Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Desene millet bu akşam yolda bayram edecek

hoşgeldin canım, geçmiş olsun. özlettin kendini ^_^

Ne az olmuş karpuz mu? Merak etme, bıçakla birkaç parça daha üstten sıyırıp yedim.

tam dayaklıksın.

Kamu spotu gibi olmuş

aynen canım.

14 bin lira diye tamir ücreti mi olur? ne bileyim 2. el araç olur, ev için depozito olur, önümüzdeki 3 yıl için yaz tatilini yurtdışında geçirme parası olur da, tamir ücreti olmaz ablacım. sıfırları doğru okuyorum değil mi?

tamam canım bakayım. ^_^
kolay gelsin ^_^

2'ye çıkarırım yumurtayı, 3 olunca çabuk bitiyor.

azaltmamak lazım bugün 3. tecrübem oldu. niyetim akşam evde yemekti ama acıktım. 14:00'de salata yedim ve bi avuç yer fıstığı yedim çünkü acıkmaya başlamıştım. leptin 30 dk çalıştı. yemesem daha kötü olacaktı....

ya ben şunu da anladım. normalde yediğim aynı miktarı bugün dedim ya folyo ya ve buzdolabı poşetine koyup getirdim diye. görsellik önemli anladım pazartesi de böyle olmuştum. hepsni bir arada görünce o bile doygunluk hissi veriyor. bundan sonra çok zorda kalmadıkça düzgün doğrar getiririm.
hatta üstümdeki şu toprağı silkip sabah erken kalkıp evde yapsam iyi olacak.
o zaman akşam yemeğimi taşımam koymaz ^_^

Sende ki sızdırmazların fotosunu atabilir misin? Faceden de atabilirsin.

Evet, gözü de doyması lazım insanın. Bana da öyle oluyor. Bence de erken kalkıp evde yapman daha iyi olur. Hem suyunu da böylece gün içine yaymış olursun hem de yükün azalır en önemlisi.

Birde suyu az içtiğim zamanlar daha çabuk acıkıyorum. Bugün normal su içemedim bende 4 kupa yeşil çay içtim.

Canlarim napiyosunuz ben iyiyim buralar biraz koptum 3 gün silivride kaldık önümüze ne koydularsa yedik şimdi toparlamaya çalışıyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim elbise v yaka önden düğmeli ufacık çiçek desenli çan etek yanlardan cepli dialrı olsun bide kolları ufacık kısa kol olsun terzi hanım
demi kedi

Birde suyu az içtiğim zamanlar daha çabuk acıkıyorum. Bugün normal su içemedim bende 4 kupa yeşil çay içtim.

4 kupa çok değilmi

benim elbise v yaka önden düğmeli ufacık çiçek desenli çan etek yanlardan cepli dialrı olsun bide kolları ufacık kısa kol olsun terzi hanım
demi kedi

4 kupa çok değilmi

Değildir, mengmeng cevaplasın.

seraym
Benim elbisemde yarım kol, v yaka, uzun olsun, bütün olsun. Beyaz şile bezi kumaş ile.

evet canım hon da yabancı marka
.

Yuh abla one yaa.Araba fiyayina resmen ne yapmişki oglan o kadar.
yoldaki eğimi farketmemiş hızla gidince araba havaya kalkıp yere çakılmış

doğru okuyorsun canım 14.000

Son düzenleme:
Değildir, mengmeng cevaplasın.

seraym
Benim elbisemde yarım kol, v yaka, uzun olsun, bütün olsun. Beyaz şile bezi kumaş ile.

çok da yakışır güzelime, olur bence

kedi seninkine de onay verdim.

seraym'ı yeni isteklerle daha fazla yormayım. ama bana da bir kruvaze ceket diktikten sonra. ^_^

evet canım hon da yabancı marka

yoldaki eğimi farketmemiş hızla gidince araba havaya kalkıp yere çakılmış

doğru okuyorsun canım 14.000

Allah kolaylık versin ablacım ne diyeyim. işin zor.

Sana yakıştırmış bana onay vermiş, yani bu durumda ağlaması gereken benim.

yemin ediyorum bebe gibisini, pışpışlamamı istiyorsunuz hep.

onay vermem ne anlama geliyor? sana da yakışır anlamına. yani yakışıyorki onaylıyorum aaaaaa

biraz da beni pışpışlayın, deyin ki selvi boylusun, ayyy zaten zayıfsın ne diye dikkat ediyorsun, ne bileyim deyin bi şeyler. hadi bakalım. şimdi siz düşünün.

hoşgeldin canım, geçmiş olsun. özlettin kendini ^_^

^_^
hoşbulduk canım..bende sizleri özledim gerçekten..hele gelıp iş yoğunluğundan gıremeyınce daha üzüldüm.. şükür kavuşturana

ödemdir kesin hem regl hem nohut bulgur,,,

teşekkür ederim canım,,,çıtırlarla toplandık güzel vakitler geçirdik,,,,

52:
hedef pazartesı 77 gibi bir rakam görmek ablacım.. ya o değilde yüzüm ve ellerim çok şiş akşam hibuskus çayı yapacağım ödeme çok iyi geliyor

teoson duygularıma tercüman oldun..annem bir melek babamsa gördüğüm en dürüst adam.. 6 kardeşiz hepımıze yetecek sabr ve sevgi gösterdiler..asla dışlamadılar Allah onlardan razı olsun.. ikiside ilkokul mezunu anlatabılıyor muyum sayın çok üniversıte mezunu olup çocuğundan kıra bekleyen aile
eve gıttım kendı evım arabam maaşım olmasına rağmen sarımsakla zeytın almışlar banada..demezler kı onuda kendın al..oyy kurban olduklarım oyy

çook geçmiş olsun ablacımmmm.. şok bir mebla gerçekten..Rabbım ödeme kolaylığı versın..kasko varmıydı kı :18::18::18::18:

Ben teoson üzülmesin diye demiştim. Dur, sen makyajsız çok güzelsin, zayıflayınca daha da güzel olacaksın. Yeterli mi?

mengmengin gözleri çok güzel.. kaç göz yerinde ellam

benimde oğlum 3.5 yaşında ve tam bir baş belası ama olsun ne yapalım onu çok seviyorum
sabah
1.5 yumurta diyelim zeytinyağında omlet yaptım(3 tane kırmıştım yarısını yedim)
zeytin bitmişti yemedim
3 parca peynir dil peyniri süperdi
1 salataık
domates
marul
dere otu
3 gün kurusu
1 bardak ceviz
foto yüklemeyi bilsem yükleyecektim bu kahvaltıyı saat 11 de yaptım .hergün 6 .30 kalkıp spora gitmek beni çok yormuş olacakki bugün yattım valla
.Şimdi inanılmaz tokum akşamada bamya yiyecem inşallah
.Bildirimler cuma günü değilmi?

kız "çok da yakışır güzelime" yazdığım sensin

aşkolsun yani

Sana yakıştırmış bana onay vermiş, yani bu durumda ağlaması gereken benim.

Ben teoson üzülmesin diye demiştim. Dur, sen makyajsız çok güzelsin, zayıflayınca daha da güzel olacaksın. Yeterli mi?

şuan duygu karmaşası yaşamaktayım ağlasammı gülsemmi bilemedim hep bu alıntıların suçu
ben sana demiştim demi önceden selvi boylum?değilim ama demiştin alyazmalı güzelim benim.kaşın gözün yeter bacım .ama birzcık zayıflasan fena olmaz hani azıcık çok değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…