde sahura kalkinca tartildim sabahta tartildim ayniyim ac tok nasil oluo anlamadim fakat dune gore 700gr fazlayim .. yarinda bildirim gunu :) hala bacaklarim agrio vay arkadas nasil egzersizmis bu. victorias secret meleklerinin yaptigi Karin egzersizleriymis sozde bilmiyorum... dun instagramda bir kadin gordum abd dedn manyak duzelmis karni teni filan hos deil ama sonucta duzelmis ona sordum ne yaptin diye bana yaptigi egzersizleri siralamis. nette arastirirken bu dedigim 15dklik egzersizi buldum icinde kadinin dediklerinin hepsi var .. 2 kere yaptim . merak ederseniz buradanda eklerim hem kadinin resmini hemde egzersizi

dunden yemeklerimi yaptim bugun sadece corba yapmayi dusunuyorum ..o yuzdende evi toparlamak disinda isim yok ..bide bebek grip oldu grip oksuruk onunla ugrasiodum dun giremedim.

kizlar bu ayda yapilacak ibadetlerle ilgili bilgisi olanlar paylasalim olurmu.. bende bisrseyler bulursam eklerim sizde yazin benim acimdan cok makbule gecer.

kacgundur evdeyiz felaket ruzgar var disarida . zaten bakuye ruzgar sehri denir. bugun ruzgar dinmis cocuklari biraz disari cikartayim beynimize oksijen gitmis.

su deilde cay beni cok etkiliyor, o gun yesil cayimi icmezsem kendime gelemiyorum.

herkese guzel bir gun diliyorum

merhaba canım
allah kabul etsin orucunu
bebişe de geçmiş olsun
bende tartıda aynısını yaşadım,,,,sahur öncesi ile sabah kalktığımda aynıydı yedikten sonra tartıldığımda 1, 5 kg fark vardı çoğu su zaten oda çıktı,,,iftara yakın tartılacağım bakalım ne farkedecek:KK52: ...cuma tartısına göre cumartesi 600 fazla çıkmıştım halada o fazlalık duruyor:KK50:

Dualarımızın kabul olması dileğiyle Hayırlı kandiller...

amin...
Geçmiş olsun bebişe..
Bazen benim de öyle oluyor aç ve tok aynı rakamı görüyorum...
Afiyet olsun...
sana da hayırlı kandiller canım
Ben bugün kahvaltıyı sağlam yaptım ama midem kazınıyor.:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evdesin ya aklın yiyeceklerde dir belki ne yesem diye :KK1:

Hepimizin kandili mubarek olsun arkadaslar, oruclarimizi da Allah kabul etsin.

Sahurumu kkk yaptim tam olarak.
Aksama da sulu kofte ve bulgur pilavi yapicam
Salata ve yogurt esliginde.

Kafam tuttu biraz.

$10269533_10152380311238151_2339653941284735149_n.jpg $021.jpg $020.jpg $011.jpg $014.jpg $023.jpg $004.jpg $015.jpg

İnşallah eklemişimdir...resimde de biraz karanlık çıkmışım pek beğenmedim ama idare edin..son halimde budur :))

Sephanın üzerinde ki foto oğlumun 9 aylık fotosu :)) şuan 10 yaşında ..

Lohusa içinde nevresim takımı almıştım..güllü renkli annem çok beğendi ,sonunda güllü dallı bişey aldın dedi :))))

Koltuğun üzerindekilerde hastane göçümüz..

