Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canım;saraçoğluna soracaım zaten...ilk aylarda zaten kesinlikle önerilmiyor..benim az kaldıya..detoks etkisi olarak düşündüm ,ama sormadan içmeyim bari..

Geçmiş olsun kızınıza..verdiğiniz kilo için tebrik ederim..

buda kızımla benim kahvaltım hala bekliyorum hanım saçlarıyla uğraşıp duruyor

Eki Görüntüle 1086972

vavvv afiyet olsun...benim de öyle paşabahçe piknik modelinden tabağım var..bekarken almıştım,annem çeyimize koymuştu..çok kıskandım ben de öyle yapıp paylaşıcam..

Tadı güzeldi, rengi zaten süper. Anneme bugün pazardan maydanoz ve limon siparişi verdim.

Acaba, benim göbekte kaç kg sanayağ var.

sesli güldüm valla..ben söyleyim..1.kat...2.kat..hımmm 3 sanayağ vardır orda :)

evde pcyi açmayınca giremiyorum..oğlum sağolsun beni bir dk.müsait bırakmıyor ki..ben çok severim limonu çok mu gelirki acaba,belki maydonoz bastırır..zaten 15 gün yapılıp 4 ay ara verilcek..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

hiç vakit kaybetmedi kedicik,hemen yaptı :)

rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 59.6
Bu hafta: 58.8
fark:-800
toplam fark:7
beden:38
Boy: 1.58
spor: yürüyüş
Yüzde:-1.34

bende yapıp içirim bari kesin karaçiğeri berbattır o kadar zararlı şeyler yiyorki .... kendimede yapımde cildim güzelleşsin

merhaba canım..cildi güzelleştiriyormuş zaten..gençleştiriyormuş..

senin göbekte bi 5- 10 tane vardır

hemen de yapmış ya ne alem kızsın sen

dün maranki de aynısını söyledi kısa yapraklı olacak diye

anında hemde

Ben dün ve bugün 2 yumurta yedim.

Prenscim çok yalvardı yap diye.

Çok yalvardım haklı...bana diyorki ilerde düşünüyorum ,ben de ilersimi var yaş 30 u geçiyor dedim..alınmayacağı için söylüyorum..çok hoşuma gidiyor alınmaması..

ben de işteyim,işler birikmiş hallettim hepsini

Hepp gitsin şu yağlar ablammm hepimiz çıtırından sağlıklı hatunlar olalım...

ben size hep Çıtırlarım diyorum ya,,,baştan sıkı tutuyorum ki çabuk çıtır olasınız, kaçamak yapmaya alışmayasınız, sonra da kg nuzu koruma evresine geçesiniz diye

seni seni seni demek pizza ben bi tozunu alayım arkadan kedi tavayla icabına bakar senin

ya ölede arayıp bayıldığım bişi deildir pizza aslında:)bi burgerdan menü olsa ölürüm hergün yerimde:)
ayda yılda bi gidilio yemiyim die içimden geçirdim ama,beceremedim.bi yıl daha yemem zaten pizza:))
bu hafta telafi edicem yazlıkları giymeye başlamadan başlamadan 60 olmalıyım:)):26:

Eki Görüntüle 1087172 Eki Görüntüle 1087172 Eki Görüntüle 1087172

Evde annem katı meyve sıkacağını çıkarttırmıyor çok zor yıkanıyor diye. Sebze suyu içmek aklımdaydı hep, onun için ilerde dedim. Şöyle kolay bir şeyler almalıyım.

becerikli hamiloşum benim her işin üstesinden de gelir,,,,

ben çok şanslıyım...topiğimdeki Çıtırların hepsi birbirinden güzel ve marifetli hepinizi seviyorum canlarım benimmmmm

kediciği bi başka seviyorum nedense....topiğimizin yaramaz kedisi olduğu için mi ,,,ne söylesek kaldırıyor alınmıyor ondan mi ki,,,evdeki ,bütün çocuklar aynı sevilir ama küçüklerin yeri başkadır buda öyle galiba...

bir de malum yaş dezavantajım var...

