Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Iyi yolculuklar canım

iyi yolculuklar canım :)

iyi yolculuklar canım

Teşekkürler canlarım:KK34: bitti gitti çok şükür.

Dün tartıda 54.8 i gördüm ama bugün kan tahlili vercektim çok uzun sürdü işim. Yemek de çok gecikti annemgilin yanında olunca karatay yalan oldu bi günlük yarın tartıya çıkıcam bunun içinde şişkinlik de olcak büyük ihtimal çok yediğim için ama şimdiden söylüyom tüm şaplak ve tavalar hakkımdır o zaman:18: vicdan olayına girdim çünkü çok fena:KK14:

Anlık girdiğim için forumu takip edemiyom. Yarın karatay düzenime devam edicem ama buraya giremeyebilirim memleketten dönünce kaldığım yerden devam edicem inşallah. Bildirimler dahil:KK17:

afiyet olsun canım

kitapta kabak böreği diye yazıyor, sağlıklı yaşıyoruz da kuru soğan ve dereotu koymuşlar mücver demişler....geçen sene de onu denemiştim o biraz daha börek gibi duruyor bunu kestim spatula ile alınmadı kaşıkla aldım ..1 saat fırın çalıştırmaya değmez :KK50: kısık ateşte ocakta pişir içine yumurta kır daha güzel olur..:KK52::KK52::KK52:

Aynen ,ben de balık tavası oluyor ya kapaklı. onda pişiriyorum kabak ve pırasa mücveri..

uvumemaz.jpg

umyty9yz.jpg

Akşam yemeğim, yeşil olan ısırgan, karadeniz usulü. :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Isırgan çok faydalı sen de sık sık tüketiyorsun ne güzel...

yeni yumurtalarım geldiiiii ,,,ekmek bayiindeki adam getiirip satıyormuş, hem komşulardan hem yan apartmandaki bir bayandan duydum hepsi beğenmiş,,,,2 gün önce alışverişe çıktığımda adamla konuştum, muğladan kendi hayvanlarından getiriyorlarmış serbest gezenmiş tahlilleri yaptıırlmış falan dedi ben sordukça o cevapladı milletvekilleri bile alıyor dedi,,,sanki öyle olunca herşeyi biliyorlar herkesin bilgisi farklı biizim gibi ömründe köy görmemişler ne anlar iyiisinden:KK52::KK52::KK52:...:KK52:.....600 tl dedi bende o fiaat alıyordum zaten bir koli istedim ama ben 5.30 dan önce gelemem siz gidersiniz o saate dedim, adam kuruyemişçiye bırakırım demişti bırakmış kızı gönderdim aldı getirdi aman allahım onlar ne deve gibi yumurtalar :KK52::KK52::KK52: evdeki ile yanyana koydum deve-cüce oldular,,,,,,

Eki Görüntüle 1086032 Eki Görüntüle 1086031

Serbest gezen tavuk yumurtası bu kadar büyük olmuyor aslında yanılıyorda olabilirim...
Yediğin de anlarsın :KK66:
afiyet olsun şifa olsun..

bana da ayırsaydın cıgerım..

İstediğin mücver olsun...

Son düzenleme:
İyi akşamlar herkese... dün piknikteydik tüm gün akşam gelince pert olmuştum:KK9: yürüdüm . İp atladım top oynadım çocukyar gibi eğlendim:KK9: bide misafirlerim var yine şu an mutfakta yemediğim şeyleri yapmakla meşgulüm malesef... kardeşim kuzenim bide eşim, 3 erkek oldular bana dinlenmek haram oldu :KK1:
Kuzenim de gözlerine inanamadı beni görünce yarın afyona gidicem bakalım kardeşimle annem ne tepki vereceker... bu arada 2. kez teyze oldum, prensesimi görmeye gidicem inşallah...:KK16:
Selensu canım tebrik ederim hedefin altına inmişsin... darısı bizlere inşallah...
Gül ablam şu an için maratonunu bitmiş gibi görünüyor :KK9: geçmiş olsun...

