Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

bu hafta hastaydım sporda yok 1 günlük kaçamak sonrası böyle oldu

kuzu başarılar :)
afiyet olsuunnn

Halledersin sen pofumm hiç bozma moralini, ayrıca çok geçmiş olsun

Başarılar dileğin için de sağol öptüm çok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

selam bayanlar ben arada girip burayı takip ediyorum.kahvaltı fotosunu atmanız çok güzel oluyr bunu hep yapsanız keşke .... :)))))

Hoşgeldin, aramıza katılmak istemez misin? Arada paylaşıyorum, senin için hergün paylaşmaya çalışacağım. Diğer arkadaşlardan da o zaman rica ediyoruz, kahvaltı fotonuzu çekip paylaşır mısınız? Gerçekten daha güzel oluyor.

Maşallah, kurtuldun tavadan.

günaydın kızlar
beni bugün SABİT KALANLARA yazın gene çünkü tartılamadım :44::44::44::44:
Haftaiçi tartılamıyor musun? Unutuyor musun yoksa.

Evet, doğru.

Günaydın çıtır hatunlar... herkese hayırlı cumalar...
Günaydın.

Pazartesi katılma şartınız varmış 3 günlük tatilden sonra Pazartesi aranıza katılıp eski kiloma kavuşmak istiyorum Pazartesi görüşürüz :)

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Hoşgeldin, öyle bir şartımız yok. Listeye aldım seni, bugün tartılıp, başlangıç kilonu not edebilirsin, haftaya cuma günüde bildirim yapabilirsin. Örnek bildirim veriyorum şimdi.

YÜZDE HESAPLAMA

500*100=50000
50000/45200=1.106 gibi
500 fark yazan kısımdır
100 yazan kısımda yüzde
çıkan çarpımı geçen haftaki kilona böl

ÖRNEK BİLDİRİM
rumuz: kedi83
başlangıç tarihi: 4 KASIM 2013
başlangıç kilosu: 50
geçen hafta: 45.2
bu hafta:44.7
fark: -500 gr
toplam fark: -5.3 kg
beden: 36
spor:
Hergün 5 tibet egzersizi
Jillian Michaels programı
boy:1.53
hedef: 47
yüzde: -1.106

arkadaşlar ben sabah karatay kahvaltısı yapmadım..
sevdiceğim ateşlenmiş ona 7:30 da tarhana çorbası yaptım. Annemin mis ev tarhanasından..kendimde 2 küçük kase çorba ve 1 bardak ceviz yedim..2 öğün beslendiğim için ilk defa sabah çorba içmek beni nasıl etkileyecek acıkacak mıyım erken bir saatte merak içerisindeyim

Sabah çorba içip akşam 17:00 kadar dayanan arkadaşımız var mı ?

Karatay içebilirsiniz dedi diye hatırlıyorum ama seni çorba değilde ancak ceviz tok tutar, iyi ki onu yemişsin.

Son düzenleme:
tbrk ederim ablacımm

(

Bu hafta çok az gitti ama üzülmüyorum artık her giden gram beni sağlığıma biraz daha yaklaştırıyor deyip avunuyorum...

Sen de üzülme artı olduğun için haftaya çok iyi sonuç alacaksın eminim...

Ablacım tebrik ederim toplamda baya vermişsin

Teşekkür ederim...Daha iyi olabilirdi aslın da ama disiplinli bir şekil de egsersiz yapamıyorum bir de malum yaş dezavantajım var...

Allahım Allahım nasıl yani..Kilonun yarısını bırakmışın basküle ))
Tebrikler, gerçekten harikasın..

Kahvaltımı da ettimm, artık sınava gitmek üzere hazırlanabilirim

Afiyet olsun canım...Allah zihin açıklığı versin...

geçmiş olsun sevdiceğine..

Çok teşekkür ederim,sen ve senin gibi tüm bebek isteyenlere rabbim en hayırlı zamanda,sağlıkla nasip etsin inşallah..

500 ....500 dür küçümseme onu benim gibi 7 ay göremeyenlerde var

Günaydın, bugün pastayla ilgili sınavımı geçtim. :)

günaydın afiyet olsun kedicik
Günaydın çıtır hatunlar... herkese hayırlı cumalar...
günaydın canım sana da hayırlı cumalar

naze cik sana da

Merhabalar..Hayırlı cumalar..

Rumuz: prenscim
Gebeliğimin başlangıç tarihi: 14.08.2013
Başlangıç kilom: 54
Geçen hafta: 65,5
Bu hafta: 67
Fark:1,5
Toplam fark :13,5 kg.(37.haftamı bitirdim)
Spor: 2 gün 30 dk.yürüyüş..
Boy: 1.67 cm.
Hedef: 69
Yüzde : +2,29

Bu hafta 1,5 kilo artıda çıktım,2 gün önce 66 dım...çok dengesiz gidiyor malum

Ben iyiyim,oğlumla 2-3 gündür evdeyiz..dışardayız..canımız ne isterse yaptık,arada tartıştık....

Artık son haftalarım,daha önce de yazmıştım..son haftalarımda ısırgan çayı içicem diye..ısırgan çayına başladım (vücudu temizlemek için) hurma yemeye başladım..bunların artılarını doğumdan sonra inşallah görürüm..

Saraçoğlunun maydonoz kürünü yapmak istiyorum,kedicikle paylaşmıştım o dün akşam hemencik yaptı ,içti..Ben de şimdi mi yapsam lohusaykenmi yapsam karar veremedim..lohusayken yaparsam belki vücuddaki doğumdan kalan toksinler v.s.gitmesi daha kolay olur diye düşünüyorum..Saraçoğluna mail atıcam,yada zahidenin programındayken arıcam..

15-16 dal maydonoz,1 limon suyu,1 bardak su rondodan çekip içiyoruz..yılda 3 kez 15 gün olarak yapılıyor,aç karna içilmesi tavsiye ediliyor..

Ben mesajları okuyayım :)

günaydın canım

o zaman gözünaydın ödemli buysa haftaya daha düşük olacak demek ki

evet ablacim inss:)) bugun biraz halsizlik yapti bende s[or yapabilirmiyim bilmiyorum ama yine tam gaz devam.. kardiyo ekleyince olan oluo oburleri sadece bolgesel calistirio bende bunu anladim.. haftada 3 kardiyo sart.. digerleri cerez

sana da hayırlı cumalar canım....400 .....400 dür diyorum...
kaçamak yapmadıysan artı lar sorun değil vücut bazen şişlik yapıyor

ooooo tebrikler çok iyi giidiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…