Son düzenleme:
Bu hafta tartı beni hiç memnun etmedi..Dikkat etmeme ve yürümeme rağmen yürüyüş dışın da zaten aktif biriyim..
Canım sıkılıyor emeğimin karşılığını almayınca ;(
Umutsuz olmak istemiyorum ama havalar ısındıkça kendime olan kızgınlığım çoğalıor inancımı kaybediyorum.
Normal kilolarda,normal kıyafetler giymek istiyorum artık...
Renkli renkli,efil efil oturduğum da oramı buramı çekştşrmeden yağlarımı kapatıcam diye şekilde şekile girmeden eşime sarılrıken bile lömbürdülerimi hissetmesin diye sürekli bir otokontrol halindeyim.
sıkma canını canım
her bünye bir olmuyor bazıları tam gaz bazıları takıla takıla gidiyor,,,ben 2 aydır hergün 2 saatten fazla yürüyorum sonuç 1 cm bacaktan 1 cm belden gitmiş:KK4:...eylüle den bu zamana 8 ayda 2 kg ancak gitmiş,,,,ben inancımı kaybetmediğime göre sizde kaybetmeyeceksiniz sabır sabır gidecek onlar....ufak bir yanlış bile kg vermeyi engelliyor insülini çalıştırıyor ,,,yediklerini tekrar gözden geçir canım bi yerde hata mı var,,,çorbalara un koyuyormusun bazen 1 kaşıktan bişey olmaz deniyor ama vücut hemen algılıyor onun direniyor
günaydın kızlar
nöbetten geldim yorgunum
kızımı sevdim azıcık babannesi şimdi uyuttu onu
eve gelince yatcam diye iş çıkışı eve yürüyeyim dedim yürürken hadi dedim stada gireyim en dış kulvardan 5 tur attım
terleyip susamaya başladım su içesim geldi yanımda yoktu zaten (Allah kabul etsin) oruca niyetlenmiştim onu hatırladım:KK34: daha yürüyesim vardı 10 tur atarım diyordum ama çok susamayım diye 5 turda kaldım
sahur için bir şey götürmek aklıma gelmedi zaten evden aceleyle çıktım hastanedede birşey yoktu
4-5 fındık 5-6 badem 15 kadar zeytin bide hatanelerde paketli tekli yuvarlak ekmekler oluyor ya hamburger ekmeğine benziyor bir tanede ondan yedim ve form çayı içtim (ekmek yemeyeydim iyiydi ama başka birşey bulamadım malesef):KK35: bu da bana tecrübe oldu bir dahakine hazırlıklı giderim inşallah :KK43:

evet abla şehriye. kızım seviyor onu uzun zamandır yapmıyorum diye yaptım herkese paylaştırdım en azınıda kendime koydum yarım kaseden azıcık fazla :26:

hamsi tava yapmıştım cnm 2 yemek kaşığı yağ yoktur bile onda pek kızartma denilmez yani balık yağışmasın diye tepsi yağlar gibi tavayı yağlıyorsun hatta ben fazlasını akıtıyorum :KK34:

günaydın canım
allah kabul etsin
oh spor bile yapılmış ne güzel
ekmek olmamış tabiii:KK20:ama oruç için yediğinden dolayı bi seferlik bişey demeyeceğim .....her hatada basa dönersiniz insülin direncini düşüremezsiniz ,,,ben kaçamaksız 4 ayda düşürdüm çok zor düşürmek
şehriye işlenmiş olduğu için yasak bir kaşıkta alsan aynı 3 kaşıkta zayıflamanı az etkiler yine zayıflarsın ama karatayı 2 sene kaçamaksız yapınca çoğu hastalıklardan kurtulunabiliyor,,,hücreler yenileniyor onlar olmaz.....

balık tavada bol yağ ile ve kısık ateşte pişirilebilir,,,zeytinyağı ile ama

Yenacım;çok teşekkür ederim..
Ablacım;amin ,çok teşekkür ederim..

Allah razı olsun canım sağol..

Dinlenmek mi bennnn :KK1::KK1: hiç duramam..sağol canım benim..

Herkese selamlar..

Regaip kandilimiz mübarek olsun,Allahım dualarımızı kabul etsin..

Ben evdeyim,işlerimin son durumlarını hallettim..artık tamamen hazırım..Gelsin paşa artık ben de sabırsızlanıyorum...
Çok şiddetli tekmeler atıyor ,resmen beni itiyor:KK1::KK1: yatarken yorganı bile itiyor :KK1::KK1: çekilin geliyorum der gibi :)

Herkes iyidir inşallah..ben birazdan resim yüklücem..
sağol canım senin de mübarek olsun,
2 gündür sesin çıkmayınca meraklandım keşke bende telini alsaydım dedim ,,,,aaa kedi den almak şimdi aklıma geldi ondan alayım doğum sonrası da ararım:KK34:
Hepimizin kandili mubarek olsun arkadaslar, oruclarimizi da Allah kabul etsin.

Sahurumu kkk yaptim tam olarak.
Aksama da sulu kofte ve bulgur pilavi yapicam
Salata ve yogurt esliginde.

