Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

o benim cano'm. biz yeteriz ona değil mi canommmm?

Sizin sekreterde duramiyo herhalde,
Cano sen 2 den beri bisey yemedin mi seni gorunce ben aciktim walla

Yanlış yazmışım güzelim ya 4'ü 10 geçeyi 14 yazmışım hata olmuş. hehe.

Oyysimdi gordum 16:10 mus affet agam

yok o benim dikkatsizliğim.

bir de kurstan eve geldikten sonra 1 saat önce filan sade türk kahvesi içtim ^_^

Benimde 9 ay olmuş, vay be. 10. aya girdim. Gül ablaya inşallah senin gibi 8 ay oluruz bizde diyorduk. Maşallah diyelim.
Aynen canım ,yakin başlamıştık seninle bende günü gününe hesaplamadim.10.aya girdik diye 10 ay oldu yazdim..daim olsun.burasi olmasa hayatta bu kadar uzun yapamazdim
saol canımcım valla tatile okadar çok ihtiyacım varki inşallah iyi geçer senin tatilde
Inşallah kuzum ya tatile kimin ihtiyaci olmaz ama seninle benim sanki ekstra fazla ihtiyacimiz oldu..neyse bakalim sirayla gidip kafaları bosaltip gelelim inş

afiyet olsun canım
yürüyüşe de başlamışsın fazla yorma kendini

aramıza hoşgeldiniz

Teşekkür ederim abla.yuruyusu her gün olmasa da haftada 4-5 yapayım diyorum.yormadan yaptim merak etme

Ah gülüm kafamin doluluk oraniyla doğru orantili anlamışım..pek pardon tahmin etmeliydim

Canim allah sağlık ve huzur versin en başta. .insan elbette düzen istiyor ama inan en büyük servetin uzakta olmak...kafan dinc ne guzel...neler vermezdim ailelerden uzak olmak için

Supermis bu

Afiyetler olsun baby.

Hasibe bak beraber yarışiyoruz ona göre belki daha hirslaniriz kilolarimiz ayni
günaydın seda hanım
bende kahvaltı için gelirken peynir yumurta ve kabuklu fıstık aldım
ev tam takır
3 yumurta kırdım tereyağında 1 avuç beyaz peynir 1çay b. fıstık 11zeytin ve çay
Afiyet olsun.

Seraym hem yasar hem yaşamaz yaşarmıydı o yoksa.

sizleri seviyom bacılarım
Bacınn sana kurban olsun yavruum.Bil mukabele caniiim.

O zaman bende sıkıştığım zaman çıkartayım. Bazen öyle oluyor. Annemde şaşırdı ne yapacağını, herkes ayrı şey istiyor.
Benim anamda çok cekerdi zabpvallim ben hic birine yuz vermiyorum valla ben yaparım yerlerse yerletpr yemezlerse aç kalırlar.

Merhaba topiğin güzelleri...
Merhaba yavruuu.

Sende görursun canim o isteğı goruyorum sende.Gobek en zor eriyen yer bide bol bol yoğurt ye hee.

Kardiyo yap görürsün. Teoson'a dans kardiyolarını atmıştım, istersen sana da atayım. Ya da leslie yap.
Banada at gıı.

Yavrum benim cocukta manyak ötesi seninki gibi sicakta swetleri giycem diye tutturuyordu bende hepsini kaldirdim çekyatin altina simdi bulamiyor Alkah tan duz tişort hayatta giymez bir yere giderken eskileri bile saklıyorumki tutturmasın diye benim 3.5 yaşinda seninki.Ben millete bile yeni yeni gitmeye beşladım annem bana kimseye gitme kızim cebine bir daha gelme diye not bırakirlar demisti. Onların gün arkadaşlarindan birine oyle yapmişlarda. Kadinin cocuğu çok yaramazmış gunde kadinin cebine not bırakmışlar ne olur çoçuğunla bir daha gelme diye. Bende hic kimseye gitmedim artık yeni yeni geziyorum oda bir dunya yeni oyuncak alıyorumki oyuncaklarla ilgilenirken rahat dursun diye.Allah yardimcimiz olsun valla.:18:

Valla bravo abla ben kiziyorum valla dövmemek icinde zor tutuyorum kendimi bazen koca kadin sinirimi almak için zıpliyorum. Tekken birsey yok buyük bir gelsin Alah ım çıldırıyorum.

Hoşgeldin canim insaallah temelli olursun.

Ne yazmışım peh, benimi buluyor hep cenenizin düştuğü gün.Arada es bile gectim yani.O kadar muhabbet ederseniz böylede okursunuz yazdıklarimi.
Neyse ben yine tek takiliyorum girdigimde Gul abla vardiı o bile kaçanzi olmuş.Gelde ilknuru anma
Bgünkü menüm;
Sabah;
4 yumurtanın beyazinda pulbiberli omlet
Zeytin
Peynir
Domtis
Salatalik
Ceviz
Aksam 7 gibi
Cacık
Kofte
Turşu
Koz patlican
Bulgur pilavı
Herkese iyi geceler babyler optum sizi. Yarinda ben yokken konustuğunuz gibi konusmayinda goreyim sizi.

