Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

ablamm masaallahh super gidiosun.. ilk hedefine yarim kilocuk kaldi

teşekkür ederim babymomcummm ..hedefim senin başlama kılon ama
Allahım 60 lı rakamları görmeyıde nasıp etsin..

sen bakma ben bu topige yazmaya basladigimda 62.6ydim. 1.5yildir 70lerden tirmaliyorum

Başlangıç kilo:64.5
Geçen hafta 63.0
Bu hafta : 62.9
Fark : -100 gr
Spor : yok
Hedef;57
Boy:165

100gr 100 grdir.. 1 kilo eksigini 0.9 olarak goruncede insan motive oluyor.. aynen gul ablanin dedigi gibi damlaya damlaya gol olacak canimmbenim

kakao ciss lar arasindami.. saplak yemeyelim sonrA.. masum cikolata yaptim gunkurusu ve kakaodan. 1tane hurma ve biraz cevizde ekledim. daha yemedim. aksam 6-7 arasi cayimin yaninda yiycem

yok ablacım ya benim arada böyle çıkıyor sonra hoppp iniyor üzülmüyorum ama sinir oluyorum
kaçamak yapmadıysan artı lar sorun değil vücut bazen şişlik yapıyor
:
1 gün sabah ve öğlen (erken saatlerde) ufak kaçamaklarım olmuştu ama toparlarım :)
bi de ablacım geçen hafta ciddi ödem vardı
ama her ne hikmetse göbek-kalça-bacak 1 er cm inceldi
birden atacaksin demekki.. kilo degildir o .. ayran filan icmissin onlarin siskinligi olabilir. tartidan 1 gun once hafif beslen ve spor yapma..bol odem atici cay ic ki gercek kilon ciksin canim

aynen ablacım birden gidecek hepsi inanıyorum

oo süpersin tbrk ederim :)

antbyotik veya herhangi bir ilac ictinmi... onlarinda ozelliklede antibiyotigin siskinlik yaptigini biliyorum
yok ben ilaç kullanmıyorum uzun süredir ağrı kesici bile içmiyorum ama aşırı su içiyorum belki ondan olabilir

suçlu bulundu sana da allah zihin açıklığı versin canım

evet evet suçlu benimmmm
saol ablacım

aaaaaaaa yanlış resim koymuşum acele acele

Eki Görüntüle 1087037
afiyet olsun ablacım:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
bu ne????

rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 59.6
Bu hafta: 58.8
fark:-800
toplam fark:7
beden:38
Boy: 1.58
spor: yürüyüş
Yüzde:-1.34

wwuuhhuuuuu harikasıınnn
Geçen hafta 63.0
Hedef;57

:) tbrk ederim ablacım

merhaba aramıza hoşgeldiniz diyelim ki başlangıç motivasyonu olsun

ilk sayfamızda karatay kuralları ile ilgili biligilerimiz var onları öncelikle okumanız lazım,,,sonra vaktiniz olursa internetten ilk kitabını indirebilirsiniz ücretsiz yada kitapçıdan kitaplarını alabilirsiniz...

karatay emzirenler için de mükemmel bir beslenme şekli,,,bebeğinizi sağlıklı emzirmiş olursunuz,,,karatay diyet olmadığı için aç kalmak yok doyana kadar yemek var ,,,,emzirenler 3 öğün olarak yapabiliyorlar...fırsat buldukça topiğimizi takip ederseniz yediklerimiizide örnek alabilirsiniz...aklınıza takılanlarıda sorabilirsiniz hepimiz yardımcı olmaya çalışırız

kakao ciss lar arasindami.. saplak yemeyelim sonrA.. masum cikolata yaptim gunkurusu ve kakaodan. 1tane hurma ve biraz cevizde ekledim. daha yemedim. aksam 6-7 arasi cayimin yaninda yiycem

kakao serbest canım

tarifini ve foto sunu bekleriz canım....şimdi den afiyet olsun

Tebrikler cnm ..içtiğin sular bnce işe yaramış :)

Ben acı biberi hiç sevmezdim ...bu ara nolduysa aşeriyor gibiyim eşim diyo ;fero senin durumun iyi değil ,karatayla alışkanlıkların değişti
Bayılıyorum resmen ..kahvaltıda bile 2tane yıyorum ,ayrıca sindirimi kolaylaştırdı bnde

Maşallah cnm güzel vermişin

selam bayanlar ben arada girip burayı takip ediyorum.kahvaltı fotosunu atmanız çok güzel oluyr bunu hep yapsanız keşke .... :)))))
Guleysa ,sende katıl ,sende paylaş olurmu cnmkedi zaten paylaşıyor fix,bnde paylaşmaya çalışıyom arada seviyorum bnde arkilerin kahvaltılarını

Vaaaayyyy iyi vermişin maşşallah rehavete kapılma ama ..tam gaz devam

herkse bol bol -li günler efenimmm :)
benim ders çalışmam gerek öpüyorum sizi[/QUOTE

