Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

benimkilerde de var boyle buyuk.. bizde acik aliyoruz markete geliyor taze .. kucukte var buyukte...

çok isteksiz yapıyorum bu bildirimiii :KK43:

rumuz: pofu
başlangıç tarihi: 15 mart 2014
başlangıç kilosu: 75,9
geçen hafta: 70,2
bu hafta:71 :KK43:
fark: +800 gr
toplam fark: 4,9
spor:mekik ve scquat programı +yürüyüş
boy:1.61
hedef: 52(şimdilik)
yüzde: +1.13

bu hafta hep şiştim,tartı çok oynadı neden bilmiyorum:KK43:

birden atacaksin demekki.. kilo degildir o .. ayran filan icmissin onlarin siskinligi olabilir. tartidan 1 gun once hafif beslen ve spor yapma..bol odem atici cay ic ki gercek kilon ciksin canim

Merhabalar..Hayırlı cumalar..

Rumuz: prenscim
Gebeliğimin başlangıç tarihi: 14.08.2013
Başlangıç kilom: 54
Geçen hafta: 65,5
Bu hafta: 67
Fark:1,5
Toplam fark :13,5 kg.(37.haftamı bitirdim)
Spor: 2 gün 30 dk.yürüyüş..
Boy: 1.67 cm.
Hedef: 69
Yüzde : +2,29

Bu hafta 1,5 kilo artıda çıktım,2 gün önce 66 dım...çok dengesiz gidiyor malum :KK1:

Ben iyiyim,oğlumla 2-3 gündür evdeyiz..dışardayız..canımız ne isterse yaptık,arada tartıştık....:KK52::KK52:

Artık son haftalarım,daha önce de yazmıştım..son haftalarımda ısırgan çayı içicem diye..ısırgan çayına başladım (vücudu temizlemek için) hurma yemeye başladım..bunların artılarını doğumdan sonra inşallah görürüm..

Saraçoğlunun maydonoz kürünü yapmak istiyorum,kedicikle paylaşmıştım o dün akşam hemencik yaptı ,içti..Ben de şimdi mi yapsam lohusaykenmi yapsam karar veremedim..lohusayken yaparsam belki vücuddaki doğumdan kalan toksinler v.s.gitmesi daha kolay olur diye düşünüyorum..Saraçoğluna mail atıcam,yada zahidenin programındayken arıcam..

15-16 dal maydonoz,1 limon suyu,1 bardak su rondodan çekip içiyoruz..yılda 3 kez 15 gün olarak yapılıyor,aç karna içilmesi tavsiye ediliyor..

Ben mesajları okuyayım :)

maydanozun Rahim kasilmalarini baslatip dusuge sebep oldugunu biliyorum ozellikle reglim gecikince sokulemiosam ve hamile degilsem hemen kaynatip Sabah icerim aksama dogru reglim gelir.. birde maydanozun sutu baskiladigini biliyorum. yinede arastir istersen. lohusayken yapinca sutunu etkilemesin..

toksin ve sutten bebege gecmiyormus.. anne sutu mucize sadece yararli seyleri bunyesine aliyor .. gogsunde iltihap bile olsa sutun tertemiz. bosuna dememis tarkan anasutu gibi tertemiz diye :KK52::KK52::KK52: :)))

günaydın kızlar ben geldim :)

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta: 69.4
bu hafta: 68.9
fark:-500
toplam fark: -8.7
beden: 40
spor: bu hafta sadece ev pencere kapı sildim :)
boy:1.62

herkes için kiloların gittiği güzel bir gün olsun sevgiler ...

selam bayanlar ben arada girip burayı takip ediyorum.kahvaltı fotosunu atmanız çok güzel oluyr bunu hep yapsanız keşke .... :)))))
selam

takip ederken aramıza da katılsanız sizi de tanısak birlikte yapsak karatayı:KK34:
sevgili arkadaşlarım geldik mübarek cumaya :KK16::KK16:
herkesin cuması mübarek olsun..gelelim tava gününe :KK35::KK35:
bildirimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK53::KK53:
rumuz : alfabetikbulvar
başlangıç tarihi : 18 mart 2014
başlangıç kilo : 85,4
geçen hafta ; 83,7
bu hafta ; 80,6
fark :-3,1 (tamıı tamına 2 kere tartıldım..ikinci bir baskulumuz vardı onda 79,4 yazıyordu yok artık dedım 80,6'ü referans alayım diğeri az tartıyor olabılır diye):KK76::KK76::KK76::KK76:
beden : valla ÇOK ŞÜKÜR beden konusunda üst 42 alt 44 gıyıyorum şimdi HEDEF : 38-40 :KK76::KK76:
spor : hergün sıkı tempoda 1 saat yürüyüş
boy : 1.67
hedef :65
yüzde : - 3,7
:KK24::KK24::KK24:
Rabbime şükrederek başta gül ablama ve diğer arkadaşlarıma teşekkür ederek yoluma devam edıyorum..KILO VEREN BUTUN ARKADAŞLARIMI TAKDİR VE TEBRIK EDERIM..:KK16: :KK16::KK16:
wawwwwwwwwwwwwwwwww