Dünün sporu:
Callanetics kalça hareketinin bir tanesini yapamadım. Bacağı kaldıramadım. Bir gün önce yapmıştım aslında.
Kardiyo

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Günaydınnnn.. mesai başlar birazdan müşterilerimin akınına uğramadan bi gireyim dedim... öpüldünüz...güzel bi gün dilerim

Ah gülüm kafamin doluluk oraniyla doğru orantili anlamışım..pek pardon tahmin etmeliydim

est. o benim zıpırlığım ^_^

Eki Görüntüle 1210128 Eki Görüntüle 1210128

Karataya uygun ilk kahvaltım..

peynirli yumurta, zeytin, ceviz ve elma..

günaydın, afiyet olsun canım.
çok güzel görünüyor. yanına roka, maydanoz, dereotu vb yeşilliği bolca ilave edebilirsin. bir de kırmızı renkli bir sebze de olsa domates / biber vb gibi, o da iyi olur. gözüne de hitap eder hem renk cümbüşü ^_^

bol leptinler

günaydın:
09:30

1 kayısı kıvamında yumurta
1 domates + 1 salatalık + az peynir + 10+ adet zeytin
1 çb ceviz

^_^

iyi günler olsun...

Supermis bu

Niye dondurmamı yiyecen

Gül abla dondurmamı yiyeceksin deyince bir anda içimdeki canavar ortaya çıktı ve dolaptaki dondurmaya saldırdım, hem de 8'i 10 geçiyordu. O kadar gördüm yemedim, dün ne olduysa. Bir de şu balaban çekirdeği bağımlılık yapıyor, annem de çok sevmiş, pazar günü gitti pazardan aldı, benim aldığım bitmişti.

günaydın:
09:30

1 kayısı kıvamında yumurta
1 domates + 1 salatalık + az peynir + 10+ adet zeytin
1 çb ceviz

^_^

iyi günler olsun...
Afiyet olsun. Ben de artık yumurtayı 1 tane yiyorum, yeni aldığım yumurtanın akı çok sulu, sanki 1.5 yumurta gibi. Gerçi protein kaynağımı azaltmam doğrumu bilmiyorum. :44: Kahvaltı kabımın küçük boyunu aldım, kocamandı. Hem daha az yiyeceğim, hemde çok yer kaplamayacak.

Son düzenleme:

Teşekkür ederim yeşillik pek sevmiyorum ama zorla da olsa yemeye çalışacağım

Leptinimiz bol olsun

Oyle ablacim iyiki varsiniz. Yok tekim ben maalesef.
bu kadar da olmaz tek çocuksun sonuçta bütün mal sana kalacak malı senden kıskanıyor,,,çok kızdım valla anneni ele geçirmeyeyim,,,,
biz 2 erkek 3 kız oluğumuz için kız erkek ayrımı yapıyor babam senin annen niye yapıyor tek evlat ya insan gözünden sakınır onu bir tanecikte torun var dünyalara değer ya ,,,,nasıl anne nasıl anneanne anlamadım........
sağlıklı yaşıyoruz u takip ediyormusun orada hepsi var,,etmiyorsan linkini atayım

yaşarken olmuyor canım malımın ortakçısımısınız istediğime veririm diyor,,,,

afiyet olmuş canımsım

oğlan gelince pc yi ona bıraktım onun için yoktum

o kadar yazmak iyide bi an sayfa kopuyor bütün yazılanlar giidyor,,,ben onun için sayfa azsa her sayfaya ayrı yazıyorum,,,sayfa çoksa 2 sayfa 2 sayfa alıntı yaparak yazıyorum,,,,bütün yazdıklarım gidene kadar azı gitmiş oluyor

sağolasın. sen kahvaltı kabını nereden aldın? kilitli mi? işe götürüyor musun? ben de şöyle hepsini tek kapta taşılabileceğim bir şey arıyorum...

benim kanka dediğim bir arkadaşımda durum böyle. tek kız, anne baba mali müşavir. kız da 2 üniversite mezunu. ama avrupai bi aile. kız 18 yaşına geldiğinde kira almaya bile başlamışlar. biz 22 yaşında tanışmıştık. çalışıyor, ihracat yapıyor. babası kıza her gün hakaret ediyor. kız üniversite masraflarını bile kendi karşılamış. babası bir kaç kez evden de kovdu. neyseki nişanlandı da şimdi ekim'de evlenecek. buna rağmen kız para biriktirdi kendi evini aldı. maşallah diyorum, aile desteği olmadan, abla abi olmadan tek başına ayakta durdu dimdik.

onun için var böyle anne babalar. dışardan bakıyorsun süper eğitimli, süper kazanıyorlar. entelektüeller ama iş evlada gelince yedi kat edilmeyecek muameleyi sergiliyorlar.

benim cano'm üzülmesin. biz varız ve onu seviyoruz. ^_^

sağolasın. sen kahvaltı kabını nereden aldın? kilitli mi? işe götürüyor musun? ben de şöyle hepsini tek kapta taşılabileceğim bir şey arıyorum...
Yok kapaklı değil, foto ekliyorum ya o işte. Aslında öyle birşey olsa süper olur, bende akşamdan hazırlayıp üstünü kapatabilirdim. İşe getiremem, hem yemek hem kahvaltı iyice kamburum çıkar herhalde. Kapaklı kaplar çıkmış ama çok büyük, birde plastik. Plastik olduğu için yakından incelemedim, kapağı sıkı kapanıyormu bilmiyorum. Araştırmak lazım kesin vardır.
Gül abla bilir belki tupperwarede var mı? Hem tupper ağırda olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…