Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Merhabalar..Hayırlı cumalar..

Rumuz: prenscim
Gebeliğimin başlangıç tarihi: 14.08.2013
Başlangıç kilom: 54
Geçen hafta: 65,5
Bu hafta: 67
Fark:1,5
Toplam fark :13,5 kg.(37.haftamı bitirdim)
Spor: 2 gün 30 dk.yürüyüş..
Boy: 1.67 cm.
Hedef: 69
Yüzde : +2,29

Bu hafta 1,5 kilo artıda çıktım,2 gün önce 66 dım...çok dengesiz gidiyor malum :KK1:

Ben iyiyim,oğlumla 2-3 gündür evdeyiz..dışardayız..canımız ne isterse yaptık,arada tartıştık....:KK52::KK52:

Artık son haftalarım,daha önce de yazmıştım..son haftalarımda ısırgan çayı içicem diye..ısırgan çayına başladım (vücudu temizlemek için) hurma yemeye başladım..bunların artılarını doğumdan sonra inşallah görürüm..

Saraçoğlunun maydonoz kürünü yapmak istiyorum,kedicikle paylaşmıştım o dün akşam hemencik yaptı ,içti..Ben de şimdi mi yapsam lohusaykenmi yapsam karar veremedim..lohusayken yaparsam belki vücuddaki doğumdan kalan toksinler v.s.gitmesi daha kolay olur diye düşünüyorum..Saraçoğluna mail atıcam,yada zahidenin programındayken arıcam..

15-16 dal maydonoz,1 limon suyu,1 bardak su rondodan çekip içiyoruz..yılda 3 kez 15 gün olarak yapılıyor,aç karna içilmesi tavsiye ediliyor..

Ben mesajları okuyayım :)

merhaba canım ,,

iyi olduğunu facede ki bildirimlerinden anlıyorum onun için buraya uğramayınca merak etmiyorum:KK34:

oh be nihayet kg aldın:KK52:

dün bende seyrettim zahide de kadının yapana kadar canı çıktı bi beceremedi yapmayı:KK52::KK52::KK52:,,,1 limon bir bardak suya konuluyor mideyi mahvetmezmi ki

du2y3yjy.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Tadı güzeldi, rengi zaten süper.:KK1: Anneme bugün pazardan maydanoz ve limon siparişi verdim. :KK1:

Kedim ben onu esime yapiyorum, 4-5 senedir. Yilda 2 -3 sefer, karaciger yaglanmasi icin.
Ve degerleri gercekten dustu hemde kilo vermedigi halde.
Sabah kahvaltidan yarim saat once iciriyorum. Bende icmek istedim ama benim tansiyonumu dusurdu,
yuksek tansiyon egilimi olanlarda sorun olmuyor. Bu arada cildi guzellestiriyo, annen minik yaprakli, kisa boylu maydanozlar alsin.
20-25 cm boylarinda. :KK54:

Başlama tarihi;10.03.2013
Başlangıç kilo;87
Geçen hafta 78.8
Bu hafta ;78,3
Fark ;500gr
Toplam fark,9,300gr
Yaş ;25
Spor ;yürüyüş,leslie ,mari vinsor
Hedef;60
Boy,160
Yüzde ;0,634
Kızlar 500gr cık vermişim :KK43:ben daha fazla belliyordum yav ..en azından 77lere düşeydim iyiydi

Sabah 9 da randevum vardı ,hastaneye gittim ..yurudum baya ..kan vereceğim için kahvaltı yapmadım ..daha yeni girdim eve ..soyunup dökünürken tekrar tartıldım iç çamaşırla falan ,77,7geldi :KK53::KK52:giyindim ,78,1geldi :KK66:

selam

takip ederken aramıza da katılsanız sizi de tanısak birlikte yapsak karatayı:KK34:

wawwwwwwwwwwwwwwwww

bu ne bir haftada 3 kg vermek,,,,,2,5 veren olmuştu geçen sene diğer topikte ama bu kadarı olmamıştı,,,bunda kedinin tavalarının payı büyük demek ki ....:KK9::KK9::KK9:

çok çok çok tebrik ediyorum canım seni harikasın:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

allah analı babalı büyütsün canım, sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah...