Allahım Allahım nasıl yani..Kilonun yarısını bırakmışın basküle ))
Tebrikler, gerçekten harikasın..

geçmiş olsun sevdiceğine..
yenacımmm çook teşekkür ederim.. inan hiç kaçamak yapmadım hergun işten yorgun çıksamda 45 dakıka -1 saat yürüdüm ..7 den sonra ağzıma bir şey koymadım ..bol yeşil çay acı bıber lımon karışımı demleyip içtim ..veee sonuç ortada hamdolsun
sevdiceğim içinde teşekkür ederim ..Rabbim şifasını versin sabah çorba içirip çıkmıştım inşallah akşama daha iyı olur..sevgiler

Ablacım harika gidiyorsun..

Valla bitirdim hepsini..

Bu arada dün cilt bakımı yaptırdım..gebelikten midir bilmiyorum çenemde gözle görülmecek kadar küçük yağ bezeleri oluşmuştu..sinirimi bozuyordu..Gittim dün 1.seans yaptırdım..ama çok derinmiş minicik ama ..15 gün sonra kontrole gidicem ,tekrar temizlicekler..Doğurmassam gelirim dedim..Cildiniz çok güzel,parlak ve temiz dedi Minik oğluşumu güzel karşılayım...

Aynen kedicikle ilgili ben de öyle düşünüyorum..

bu tavadan sonra alfabetikbulvar gibi bıdık ta haftaya 3 kg verirmiş

ablacımmmmm çook güldüm inan..evet abla şaplak ve tava beni bitirdi geçen hafta biliyorsun..birşeyı başaramamak maalesef kı beni çok üzüyor..hele bu emek verdıgım kılo olunca kendıme çok kızmıştım..2 hafta arayı kapattım hedefım haftaya cuma 78 gıbı bır sayı görmek inşallah..yardımlarınız için teşekkür ederim gül ablacım..

teşekkür ederim gül ablacım..bır hedef koyup o doğrultada gıtmek inanılmaz etkı edıyor bende..hep sızın yol göstermelerınızle oldu..Allah herkesden razı olsun..inşallah böyle devam eder..

...her hazırlık bitti sıra cilt bakımına geldi helal sana

bişey değil canım sizin mutluluğunuzu zayıfladığınızı görmek herşeye değiyor siz başarınca kendim başarmış gibi seviniyorum
teşekkür ederim gül ablacım..bır hedef koyup o doğrultada gıtmek inanılmaz etkı edıyor bende..hep sızın yol göstermelerınızle oldu..Allah herkesden razı olsun..inşallah böyle devam eder..

inşallah,,,

bu azimle haftaya 78 leri görürsün

Başlama tarihi;10.03.2013
Başlangıç kilo;87
Geçen hafta 78.8
Bu hafta ;77,700
Fark ;500gr
Toplam fark,9,800
Yaş ;25
Spor ;yürüyüş,leslie ,mari vinsor
Hedef;60
Boy,160
Yüzde ;1,26
Kızlar bu yeni bildirimim 77ye düşseydim iyiydi diyordum ya oglen hastaneden gelince çıkan yeni kilom. 1kilo vermişim

Başlangıç kilo:64.5
Geçen hafta 63.0
Bu hafta : 62.9
Fark : -100 gr
Spor : yok
Hedef;57
Boy:165

canımcım gitsin de ister mehter marşıyla ister gram gram takma kafaya sağlığın hepsinden önemli, bizler senin uğraşını biliyoruz kaçamak yaparak bu hale gelmiyorsun ki ,,,,sağlıklı beslenme olarak uyguluyorsun en önemlisi de bu,,,havalar ısınınca kg vermek daha kolay oluyor o zamanlar daha fazla verirsin ...damlaya damlaya göl olacak seninkiler de

merhabalar, ben karatay diyetine başlamak istiyorum ama içeriği ile ilgili hiç bir bilgim yok..
78 kilodan kendi çabalarımla 72,5 kiloya düştüm ama 65 olmam lazım. emzirdiğim için çok katı diyetler yapamıyorum.
bana yardımcı olabilecek varsa memnun olurum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…