Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

evet plastik istemem ben de. dediğin gibi tüm yemeği taşımak da zor. sırf onun için akşam yemeklerini dersimin olmadığı günler 18:00'de evde, dersim varsa 16:00 - 17:00 arası ofiste yiyorum ama omuzum kopuyor. olsa da şöyle pratik bi şey süper olur.

ben bu aralar geç kalıyorum kalkamıyorum bir yorgunluk var üzerimde sorma. haliyle kahvaltıyı ofise getiriyorum bir de evde yersem vakit alıyor çok erken uyanmam lazım diye.

hatta bu hafta 2 oldu, direk folyolara sardım attım buzdolabı poşetine getirdim. dolusunu ayrı, boşunu ayrı taşıyoruz şu kapların

Ben normalde 7:45te kalkardım, tibetler ve karatay sağolsun 7'de kalkıyorum. Bu aralar 2 kaba yemek koyuyorum sadece onun için o kocaman termosa koymuyorum, ağırlık azalıyor biraz. Onunda poşetlemesi var.

Annem fırında kabak kızartmış, yoğurtlamış, cam kaba ayırmış bana, bugün tarhana çorbası ile kabağım var. Soğan yemeyeceğim, rahatsız etti, bağırsaklarım kötü oldu.

herkese merhabalarr..
nasılsınız sevgili arkidişşlerimmm
tatıl bıttı döndük memleketımıze ama işler öyle yığılmış kı altından kalkıp siteye gırmek çarşambayı buldu
herkes iyidir inşallah..
bayramda kılo alıp vermeden döndüm ama ıkı gundur delı gıbı karnım ağrıyor.. Okulun mıkrobıyolıjı labından mıkrop kapıp dızanterı geçirmiştim sağolsun her su ve hava değişikliğinde benı silkeliyor..
hepınızı çook özledim yeminlen

Eki Görüntüle 1210023
Karpuz yasak.

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
afiyet olsun canım az olmuş
Günaydınnnn.. mesai başlar birazdan müşterilerimin akınına uğramadan bi gireyim dedim... öpüldünüz...güzel bi gün dilerim
günaydın canım

Eki Görüntüle 1210128 Eki Görüntüle 1210128

Karataya uygun ilk kahvaltım..

peynirli yumurta, zeytin, ceviz ve elma..
afiyet olsun canım,,,mengmeng eksikleri yazmış ben yazmıyorum,,,
günaydın:
09:30

1 kayısı kıvamında yumurta
1 domates + 1 salatalık + az peynir + 10+ adet zeytin
1 çb ceviz

^_^

iyi günler olsun...
afiyet olsun canım
sonunda dondurma indi mide ye,,,,seninki kaçamak olmuyor canım hedef altısın yeni gelenler örnek almasın hedefe gelince örnek alsınlar

bunların yanında benim babam iyi kalıyor

beslenme kabı gibi vardı en son gördüğüm,,,hafta sonu gün var satan arkadaşın kataloğuna bakarım yeni lerde varmı
hoşgeldin canım
geçmiş olsun,,,,kg verememe nedeni kaçamak mı başka bişey mi:44:

hoşgeldin canım
geçmiş olsun,,,,kg verememe nedeni kaçamak mı başka bişey mi:44:
ablacım hoşbulduk.. regl dönemı daha yenı bıttı bırde şehır degişiklıgınde hep elım ayağım ödem oluyor ona bağlıyorum.. kaçamak yapmadım ama nohut ve bulgur tuketımım olması gerekenden fazlaydı ..onlarda sebep olmuş olabılır..birde karnım sankı taş .. bence gelecek haftaya cıddı kılo azalışı olur..79 da takılıp kalmayacağım inşallah..sizler nasılsınız ablacım..facede resımlerınızı gördüm meng meng kedı ve senın.. ne tatlı çıkmışsınız öle

sonunda dondurma indi mide ye,,,,seninki kaçamak olmuyor canım hedef altısın yeni gelenler örnek almasın hedefe gelince örnek alsınlar

Ne az olmuş karpuz mu? Merak etme, bıçakla birkaç parça daha üstten sıyırıp yedim.

canım benim ne diyeceğimi şaşırdım kaldım ALLAH evladından yana güldürsün eşinle beraber uzun yıllar mutlu yaşarsınız inşallah.

günaydın canım

afiyet olsun canım,,,mengmeng eksikleri yazmış ben yazmıyorum,,,

teşekkür ederim canım desteklerinizle ben de başaracağım inşallah

görüyorum da herkes çok güzel kilo vermiş
darısı başıma :)

öğlen yemek yemedim
sadece maden suyuna limon sıkıp içtim
birazdan badem yiyeceğim

