Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

tebrik ederim canım emeklerine değmiş

evet cok mutlu oldum .. simdi neyin hesabini yapiyorum regl oncesi buysa egl bitiminde sporla diyetle reglbitimiyle kac cikarim acaba :)))) acgozluluk bu olsa gerek

olsun ya ne güzel sanada ekşın oluyordur

evet eksin oluyor ama hayattan engellenmekte cokzor... gozunu cizgifilmden ayirma dio bana mesela .. muthis sIkIo bazen. okula gitmesi gerek bence haftada 2de olsa gitmesi gerek arizaya bagladi buaralar

Oyyy tebrik ederim canıımm çok sevindim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aldım bugün, içeceğim yarından itibaren inşallah faydası olur.

İçeceğim çayı, suyu, vs saymazsam;
Ben dükkanı kapattım.

Sabah 12.30da KKK

Akşam; 17:30da bir alabalık + salata + az helva

afiyet olsun canımm
ay bu cok guzel oldu cvp icin tesekkur ederim tam simdi yemege basliyodum saat 5 bucuk iyi bi saat benim icin sonrasinda agzima bisey girmeyecek bu yuzden mutlu oldum

hızır gibi yetişmişim desene

afiyet olsun canım

kitapta kabak böreği diye yazıyor, sağlıklı yaşıyoruz da kuru soğan ve dereotu koymuşlar mücver demişler....geçen sene de onu denemiştim o biraz daha börek gibi duruyor bunu kestim spatula ile alınmadı kaşıkla aldım ..1 saat fırın çalıştırmaya değmez kısık ateşte ocakta pişir içine yumurta kır daha güzel olur..

Akşam yemeğim, yeşil olan ısırgan, karadeniz usulü. :)

sabah............10.30................KKK ve 5-6 kiraz komşu verdi annesi memleketten getirmiş

akşam..17.00.........2 kaşık bezelye. 2 kaşık karnabaharlı brokolili salata, 3 kasık buğday, 3 kaşık mcver diyeyim,2 kase yoğurt, omega3 ve antioksidan...

spor.....bugun dinlenme günüm ilan ettim

ay ben bugunku menumu sizlerle de paylasayim:

bugunku menum

sabah uyanir uyanmaz su iciyorum bobrekler icin :))

kahvalti (saat 9):
iki yumurtali omlet
1 tane alabas
7 zeytin
2 dilim peynir
bir bardak sekersiz kahve

ben kahvaltida bu kadar cesit yemem hatta midem bulandi biraz fazla yedigim icin ama yedim..hakikaten cok tok tuttu butun gun..
yaklasik sabah 9 dan aksam 5 bucukta anca aksam yemegimi yedim ve nerden baksaniz tam 8 saat bisey yememisim ayyy su haric..supermis insallah ise yarar Allah`im...amin

aksam (saat 17:30):
1 tabak zeytinyagli barbunya
bi kac dilim pancar tursusu
5 tane (kucuk kesilmis kusbasi buyuklugunde) et sote

3 fincan yesilcay

simdiye kadar 1 bucuk litre su ictim yatana kadar 2 yada 2 bucuk olur ...
spor yapamadim bugun..

yeni yumurtalarım geldiiiii ,,,ekmek bayiindeki adam getiirip satıyormuş, hem komşulardan hem yan apartmandaki bir bayandan duydum hepsi beğenmiş,,,,2 gün önce alışverişe çıktığımda adamla konuştum, muğladan kendi hayvanlarından getiriyorlarmış serbest gezenmiş tahlilleri yaptıırlmış falan dedi ben sordukça o cevapladı milletvekilleri bile alıyor dedi,,,sanki öyle olunca herşeyi biliyorlar herkesin bilgisi farklı biizim gibi ömründe köy görmemişler ne anlar iyiisinden........600 tl dedi bende o fiaat alıyordum zaten bir koli istedim ama ben 5.30 dan önce gelemem siz gidersiniz o saate dedim, adam kuruyemişçiye bırakırım demişti bırakmış kızı gönderdim aldı getirdi aman allahım onlar ne deve gibi yumurtalar evdeki ile yanyana koydum deve-cüce oldular,,,,,,

afiyet olsun canım

alabas nedir....bir ot cinsimi

sabah kuruyemiş yememişsin çok gelmiş ama onları da yemen lazım ki hem metabolizma %30 fazla çalışsın ,,,,hem de protein karbonhidrat dengeli olsun

canım Nıluferım.. teşekkür ederım güzel dıleklerın ıcın.. amin..

teşekkür ederım Sonayım.. ıyıyım ıyıyım.. arada ınsanlık ıste.. dağılıyorsun.. toplanıyorsun.

sana mısafır olayım.. leptınım çalışmaktan yorgun dussun.. sen de mola vereyim.. boğulayım bu mamaların arasında yumulayım..

helal olsun.. harıkasın yaa.. canım arkadaşım benım.. cok mutlu oluyorum cabalarının karşılığını görünce.

İçeceğim çayı, suyu, vs saymazsam;
Ben dükkanı kapattım.

Sabah 12.30da KKK

Akşam; 17:30da bir alabalık + salata + az helva

afıyet olsun minnoş..

bana da ayırsaydın cıgerım..

Akşam yemeğim, yeşil olan ısırgan, karadeniz usulü. :)

afıyet olsun yavrus..

bu kaz yumurtası olmasın gul abla.. bu neıdr yaawww

Bu şekil beslenerek şeker ilaclarindan ve insülin den kurtulan var. Sıradaki de sen olabilirsin şayet ciddiye alirsan

ah canım yaa ben aslında kararlıyımdır da esim cok sever böyle habire atıştırsın. yemese de çenesi durmaz, yok şu olsaydı bu olsaydı hep yemek düşünür. dikkat etmeye çalışıyo kendiside ama yemek iradesi benden daha zayıf, şimdi onada yaptırıyorum karatay

sağol kedim

:) günaydın....

sağol tatlım, sadece peynir değilde yumurta ile aynı anda yersem yukseltiyo, hamileyken keşfetmiştim bu ikiliyi.

sağol hoşbuldum, beyaz çay bende içiyorum, aşk acısından başka her derde deva diyolar. içine bikaç karanfil atıyorum birde. gözle görülür bir etki görmedim ama şifa olsun diyerek içiyorum.

Merhabalar kızlar akşam yediklerimi yazayım

Akşam 18:50 1 kase paça,4 adet kuşbaşı,salata,2 süs biberi turşusu

Spor 1 saat yürüyüş

Merhabaa bugün ilk karatay günümdü insallah olmustur

6.15 kkk
13.00 bir kase kadar salata
18.30 1 lahmacun ve yarım kase salata bide bir küçük muz

Su:3 litre
Spor: 9 km yürüyüş ve 40 mekik

Inşallah olmuştur :) aslinda muzu yemicektim ama bugün yolculuk yaptım ankaradan bursaya aksamda nisanlimin ailesi aileme oturmaya geldi kendimi cok zor tutup bi muz yedim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…