bu ne bir haftada 3 kg vermek,,,,,2,5 veren olmuştu geçen sene diğer topikte ama bu kadarı olmamıştı,,,bunda kedinin tavalarının payı büyük demek ki ....:KK9::KK9::KK9:

çok çok çok tebrik ediyorum canım seni harikasın:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Doğru tahmin ablacım yeni bebişimizin üstüne bi bebiş daha geldi :KK1::KK1: kuzum hemen abi oldu... bizde öyle durup durup bi kereden patlak veriyorus:KK9::KK9: bakalım ben bi açılsam kaç yapıcam:KK9::KK9:
Bu arada teşekkür ederim ablacım... bi ara sana eylül sonu gibi çekilen bi fotomu yollayım da bi bak nerden nereye gelmişim:KK52::KK52:

allah analı babalı büyütsün canım, sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah...

alfabetikbulvar :) super gidiosun.. 3kg muthis bir rakam.. hadi bakalim kim tutar seni

ferideiii 500 gr diyip gecme 2 haftada zor verdim ben o 500u.. dusunsene vucudundan 2 paket sanayag cikio :)) az degil yani.. cok emek harcadigimiz icin az geliyor aslinda ama 100 gr 100grdir kalici gitmesi sartiyla

Maşallah, kurtuldun tavadan. :KK1:

Haftaiçi tartılamıyor musun? Unutuyor musun yoksa. :KK1:

Evet, doğru. :KK1:

Günaydın. :KK16::KK16:

Hoşgeldin, öyle bir şartımız yok. Listeye aldım seni, bugün tartılıp, başlangıç kilonu not edebilirsin, haftaya cuma günüde bildirim yapabilirsin. Örnek bildirim veriyorum şimdi. :KK1::KK1:

YÜZDE HESAPLAMA

500*100=50000
50000/45200=1.106 gibi
500 fark yazan kısımdır
100 yazan kısımda yüzde
çıkan çarpımı geçen haftaki kilona böl

ÖRNEK BİLDİRİM
rumuz: kedi83
başlangıç tarihi: 4 KASIM 2013
başlangıç kilosu: 50
geçen hafta: 45.2
bu hafta:44.7
fark: -500 gr
toplam fark: -5.3 kg
beden: 36
spor:
Hergün 5 tibet egzersizi
Jillian Michaels programı
boy:1.53
hedef: 47
yüzde: -1.106

aaa tartılıyorum hafta içi cnm ozaman çarşambanınkini yazim dur :KK9::KK9::KK9:

rumuz: CiseNaz
başlangıç tarihi: 27.01.2014
başlangıç kilosu: 81
geçen hafta: 76.900
bu hafta: 77.100
fark: +200 gr
Beden : 40
Boy : 1,65
Yaptığım spor : Yürüyüş

yani belkide bu sabah gene 76 larda çıkabilirdim aslında :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23: ama sağlık olsun bu çarşambaki tartım

günaydın kızlar ben geldim :)

rumuz: müzikçi
başlangıç tarihi: 10.şubat 2014
başlangıç kilosu:77.6
geçen hafta: 69.4
bu hafta: 68.9
fark:-500
toplam fark: -8.7
beden: 40
spor: bu hafta sadece ev pencere kapı sildim :)
boy:1.62

herkes için kiloların gittiği güzel bir gün olsun sevgiler ...