Evet basladim takibe ordaki ornek resimlerden de baka baka yemeye calisiyorum. Dun baktim internettende simdilik yogurt var ilknaldigim sutle yapicam hepsini :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sabah 12 gibi
Biberli cecil peynirli tereyagli yumurta
Peynir
Zaytin
Domates
Salatalik
Ceviz
Yesil cay
Bide ben dun yuruyus yaptimda spor yapamamistim ya sonra o icime dert oldu gece 12 de sporumuda yaptim:)

ödemdir kesin hem regl hem nohut bulgur,,,

teşekkür ederim canım,,,çıtırlarla toplandık güzel vakitler geçirdik,,,,
Ne az olmuş karpuz mu? Merak etme, bıçakla birkaç parça daha üstten sıyırıp yedim.

evet karpuz az olmuş bi tabak daha yeseydin

herkes başardı sende başarırsın canım

kedi ye bak 43 kg hala karatay yapıyor kg vermeye mi ihtiyacı var hayır,,,sağlık lı olmak için

Evet basladim takibe ordaki ornek resimlerden de baka baka yemeye calisiyorum. Dun baktim internettende simdilik yogurt var ilknaldigim sutle yapicam hepsini :)

karatay menüsünün sayfasının altında bütün tarifleri var,,nohut mayası, tereyağ,peynir

ödemdir kesin hem regl hem nohut bulgur,,,

teşekkür ederim canım,,,çıtırlarla toplandık güzel vakitler geçirdik,,,,

evet karpuz az olmuş bi tabak daha yeseydin

Yememek için kendimi zor tuttum, çok güzeldi.

UYARI!
KİMSE YEMESİN KARPUZ YASAK, KİLO VERMENİZİ ENGELLER. BEN HEDEFİN ALTINDA OLDUĞUM İÇİN ARADA YİYORUM.

arkadaşını tebrik edrim çok kötü şeyler olabilirdi ayakları üzerinde duracağım derken.böyle şeyleri duydukça delleniyorum ya nasıl ana baba bunlar okumuşlarmış mış mış avrupailiklerine kibrit suyu zaten hep onların yüzünden değerlerimizi kaybetmiyormuyuz ben böyle okumuş sevgisiz ailede büyüyeceğime cahil sevgi dolu ailede büyümeyi tercih ederim .KINIYORUM....

sigortacı aradı arabanın hasar maliyeti belli olmuş duyunca şok oldum sizde duyup şok olun , arabayı 1 ay önce 24 e satacaktım vazgeçtim başımızda erkek yok lazım oluyor diye, satmadığıma bin pişman oldum..............masraf 14.000 ytl

aman Allahım o nedir öyle abla yaaa ..tüh ,keşke demek için çok geç artık ama üzülme .oğlun üzülsün yazıkkkk anneye yaptığına bak.
orjinal parça takacaklar yabancı bir marka sanırım oyüzden faturasıda ağır olmuş.

Tünaydın karatay çıtırları bu saatte kalkmadım tabiki dünden kalma ütülerim vardı onları bitirdim simdi sabah astiklarımda kurumuş onlarida ütuleyeyim.Kendime elbise dikmeye karar verdim bakalim becerebilecekmiyim eğitimini almıştim ama 13 sene oldu elime birşey almadim. Dikince resmini atarım.
Eki Görüntüle 1210128 Eki Görüntüle 1210128

Karataya uygun ilk kahvaltım..

peynirli yumurta, zeytin, ceviz ve elma..
Çok guzel afiyet olsun canım.

günaydın:
09:30

1 kayısı kıvamında yumurta
1 domates + 1 salatalık + az peynir + 10+ adet zeytin
1 çb ceviz

^_^

iyi günler olsun...
Sanada afiyet olsun canım.

Ye canım ye sana helal hoş olsun.

Ben azaltma derim, hatta fazlalaştır.
Teşekkür ederim yeşillik pek sevmiyorum ama zorla da olsa yemeye çalışacağım

Leptinimiz bol olsun
Maydonoz ye bol limonla ödemde atiyor ben de yeşillik sevmem ama mecbur basladim.

Evet köy elması .. dayımın bahçesinden..
çocukluğumuzda ne çoktu doğal şeyler şimdi zar zor sağdan soldan bulmaya çalışıyoruz...

Gunaydınnn Gül ablacım.

Evet pc de oluyor kopma ama tablette pek olmuyor Allah tan. Zaten dün sonlarına dogru tabletin pili bitiyordu piriz yaninda yazdım kalanida.
Canım tupperwarenin var öyle kapları,bende cocuğun yemeklerini koyuyorum zorla açıyorsun valla.Beslenme cüzdanlarida var.Tupperware katolog diye yaz internetten bak. Sızdirmaz serisine bak.
Var yavrum bende ilk diyetimde salata icin olan özel kabinı almistım ama cocugün yemegi icin sizdirmazlar çok iyi ooluyor.

Yuh abla one yaa.Araba fiyayina resmen ne yapmişki oglan o kadar.

2'ye çıkarırım yumurtayı, 3 olunca çabuk bitiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…