regl oldum.. umarim yarin + cikmam tartida. cunku suan vermis gorunuyorum .. bu hafta cok azmettim cok calistim geceleri :)) bu hafta hep 2de yattim 1le 2 arasi spor yaptim cunku en rahat oldugum vakit ..ona ragmen kucuk kiz kackere agladi kac kere bolundu ama yilmadim :)) bide bu hafta +yuruyuslerim oldu.. ama ne olur +cikmayim tartida nolur nolur :))

bende sporumu o saatlerde yapıyorum hep, kızım gündüz yaptırmıyor, ya önüme yatar yada çişi falan gelir böler hep. birde bende kendime vakit ayıramadığım için gece oturuyorum maalesef. biraz internete bakmazsam, kitabımı okuyamazsam robot gibi hissediyorum kendimi, mutsuz oluyorum.

Bugün yeşilçay kahve kullanan biriyle konuştum söyledikleri çoook güzeldi.hiç spr yapamadığı halde 1 ayda 4 kilo vermiiiişşş:KK53::KK53:

bende içtim yeşil çay, hatta bir hafta çok düzenli içtim. sadece uykumu kaçırdı. gece ders çalışanlara falan tavsiye ediyorum. :nazar:

Aiiyyyy yaaaa ben heyecanlı hissediyorum kendimi tartı gününden dolayııı... Geçen hafta + çıkmıştım, iki haftadır 63te takıldım, artık inmek istiyorum :KK43:

bugünki menüm,
sabah 2 yum.
zeytin
Beyaz lahana, mor lahana, salatalık ve domatesten oluşan salata.
10 fındık, 4 ceviz

akşam
bir kase yoğurt
piyaz
kıymalı karnabahar

çok oldu sanki :26:
birde bol su, yeşil ve beyaz çay. kefire vakit yetmedi :KK37:
onuda içmeyeyim zaten.

Spor 1 saat tenis, haftada 2 gun yapicam.
Kalan gunler insanity dusunuyorum.

Eklentiler

• $DSC_2869.jpg
    $DSC_2869.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 64
  • $DSC_2874.jpg
    $DSC_2874.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
afiyet olsun canım

alabas nedir....bir ot cinsimi

sabah kuruyemiş yememişsin çok gelmiş ama onları da yemen lazım ki hem metabolizma %30 fazla çalışsın ,,,,hem de protein karbonhidrat dengeli olsun

Evet kuruyemiş yemedim ama hepsi hazır yenmeyi bekliyo :))
Bu arada alabaş bu ben laptoptan yazarken ş ğ gibi harfler yazamıyorum klavye türkce değil.. $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398367397.884434.jpg
İşte bu alabaş turpgillerden canım alırken sapını almıyorsun ve kabuğunu soyup normal dilimliyorum.. Tadı da güzel kıtır kıtır domates salatalık yerine tercih ettim bugun onu..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oyyy tebrik ederim canıımm çok sevindim :)

cok tesekkurlerr

yeni yumurtalarım geldiiiii ,,,ekmek bayiindeki adam getiirip satıyormuş, hem komşulardan hem yan apartmandaki bir bayandan duydum hepsi beğenmiş,,,,2 gün önce alışverişe çıktığımda adamla konuştum, muğladan kendi hayvanlarından getiriyorlarmış serbest gezenmiş tahlilleri yaptıırlmış falan dedi ben sordukça o cevapladı milletvekilleri bile alıyor dedi,,,sanki öyle olunca herşeyi biliyorlar herkesin bilgisi farklı biizim gibi ömründe köy görmemişler ne anlar iyiisinden:KK52::KK52::KK52:...:KK52:.....600 tl dedi bende o fiaat alıyordum zaten bir koli istedim ama ben 5.30 dan önce gelemem siz gidersiniz o saate dedim, adam kuruyemişçiye bırakırım demişti bırakmış kızı gönderdim aldı getirdi aman allahım onlar ne deve gibi yumurtalar :KK52::KK52::KK52: evdeki ile yanyana koydum deve-cüce oldular,,,,,,