tünaydın canım

tebrikler :KK9:

a7egezar.jpg

Kahvaltımı da ettimm, artık sınava gitmek üzere hazırlanabilirim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
süper bir kahvaltı olmuş afiyet olsun canım

allah zihin açıklığı versin başarılar
bu hafta hastaydım sporda yok 1 günlük kaçamak sonrası böyle oldu:KK1:

herkse bol bol -li günler efenimmm :)
benim ders çalışmam gerek öpüyorum sizi:KK16::KK16::KK16:

suçlu bulundu:KK52::KK52: sana da allah zihin açıklığı versin canım

günaydııınnnnnnnnnnnn
ben geldiiiimmmm
sizden ayrı kalmak ne zormuş kızlar yaaa
eşim bile 'sen şimdi kızlar ne yapıyor diye düşünüyorsundur' diyor :KK1:
çok şükür dün internetime kavuştum ama pcyi açamadım bile yoğunluktan
bu hafta çok dikkat edemedim bir ara 89.7 oldum ama şimdi 90.3 çıktım
koşturmacadan spor bile yapamadım ama adım sayarım buna rağrem 7binlerin altına düşmedi:KK34:
cumartesi günü dişimiz geldi kaşığa çıt çıt sesleri gelmeye başladı :KK9:
pazari kızım ateşlendi 39.1 oldu pazartesi günü antibiyotik başladık (ben dişe bağlamıştım ama diş o kadar ateş yapmazmış boğazı kötü olmuş yine)
çok şükür kızımın durumu iyi hatta bugün diş buğdayı yapcam anneannesi yarın gidecek o gitmeden görsün diye
detayları gece misafirleri uğurladıktan sonra konuşuruz:KK34:

malum üzere işlerden dolayı geçmişe bakamıyorum (113 sayfa) alıntılara bile bakamadım akşama alıntılardan başlayıp yavaş yavaş bakabildiğim kadar bakarım artık geçmişe
çok özledim sizi hoşgeldiiiiiimmmmmmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bildirimde yapayım
Rumuz: HasibeG
Başlangıç tarihi: 08/03/2014
Başlangıç kg: 95.6
Geçen hafta: 91.1
Bu hafta: 90.3
Fark: -800
Toplam fark: 5.3
Spor: yok
Boy: 1.68
Hedef:ilk hedef 80... ikinci hedef 70
Yüzdesi: -0.878

Son düzenleme:
kedi sen örnek bildirim yapmasan:p
allahtan bende veriorum bu ara iyi. yoksa uçardım buradan yanına:KK55::KK55::KK55::KK52::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK52::KK52:

utudabaq.jpg

Günaydın, bugün pastayla ilgili sınavımı geçtim. :)

Kedicanim mozaik pasta istiyorummmmm :125: ilk tatli kacamagimi onunla yapiciiimmm :KK76:

a7egezar.jpg

Kahvaltımı da ettimm, artık sınava gitmek üzere hazırlanabilirim

Basarilar..
buda kızımla benim kahvaltım hala bekliyorum hanım saçlarıyla uğraşıp duruyor :KK50:

Eki Görüntüle 1086972

Afiyet olsun ablacim.

bugünki menüm,
sabah 2 yum.
zeytin
Beyaz lahana, mor lahana, salatalık ve domatesten oluşan salata.
10 fındık, 4 ceviz

akşam
bir kase yoğurt
piyaz
kıymalı karnabahar

çok oldu sanki :26:
birde bol su, yeşil ve beyaz çay. kefire vakit yetmedi :KK37:
onuda içmeyeyim zaten.

Spor 1 saat tenis, haftada 2 gun yapicam.
Kalan gunler insanity dusunuyorum.
Çok güzel görünüyor. :KK39:

ay ben bugunku menumu sizlerle de paylasayim:

bugunku menum

sabah uyanir uyanmaz su iciyorum bobrekler icin :))

kahvalti (saat 9):
iki yumurtali omlet
1 tane alabas
7 zeytin
2 dilim peynir
bir bardak sekersiz kahve

ben kahvaltida bu kadar cesit yemem hatta midem bulandi biraz fazla yedigim icin ama yedim..hakikaten cok tok tuttu butun gun..
yaklasik sabah 9 dan aksam 5 bucukta anca aksam yemegimi yedim ve nerden baksaniz tam 8 saat bisey yememisim ayyy su haric..supermis insallah ise yarar Allah`im...amin

aksam (saat 17:30):
1 tabak zeytinyagli barbunya
bi kac dilim pancar tursusu
5 tane (kucuk kesilmis kusbasi buyuklugunde) et sote

3 fincan yesilcay

simdiye kadar 1 bucuk litre su ictim yatana kadar 2 yada 2 bucuk olur ...
spor yapamadim bugun..
Hoşgeldin. :KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK52::KK52:

Kedicanim mozaik pasta istiyorummmmm :125: ilk tatli kacamagimi onunla yapiciiimmm :KK76:

Basarilar..