Bnmde çalışmam lazı ve çok tembelim ya :26:

hehe ben çok seviyorum
bu aralar bağırsakları çalıştırdığını öğrendiğimden beridir daha çok yiyorum
fena çalışıyor fena

valla bende çalışmaya çalışıyorm hhiiç canım istemiyor

Son düzenleme:

Küçülüp cebinize gireceğim, 31 yaşına gireceğim. Şımardım şimdi.
Kedicikim ,onceki yani bikaç sayfa onceki bildirimim iptal bu sayfadaki bildirim yeni ve doğru bunu listeye koy. Olur cnm
Hani şu anki bildirimin göremedim kusura bakma, işim vardı.

sevgili arkadaşlar acı biber derken acı biberin ne türü ? turşu mu? kırmızı acı biber mi,yeşil acı biber mi,antep biberi mi ?...

sevgili arkadaşlar acı biber derken acı biberin ne türü ? turşu mu? kırmızı acı biber mi,yeşil acı biber mi,antep biberi mi ?...

ben turşuluk ince yeşillerden yiyorum,hiç olmazsa suyu acısını bi nebze alıyor ama herkese yarar mı bilmiyorum

O, maydanoz, limon ve su.
15-16 dal maydanozu dallarıyla rondoya yada blendıra at. 1 limon sık, 1 bardak su. Yemyeşil suyu olana kadar rondoda çek.

Kahvaltımı da ettimm, artık sınava gitmek üzere hazırlanabilirim

Afiyet olsun cnm

Çok teşekkür ederim,sen ve senin gibi tüm bebek isteyenlere rabbim en hayırlı zamanda,sağlıkla nasip etsin inşallah..

İnş prenscim inş bu arada maydonozu sakın içme düşük yapıyormuş cnm ..

Sizede efenim

Doğru diyorsun sabah tartıldım randevum vardı hastaneye gittim ,yoruldum baya ,eve geldiğimde tartıldım , 500 değil 1kilo vermişim ..lavaboya da çıkıncaaa vermişim ya çok sevindim ..ay evet 4sanayagı çıktı vücudumdan resmen

Tadı güzeldi, rengi zaten süper. Anneme bugün pazardan maydanoz ve limon siparişi verdim.
Ay ne guzel ya bnde yapmak istiyorum ama rondo maydonozuçok parçalamıyor bnmki sırf bu yuzden el rondosu tekrarmı alsam diyorum

aaaaaaaa yanlış resim koymuşum acele acele

Eki Görüntüle 1087037

Afiyet olsun datlum

Acaba, benim göbekte kaç kg sanayağ var.

Yaa kedicik bak soyletme bni ..ne gobeği ya ..allah bilir elma gobek falandırda ...

Yapmak lazım gerçekten ...bende maydonoza limon sıkıp yiyim olmadı

Hoşgeldin, zaten katı diyetleri hiçbir zaman yapmamak lazım. Aklına takılanları her zaman sorabilirsin.

delu... :))) benimki ne kadannn acaba :))

Ölç hemen. Sanayağ al koy üstüne, kaç tane ediyor.

Canan abla bildirim yapmaya da gelmedi. :44:

Son düzenleme:
tadı nasıl?ödeme iyi gelir mi dersin yapsam

Tadını sevdim, maydanoz suyunu sevmezdim, ama suyu kaynatılıyorya onu hiç içemezdim. Limonla iyi olmuş, ekşi seviyorsan seversin. İyi gelir bence, yeşillikler ve limon vücudu alkali yapar, ödemi de atabilir onun için.

Tebrikler gul abla

Ya bu yeşil çaylı karışım işe yaramış galiba bnd yapıcammm
Geçen hafta 63.0
Hedef;57
Cnm olsun bnde geçen havfta 100gr dı ,bu hafta 1kilo vermişim ..oluyor oyle ,zamanla vericen ben şnanıyorum

Küçülüp cebinize gireceğim, 31 yaşına gireceğim. Şımardım şimdi.

Hani şu anki bildirimin göremedim kusura bakma, işim vardı.
Alta yazdım cnm ..

Başlama tarihi;10.03.2013
Başlangıç kilo;87
Geçen hafta 78.8
Bu hafta ;77,700
Fark ;500gr
Toplam fark,9,800
Yaş ;25
Spor ;yürüyüş,leslie ,mari vinsor
Hedef;60
Boy,160
Yüzde ;1,26
Kızlar bu yeni bildirimim 77ye düşseydim iyiydi diyordum ya oglen hastaneden gelince çıkan yeni kilom. 1kilo vermişim

Aslında sebzeler için şöyle birşey lazım. :)

hafta sonu yapim bende :)

BİLDİRİM

rumuz : teoson
başlangıç tarihi: 3 şubat 2014
başlangıç kilo : 87
geçen haftaki kilo:79.5
şu anki kilo : 79
fark:-500 gr
toplam fark : 8 kg
boy : 1.68
ilk hedef : 75
ikinci hedef : 60-65
spor:1gün basketbol 1 gün pisiklet 1 gün yürüyüş 1 gün jillian
%si: 0.62

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…