Sağol ablacım... aminnnn

Kedim ben onu esime yapiyorum, 4-5 senedir. Yilda 2 -3 sefer, karaciger yaglanmasi icin.
Sabah kahvaltidan yarim saat once iciriyorum. Bende icmek istedim ama benim tansiyonumu dusurdu,
yuksek tansiyon egilimi olanlarda sorun olmuyor. Bu arada cildi guzellestiriyo, annen minik yaprakli, kisa boylu maydanozlar alsin.

bende yapıp içirim bari kesin karaçiğeri berbattır o kadar zararlı şeyler yiyorki .... kendimede yapımde cildim güzelleşsin:KK34::KK34:

Son düzenleme:
aaa tartılıyorum hafta içi cnm ozaman çarşambanınkini yazim dur :KK9::KK9::KK9:

rumuz: CiseNaz
başlangıç tarihi: 27.01.2014
başlangıç kilosu: 81
geçen hafta: 76.900
bu hafta: 77.100
fark: +200 gr
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş

yani belkide bu sabah gene 76 larda çıkabilirdim aslında :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23: ama sağlık olsun bu çarşambaki tartım
canım cumaları tartılamıyorsan perşembeleri tartıl onu yaz hiç yazmamaktan veya sonraki gün yazmaktan iyidir:KK34:
günaydııınnnnnnnnnnnn
ben geldiiiimmmm
sizden ayrı kalmak ne zormuş kızlar yaaa
eşim bile 'sen şimdi kızlar ne yapıyor diye düşünüyorsundur' diyor :KK1:
çok şükür dün internetime kavuştum ama pcyi açamadım bile yoğunluktan
bu hafta çok dikkat edemedim bir ara 89.7 oldum ama şimdi 90.3 çıktım
koşturmacadan spor bile yapamadım ama adım sayarım buna rağrem 7binlerin altına düşmedi:KK34:
cumartesi günü dişimiz geldi kaşığa çıt çıt sesleri gelmeye başladı :KK9:
pazari kızım ateşlendi 39.1 oldu pazartesi günü antibiyotik başladık (ben dişe bağlamıştım ama diş o kadar ateş yapmazmış boğazı kötü olmuş yine)
çok şükür kızımın durumu iyi hatta bugün diş buğdayı yapcam anneannesi yarın gidecek o gitmeden görsün diye
detayları gece misafirleri uğurladıktan sonra konuşuruz:KK34:

malum üzere işlerden dolayı geçmişe bakamıyorum (113 sayfa) alıntılara bile bakamadım akşama alıntılardan başlayıp yavaş yavaş bakabildiğim kadar bakarım artık geçmişe
çok özledim sizi hoşgeldiiiiiimmmmmmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bildirimde yapayım
Rumuz: HasibeG
Başlangıç tarihi: 08/03/2014
Başlangıç kg: 95.6
Geçen hafta: 91.1
Bu hafta: 90.3
Fark: -800
Toplam fark: 5.3
Spor: yok
Boy: 1.68
Hedef:ilk hedef 80... ikinci hedef 70
Yüzdesi: -0.878
gözünaydın olsun canım internetin bağlanmış,,,bizde özledik seni:KK16:

bebişim dişide hayırlı olsun sağlıklı dişler olsun,,,,geçmiş olsun hastalanmış kuzucuk....özlenen son gerçekleşecek ve diş bulguru yapılacak:KK52:

kg larda gitmiş oh oh daha ne olsun
Çok güzel görünüyor. :KK39:

Hoşgeldin. :KK16::KK16::KK16:

Ooo, sen şimdiden kaçamak düşünüyorsun. :KK20::KK20: :KK1:
vur kafasına tavayı aklı başına gelsin :KK52:
Oradaki ne börek mi?

yumurta canım :KK52: yumurtalar o kadar büyük ki kızımla bana 3 yumurtadan yaptım ikiye böldüm tabağa koyarken yuvarlayarak koydum sığsın diye.....yerken de seni düşündüm bu yumurtalar tam kedilikmiş 2 tane yapsa doyar diye:KK52::KK52::KK52:

Ben de özellikle cilt için yapıyorum.:KK1:

Acaba, benim göbekte kaç kg sanayağ var. :KK1::KK1:
senin göbekte bi 5- 10 tane vardır :KK52::KK52::KK52:
du2y3yjy.jpg

hemen de yapmış ya ne alem kızsın sen

dün maranki de aynısını söyledi kısa yapraklı olacak diye

günaydın herkesee. güzel kilolar vermeniz dileğiyle:)