Kafam tuttu biraz.

sağol canım senın de
allah kabul etsin canım
yarın tartı günü bulguru fazla yeme su tuttuğu için fazla çıkarsın :KK34:

Eki Görüntüle 1096293 Eki Görüntüle 1096294 Eki Görüntüle 1096295 Eki Görüntüle 1096296 Eki Görüntüle 1096297 Eki Görüntüle 1096298 Eki Görüntüle 1096301 Eki Görüntüle 1096302

İnşallah eklemişimdir...resimde de biraz karanlık çıkmışım pek beğenmedim ama idare edin..son halimde budur :))

Sephanın üzerinde ki foto oğlumun 9 aylık fotosu :)) şuan 10 yaşında ..

Lohusa içinde nevresim takımı almıştım..güllü renkli annem çok beğendi ,sonunda güllü dallı bişey aldın dedi :))))

Koltuğun üzerindekilerde hastane göçümüz..

canım çok tatlısın karnın görünmese hamile olduğun belli olmayacak,,,
,9 aylık görüntüde yok zaten sen hastane dönüşü çıtır olarak gireceksin eve:KK52::KK52:kedi çatlasın ondan önce göbeğin erir:KK9::KK9:
abide çok tatlı :nazar: bu adı gibi kendi de kıvanç a benzeyip sarısın olsa değişik olsun:KK34:...merak ediyorum bebişi kuzum nasıl olacak acaba
koltukta valizi görünce anladım hastane için olduğunu:KK1::KK1:
sehpa dakileri hastaneye gelenlere vermek için mi aldın....çok güzeller en çok onları sevdim:KK34:,,,,bebişimizin yatağıda güzel olmuş,,,dolapta ciciler dizilmiş herşey süper olmuş canım ellerinize sağlık :nazar::nazar::nazar::nazar:
allahım bi avaz da da seni kurtarsın sağlıcakla bebişini kucağına al canımmmm dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz :KK16:

Hepinizin kandili mübarek olsun :) bugünde orucluyum o yüzden kahvaltı yapamadım ama sahurda 1 yumurtalı kkk yedim.. ben karataya uygun yaptığınız bi tatlı vat mı diye soracaktım ablam bugün 3üzlerini bana bırakacakta cocuklara bişey cikartmak istiyorum canim cekerse iftarda bende yerim ama ne yapsam bilemedim kaçamak yapmakta gelmiyor icimden yarın tarti günümüz galiba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah kabul etsin, bu hafta duzenli takip edemedim topigimizi ,aklimda kaldığı kadariyla hamileydiniz sanırım. Eğer doğru hatirliyorsam hayirli ve saglikli dogumlar dilerim.. bir de yanlış anlamazsaniz eğer yeşil çay konusundaki fikrimi belirtmek isterim. Doktorum kesinlikle yasaklamisti bana. Ciddi zararlari varmış gebelere bi araştırın isterseniz..her türlü bitki cayini kullanma demişti bana

Çok teşekkür ederim gerçekten.. Yeni gördüm yazdığınızı hemen araştırayım korktum biraz açıkçası inşallah birşey olmaz.. İçmem bir daha zaten :)

canım çok tatlısın karnın görünmese hamile olduğun belli olmayacak,,,
,9 aylık görüntüde yok zaten sen hastane dönüşü çıtır olarak gireceksin eve:KK52::KK52:kedi çatlasın ondan önce göbeğin erir:KK9::KK9:
abide çok tatlı :nazar: bu adı gibi kendi de kıvanç a benzeyip sarısın olsa değişik olsun:KK34:...merak ediyorum bebişi kuzum nasıl olacak acaba
koltukta valizi görünce anladım hastane için olduğunu:KK1::KK1:
sehpa dakileri hastaneye gelenlere vermek için mi aldın....çok güzeller en çok onları sevdim:KK34:,,,,bebişimizin yatağıda güzel olmuş,,,dolapta ciciler dizilmiş herşey süper olmuş canım ellerinize sağlık :nazar::nazar::nazar::nazar:
allahım bi avaz da da seni kurtarsın sağlıcakla bebişini kucağına al canımmmm dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz :KK16:

Herkes öyle diyor,çok fitmişim :KK1::KK1:

Kedi şimdiden başladı zaten ,sen doğum yapınca benden ince olacaksın diyor:KK52::KK52:

Abisine çok benziyor ultrasonda,bari sarışın olsa babası sapsarıymış küçükken belki çeker :)

Evet ablacım,eve de o şekerlerden ayırdım..Birde ayrıyetten çikolatalı mavi-krem bademler yaptırdık ..tadına baktım ama :KK1: eşim pek anlamaz :KK1::KK1: ikram için kolonyo ile verirler artık ben bebekle uğraşırken..

