Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

merhaba canım ,,

iyi olduğunu facede ki bildirimlerinden anlıyorum onun için buraya uğramayınca merak etmiyorum

oh be nihayet kg aldın

dün bende seyrettim zahide de kadının yapana kadar canı çıktı bi beceremedi yapmayı,,,1 limon bir bardak suya konuluyor mideyi mahvetmezmi ki

Tadı güzeldi, rengi zaten süper. Anneme bugün pazardan maydanoz ve limon siparişi verdim.

Kedim ben onu esime yapiyorum, 4-5 senedir. Yilda 2 -3 sefer, karaciger yaglanmasi icin.
Ve degerleri gercekten dustu hemde kilo vermedigi halde.
Sabah kahvaltidan yarim saat once iciriyorum. Bende icmek istedim ama benim tansiyonumu dusurdu,
yuksek tansiyon egilimi olanlarda sorun olmuyor. Bu arada cildi guzellestiriyo, annen minik yaprakli, kisa boylu maydanozlar alsin.
20-25 cm boylarinda.

Sabah 9 da randevum vardı ,hastaneye gittim ..yurudum baya ..kan vereceğim için kahvaltı yapmadım ..daha yeni girdim eve ..soyunup dökünürken tekrar tartıldım iç çamaşırla falan ,77,7geldi giyindim ,78,1geldi

Sağol ablacım... aminnnn

bende yapıp içirim bari kesin karaçiğeri berbattır o kadar zararlı şeyler yiyorki .... kendimede yapımde cildim güzelleşsin

Son düzenleme:
canım cumaları tartılamıyorsan perşembeleri tartıl onu yaz hiç yazmamaktan veya sonraki gün yazmaktan iyidir
gözünaydın olsun canım internetin bağlanmış,,,bizde özledik seni

bebişim dişide hayırlı olsun sağlıklı dişler olsun,,,,geçmiş olsun hastalanmış kuzucuk....özlenen son gerçekleşecek ve diş bulguru yapılacak

kg larda gitmiş oh oh daha ne olsun
Çok güzel görünüyor.

Hoşgeldin.

Ooo, sen şimdiden kaçamak düşünüyorsun.
vur kafasına tavayı aklı başına gelsin
Oradaki ne börek mi?

yumurta canım yumurtalar o kadar büyük ki kızımla bana 3 yumurtadan yaptım ikiye böldüm tabağa koyarken yuvarlayarak koydum sığsın diye.....yerken de seni düşündüm bu yumurtalar tam kedilikmiş 2 tane yapsa doyar diye

Ben de özellikle cilt için yapıyorum.

Acaba, benim göbekte kaç kg sanayağ var.
senin göbekte bi 5- 10 tane vardır

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
hemen de yapmış ya ne alem kızsın sen

dün maranki de aynısını söyledi kısa yapraklı olacak diye

günaydın herkesee. güzel kilolar vermeniz dileğiyle:)

Başlama tarihi;22.03.2014
Başlangıç kilo;70
Geçen hafta 65.1
Bu hafta ;65
Fark ;100 gr
Toplam fark:5000 gr
Yaş ;24
Spor ;yürüyüş,mekik
Hedef;58
Boy:165
Yüzde ;0,153

haftaiçi sarma yemeye gittik kayınvalideme:) sarmış ayıp olurdu:) dünde ailecek pizza yemeye giitk.
64 e inmiştim bi ara bunlardan sonra farketti.iki güne düzelirimdie dşünüorum.
herkese kolay gelsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
kedi cik 1 limon fazla olmadı mı tadı güzelmi
yeniden bildiirim yap daha liste yayınlanmadı nasıl olsa
rumuz:fmgenc
başlangıç tarihi:09/11/2013
başlangıç kilo:65.8
geçen hafta: 59.6
Bu hafta: 58.8
fark:-800
toplam fark:7
beden:38
Boy: 1.58
spor: yürüyüş
Yüzde:-1.34

harikasın canım

Ben dün ve bugün 2 yumurta yedim.

senin göbekte bi 5- 10 tane vardır

hemen de yapmış ya ne alem kızsın sen

dün maranki de aynısını söyledi kısa yapraklı olacak diye

Prenscim çok yalvardı yap diye.

Rumuz:gul_0663
Başlangıç tarihi:06/05/2013
Başlangıç kg:79.2
Geçen hafta: 66.100
Bu hafta: 65.500
Fark:-600
Toplam fark:13,700
Beden:42
Spor: 4 gün 13-14 saat ev temizliği
Boy:1.58
Hedef:ilk hedef 65 kg...ikinci 60 kg
Yüzdesi:%-0,90

seni seni seni demek pizza ben bi tozunu alayım arkadan kedi tavayla icabına bakar senin

kedi cik 1 limon fazla olmadı mı tadı güzelmi

yeniden bildiirim yap daha liste yayınlanmadı nasıl olsa

harikasın canım
Verdikçe veresim geliyor abla kiloları hafta içi 58.4 ü görmüştüm ama bugün böyle oldu..Dün fasülye börülce yemiştim onun şişkinligi oldu galiba

Ohhh az kaldı ilk hedefe maşallah ablacım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…