Eki Görüntüle 1086032 Eki Görüntüle 1086031

600 tl nedir kactanesi 600tl

helal olsun.. harıkasın yaa.. canım arkadaşım benım.. cok mutlu oluyorum cabalarının karşılığını görünce.:

saol canim benim eksik olma

bende sporumu o saatlerde yapıyorum hep, kızım gündüz yaptırmıyor, ya önüme yatar yada çişi falan gelir böler hep. birde bende kendime vakit ayıramadığım için gece oturuyorum maalesef. biraz internete bakmazsam, kitabımı okuyamazsam robot gibi hissediyorum kendimi, mutsuz oluyorum.. :nazar:

al bendende okadar

google da aradanizmi bilmiyorum ama hollandacada ve ingilizce icerikli cok site var. bu yesil kahvenin kendiliginden iceren zayiflatici madde yok sanirim. icine= 'SIBUTRAMINE' denilen madde katiyorlar. iste bu zayiflatan bir ilac! yani obesitelerde kullanilan. fakat tehlikeliymis.. yani kalp rahatsizliklari yapabiliyormus. Ama yengemle kuzenim kullanmislar oyle birsey olmadi rahat kullandik dediler.. ben simdik 4. gunumdeyim bakalim nasil gidecek.. cogu zaman tazminattan korktuklari icin o ilaci satmiyorlar.. Yani zarari karindan fazla olur dusuncesiyle, anlatabiliyormuyum

Kuzen bu urunu amerikadan getirtmis. benim kullandigim greencoffee800 ve ustunde yaldizli logosu var.. googleda aradinizmi logosuz olanida var. iste o ise yaramiyormus. o zayiflatan madde icinden cikarilmis oluyormus(sibutramine). bu arada bir kutusune 20 euro odedim.. baya pahali. ama istahimi kesse bile iyi.. bir kutu bitince 2 hafta ara verecem. sonra digerine basliycam

ALINTIDIR KK arsivde yazmis birisi

evet arkadaşlar yoğundum yazamadım. cumartesi sabah tartıldım. sonuç gram vermemişim. 1 hafta boyunca sadece yeşil kahvenin etkisini görmek amacıyla diyet, spor hiç bişey yapmadım. iddia edildiği gibi sadece yeşil kahveyle zayıflanamayacağını test etmiş oldum. hareket olmadan, spor yapmadan sadece yemeyerek ya da bu gibi ürünleri içerek zayıflamak imkansız, en azından benim için öyle...
Herkese sağlıklı zayıflamalar... ALINTI

Pazartesi katılma şartınız varmış 3 günlük tatilden sonra Pazartesi aranıza katılıp eski kiloma kavuşmak istiyorum Pazartesi görüşürüz :)

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Pazartesi katılma şartınız varmış 3 günlük tatilden sonra Pazartesi aranıza katılıp eski kiloma kavuşmak istiyorum Pazartesi görüşürüz :)

☻/
/▌
/ \ "wish me luck.."

Tartı günlerimiz Cuma günü :)

uyaninca limonlu su

10.30 kkk+beyaz yesil cay karisimi

16.30 1 kase sebzeli mercimek corba+ 1parca balik+ barbunyali salata+tahin

19.00 2kuru kayisi+1 hurma+beyaz yesil cay karisimi

spor 21li tbet

hurmayi adet sancima iyi gelsin diye yedim

evet arkadaşlar yoğundum yazamadım. cumartesi sabah tartıldım. sonuç gram vermemişim. 1 hafta boyunca sadece yeşil kahvenin etkisini görmek amacıyla diyet, spor hiç bişey yapmadım. iddia edildiği gibi sadece yeşil kahveyle zayıflanamayacağını test etmiş oldum. hareket olmadan, spor yapmadan sadece yemeyerek ya da bu gibi ürünleri içerek zayıflamak imkansız, en azından benim için öyle...
Herkese sağlıklı zayıflamalar... ALINTI

Walla bende bir hafta duzenli ictim, hemde o ara jillian yapiyordum, oyle herzamankinden fazlada yemiyordum. Zayiflama bende de gorulmedi :KK31:

X