Dolabın alt kısmında mavi-beyaz battaniyeyi gördün mü ? kayınvalidem ördü ,ponponlu çok güzel bişey oldu ..

Amin ablacım,bu gece çok dua edeceğim..Mutlaka haber vericem ,oğluma tembihledim zaten..teyzelerini ararken kediciğide mesaj atacak :KK1::KK1:

Hepinizin kandili mübarek olsun :) bugünde orucluyum o yüzden kahvaltı yapamadım ama sahurda 1 yumurtalı kkk yedim.. ben karataya uygun yaptığınız bi tatlı vat mı diye soracaktım ablam bugün 3üzlerini bana bırakacakta cocuklara bişey cikartmak istiyorum canim cekerse iftarda bende yerim ama ne yapsam bilemedim kaçamak yapmakta gelmiyor icimden yarın tarti günümüz galiba

sağol canım seninde kandilin mübarek olsun
orucunu da allah kabul etsin
evet yarın tartı günümüz
sana incir uyutma tarifi vereyim,,,birde sağlıklı yaşıyoruz diye bir site var karataycıların olduğu çoğumuz o sayfayı takip ediyoruz çok güzel bilgiler veriyorlar birde karatay menüleri diye bir sayfaları var orada karatay usulü yapılan her çeşit kahvaltı,yemek, tatlı, salata, meze tereyağ,yoğurt peynir yapımı ne ararsan var onun linkini vereyim sana orada kekler kurabiyeler bile var....

https://www.facebook.com/ObezliktenKurtul?fref=ts

..1 lt süt
20 tane incir
ceviz
Yapılışı
Öncelikle aldığımız incirlerin saplarını kesip sıcak suda bekletelim. Beklettiğimiz incirlerimiz yumuşayınca sudan çıkartıp keselim. sonrada sütü ocağa alarak parmağımızı yakmayacak sıcaklığa geldiğinde ocaktan alalım. Kestiğimiz incirlerimizi rondoya alıp birazda süt katarak iyice parçalayalım, parçalama işlemi bittikten sonra kalan sütümüzüde ekleyerek karıştıralım. Hazırladığımız tatlımız kaselere konularak 1-2 saat kadar oda sıcaklığında bekletilir ve daha sonrada 1 saatte dolapta bekletildikten sonra servise sunabiliriz.
üzerine tarçın ve ceviz serpeleyebiliriz

Herkes öyle diyor,çok fitmişim :KK1::KK1:

Kedi şimdiden başladı zaten ,sen doğum yapınca benden ince olacaksın diyor:KK52::KK52:

Abisine çok benziyor ultrasonda,bari sarışın olsa babası sapsarıymış küçükken belki çeker :)

Evet ablacım,eve de o şekerlerden ayırdım..Birde ayrıyetten çikolatalı mavi-krem bademler yaptırdık ..tadına baktım ama :KK1: eşim pek anlamaz :KK1::KK1: ikram için kolonyo ile verirler artık ben bebekle uğraşırken..

Dolabın alt kısmında mavi-beyaz battaniyeyi gördün mü ? kayınvalidem ördü ,ponponlu çok güzel bişey oldu ..

Amin ablacım,bu gece çok dua edeceğim..Mutlaka haber vericem ,oğluma tembihledim zaten..teyzelerini ararken kediciğide mesaj atacak :KK1::KK1:

:nazar::nazar::nazar:

ben 3 ünüde baba tarafına benzetemedim hiç sarışın renkli gözlü yok,,,inşallah seninki benzer

dolaptakini hurç sandım ben :KK52::KK52::KK52: belli olmuyor sonra vaktin olunca açık halde resmini atarsın

bakarsın bu gece gelir duasıyla ....

Kızlar tünaydın herkese.benim kız hasta 4 gündür ishal kısma ilk iki Günü'de ateş fln iyice moralim düştü.ini tartışsa yansır:))
Neyse asıl siZe bir süprizim var
Ben uşaktauım su an ve Cumartesi günü Canan hoca burada konferansa geliyormuş saat 1 de.o kadını TV'de iZlerken bile motive oluorum ben.
Yakından dinlersem 1 ay götürür beni Wales beni kaçamaksız:KK66:))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X