Başlama tarihi;22.03.2014
Başlangıç kilo;70
Geçen hafta 65.1
Bu hafta ;65
Fark ;100 gr
Toplam fark:5000 gr
Yaş ;24
Spor ;yürüyüş,mekik
Hedef;58
Boy:165
Yüzde ;0,153

haftaiçi sarma yemeye gittik kayınvalideme:) sarmış ayıp olurdu:) dünde ailecek pizza yemeye giitk.
64 e inmiştim bi ara bunlardan sonra farketti.iki güne düzelirimdie dşünüorum.
herkese kolay gelsin

du2y3yjy.jpg

kedi cik 1 limon fazla olmadı mı tadı güzelmi
Sabah 9 da randevum vardı ,hastaneye gittim ..yurudum baya ..kan vereceğim için kahvaltı yapmadım ..daha yeni girdim eve ..soyunup dökünürken tekrar tartıldım iç çamaşırla falan ,77,7geldi :KK53::KK52:giyindim ,78,1geldi :KK66:
yeniden bildiirim yap :KK52::KK52::KK52: daha liste yayınlanmadı nasıl olsa
rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 59.6
Bu hafta: 58.8
fark:-800
toplam fark:7
beden:38
Boy: 1.58
spor: yürüyüş
Yüzde:-1.34

harikasın canım:KK9::KK9:

canım cumaları tartılamıyorsan perşembeleri tartıl onu yaz hiç yazmamaktan veya sonraki gün yazmaktan iyidir:KK34:

gözünaydın olsun canım internetin bağlanmış,,,bizde özledik seni:KK16:

bebişim dişide hayırlı olsun sağlıklı dişler olsun,,,,geçmiş olsun hastalanmış kuzucuk....özlenen son gerçekleşecek ve diş bulguru yapılacak:KK52:

kg larda gitmiş oh oh daha ne olsun

vur kafasına tavayı aklı başına gelsin :KK52:

yumurta canım :KK52: yumurtalar o kadar büyük ki kızımla bana 3 yumurtadan yaptım ikiye böldüm tabağa koyarken yuvarlayarak koydum sığsın diye.....yerken de seni düşündüm bu yumurtalar tam kedilikmiş 2 tane yapsa doyar diye:KK52::KK52::KK52:
Ben dün ve bugün 2 yumurta yedim. :KK34:

senin göbekte bi 5- 10 tane vardır :KK52::KK52::KK52:

hemen de yapmış ya ne alem kızsın sen

dün maranki de aynısını söyledi kısa yapraklı olacak diye
:KK60::KK60::KK60::KK60:
Prenscim çok yalvardı yap diye. :KK9::KK9::KK9:

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.2
Geçen hafta: 66.100
Bu hafta: 65.500
Fark:-600
Toplam fark:13,700
Beden:42
Spor: 4 gün 13-14 saat ev temizliği
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg...ikinci 60 kg
Yüzdesi:%-0,90

günaydın herkesee. güzel kilolar vermeniz dileğiyle:)

Başlama tarihi;22.03.2014
Başlangıç kilo;70
Geçen hafta 65.1
Bu hafta ;65
Fark ;100 gr
Toplam fark:5000 gr
Yaş ;24
Spor ;yürüyüş,mekik
Hedef;58
Boy:165
Yüzde ;0,153

haftaiçi sarma yemeye gittik kayınvalideme:) sarmış ayıp olurdu:) dünde ailecek pizza yemeye giitk.
64 e inmiştim bi ara bunlardan sonra farketti.iki güne düzelirimdie dşünüorum.
herkese kolay gelsin

seni seni seni demek pizza ben bi tozunu alayım :KK57: arkadan kedi tavayla icabına bakar senin:KK52::KK52::KK52:

kedi cik 1 limon fazla olmadı mı tadı güzelmi

yeniden bildiirim yap :KK52::KK52::KK52: daha liste yayınlanmadı nasıl olsa

harikasın canım:KK9::KK9:
Verdikçe veresim geliyor abla kiloları :KK52::KK52: hafta içi 58.4 ü görmüştüm ama bugün böyle oldu..Dün fasülye börülce yemiştim onun şişkinligi oldu galiba:KK53:

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.2
Geçen hafta: 66.100
Bu hafta: 65.500
Fark:-600
Toplam fark:13,700
Beden:42
Spor: 4 gün 13-14 saat ev temizliği
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg...ikinci 60 kg
Yüzdesi:%-0,90