Afiyet olsun ablacim.

Ooo, sen şimdiden kaçamak düşünüyorsun. :KK20::KK20: :KK1:

Merhabalar..Hayırlı cumalar..

Rumuz: prenscim
Gebeliğimin başlangıç tarihi: 14.08.2013
Başlangıç kilom: 54
Geçen hafta: 65,5
Bu hafta: 67
Fark:1,5
Toplam fark :13,5 kg.(37.haftamı bitirdim)
Spor: 2 gün 30 dk.yürüyüş..
Boy: 1.67 cm.
Hedef: 69
Yüzde : +2,29

Bu hafta 1,5 kilo artıda çıktım,2 gün önce 66 dım...çok dengesiz gidiyor malum :KK1:

Ben iyiyim,oğlumla 2-3 gündür evdeyiz..dışardayız..canımız ne isterse yaptık,arada tartıştık....:KK52::KK52:

Artık son haftalarım,daha önce de yazmıştım..son haftalarımda ısırgan çayı içicem diye..ısırgan çayına başladım (vücudu temizlemek için) hurma yemeye başladım..bunların artılarını doğumdan sonra inşallah görürüm..

Saraçoğlunun maydonoz kürünü yapmak istiyorum,kedicikle paylaşmıştım o dün akşam hemencik yaptı ,içti..Ben de şimdi mi yapsam lohusaykenmi yapsam karar veremedim..lohusayken yaparsam belki vücuddaki doğumdan kalan toksinler v.s.gitmesi daha kolay olur diye düşünüyorum..Saraçoğluna mail atıcam,yada zahidenin programındayken arıcam..

15-16 dal maydonoz,1 limon suyu,1 bardak su rondodan çekip içiyoruz..yılda 3 kez 15 gün olarak yapılıyor,aç karna içilmesi tavsiye ediliyor..

Ben mesajları okuyayım :)

Tadı güzeldi, rengi zaten süper.:KK1: Anneme bugün pazardan maydanoz ve limon siparişi verdim. :KK1:

günaydııınnnnnnnnnnnn
ben geldiiiimmmm
sizden ayrı kalmak ne zormuş kızlar yaaa
eşim bile 'sen şimdi kızlar ne yapıyor diye düşünüyorsundur' diyor :KK1:
çok şükür dün internetime kavuştum ama pcyi açamadım bile yoğunluktan
bu hafta çok dikkat edemedim bir ara 89.7 oldum ama şimdi 90.3 çıktım
koşturmacadan spor bile yapamadım ama adım sayarım buna rağrem 7binlerin altına düşmedi:KK34:
cumartesi günü dişimiz geldi kaşığa çıt çıt sesleri gelmeye başladı :KK9:
pazari kızım ateşlendi 39.1 oldu pazartesi günü antibiyotik başladık (ben dişe bağlamıştım ama diş o kadar ateş yapmazmış boğazı kötü olmuş yine)
çok şükür kızımın durumu iyi hatta bugün diş buğdayı yapcam anneannesi yarın gidecek o gitmeden görsün diye
detayları gece misafirleri uğurladıktan sonra konuşuruz:KK34:

malum üzere işlerden dolayı geçmişe bakamıyorum (113 sayfa) alıntılara bile bakamadım akşama alıntılardan başlayıp yavaş yavaş bakabildiğim kadar bakarım artık geçmişe
çok özledim sizi hoşgeldiiiiiimmmmmmm :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bildirimde yapayım
Rumuz: HasibeG
Başlangıç tarihi: 08/03/2014
Başlangıç kg: 95.6
Geçen hafta: 91.1
Bu hafta: 90.3
Fark: -800
Toplam fark: 5.3
Spor: yok
Boy: 1.68
Hedef:ilk hedef 80... ikinci hedef 70
Yüzdesi: -0.878

Hoşgeldin, bizde çok özledik. Renkli menü fotolarını da özledik.

alfabetikbulvar :) super gidiosun.. 3kg muthis bir rakam.. hadi bakalim kim tutar seni

ferideiii 500 gr diyip gecme 2 haftada zor verdim ben o 500u.. dusunsene vucudundan 2 paket sanayag cikio :)) az degil yani.. cok emek harcadigimiz icin az geliyor aslinda ama 100 gr 100grdir kalici gitmesi sartiyla

Acaba, benim göbekte kaç kg sanayağ var. :KK1::KK1:

X