Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

sanki ölünce başkasına kalacak,,,,,nasıl zihniyet bu anlamıyorum bizde de aynı düşünürler babam oğullarına verdi malları 3 kıza bişey yok,,,,

ne şanssızmışsın sende canım ya ,,,kardeş yok uzak bir ülkede yapayalnızsın erkek kardeşin de yoktu dimi ,,iyiki bizleri buldun kardeş-abla olduk sana

o benim cano'm. biz yeteriz ona değil mi canommmm?

Sizin sekreterde duramiyo herhalde,
Cano sen 2 den beri bisey yemedin mi :KK50: seni gorunce ben aciktim walla :KK1:

Yanlış yazmışım güzelim ya 4'ü 10 geçeyi 14 yazmışım hata olmuş. hehe.

Oyysimdi gordum 16:10 mus affet agam :KK17:

yok o benim dikkatsizliğim.

bir de kurstan eve geldikten sonra 1 saat önce filan sade türk kahvesi içtim ^_^

Benimde 9 ay olmuş, vay be. 10. aya girdim. Gül ablaya inşallah senin gibi 8 ay oluruz bizde diyorduk. Maşallah diyelim. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Aynen canım ,yakin başlamıştık seninle bende günü gününe hesaplamadim.10.aya girdik diye 10 ay oldu yazdim..daim olsun.burasi olmasa hayatta bu kadar uzun yapamazdim
saol canımcım valla tatile okadar çok ihtiyacım varki inşallah iyi geçer senin tatilde:KK16::KK16:
Inşallah kuzum ya tatile kimin ihtiyaci olmaz ama seninle benim sanki ekstra fazla ihtiyacimiz oldu..neyse bakalim sirayla gidip kafaları bosaltip gelelim inş

afiyet olsun canım
yürüyüşe de başlamışsın fazla yorma kendini

aramıza hoşgeldiniz :KK71:

:nazar::nazar:

Teşekkür ederim abla.yuruyusu her gün olmasa da haftada 4-5 yapayım diyorum.yormadan yaptim merak etme:KK16:

ahh ahhh. :KK43::KK43:

canım ya ben gelişini değil, bir sonraki gidişini bekliyorum. zaman geçmez, anla işte :KK9:

afiyet olsun ^_^

hoşgeldiniz ^_^

gül abla avatarın içimi açtı pembe pembe ^_^

bu arada benim de 3 ay bitti, 4. aydayım. ben bile eskidim :KK43:
Ah gülüm kafamin doluluk oraniyla doğru orantili anlamışım..pek pardon tahmin etmeliydim :KK1:
Bende seviyom gii :KK16:
Evi kapamiyoruz artik, o hatayi ilk rusyaya gittigimizde yaptik.
Yeni evliydik, maas da azdi. Bosuna kira odemeyelim dedim. Butun esyami dagittim, kayinvalidemle bekar bi gorumcem var.
1, 5 sene sonra bizim is bitti donduk. Ne benim annem ne kayinvalidem hic yuz vermediler.zor kaldik 1 ay.
Baktik olmuyo otele gectik. Yeni ise baslamak da zaman aldi, otelde arkadasta cok zor gunler gecirdik,
Biriktirdigimiz paranin da cogunu harcadik. Bizim aileler cok problemli maalesef.
simdi kiradayiz, esyalarimi dagittim simdi yeni esya da alamiyorum, evim olmadan da almiycam.
Tasinirken ziyan oluyo hep. Ikea dan kiytirik az bisey aldik, ogrenci evi gibi idare ediyorum.
Cok ozeniyorum duzeni olanlara. Evime gonul rahatligiyla misafir de davet edemiyorum.
Hayilisi diyorum, tek derdim bu olsun yeterki.

Canimm neler yasamissin, Allahim sana ferahlik bundan sonrasi icinde huzur versin.
Oglunu da bi komsum vardi eskiden ona benzettim, 4yasindaydi o zaman. Yazin gomlek giyerdi uzun kollu. Okula giderken, parka inerken.
Annesi cildirirdi. Cocuklara akil ermiyo bazen.

Tatil donusu islerimi biraz toparlayayim, pisicana bende yapisicam bana video yolla diye :KK1:

Canim allah sağlık ve huzur versin en başta. .insan elbette düzen istiyor ama inan en büyük servetin uzakta olmak...kafan dinc ne guzel...neler vermezdim ailelerden uzak olmak için

Supermis bu:KK56:

bugün içime seda sayan kaçtı ^_^ güüüünaydın güüüünaydın güüüünaydın ^_^

istanbul'da değişik bir sıcak var. nemden oturduğum yerde sırılsıklam oldum desem yalan olmaz.

10:00

2 pastırmalı yumurta
domates, salatalık, maydanoz, peynir + 10 adet zeytin üzeri zeytinyağı
1 çb ceviz

bugün doydum ^_^
akşam dersim var. yemek yapmaya üşendim dün. ezogelin çorba yaptım sadece. onu getirdim yanımda. aşçı teyzeye de derim salata yapar bana. sabah kahvaltım sağlam olduğu için zaten geç acıkırım 5 gibi çıkmadan önce yersem de 2. öğünüm hafif geçmiş olur hem de doyurucu. bulgur ve mercimek beni tok tutuyor ^_^ gerçi 1 tencere çorbaya 1,5 yemek kaşığı bulgur koymuştum :KK52::KK52:
Afiyetler olsun baby.

slm kızlar ben geldim
çok şükür nöbetim iyi geçti
hatta fazlasıyla iyi darısı son 2 nöbetin başına:KK1:

sopalığım di mi ah bana ahh
cumartesiden beri kaçamaksız yapıyorum sabah eve gelince tartıldım 89.8 :KK76::KK76::KK76::21::21::21:

dün ben evden çıktıktan 1 saat sonra neneyi hastaneye kaldırmışlar ambülansla yeni ilaçlar ağır gelmiş solunumu depresif etmiş yaşta olduğu için şimdi hastanede yatıyormuş ama hangi bölüm bilmiyorum öğrenemedim ya kardiyolaji ya göğüs diye düşünüyorum

Hasibe bak beraber yarışiyoruz ona göre belki daha hirslaniriz kilolarimiz ayni
günaydın seda hanım :KK70:
bende kahvaltı için gelirken peynir yumurta ve kabuklu fıstık aldım
ev tam takır :KK1:
3 yumurta kırdım tereyağında 1 avuç beyaz peynir 1çay b. fıstık 11zeytin ve çay:nazar:
Afiyet olsun.

ben devamlı yapıyorum ya maş fasulyesini,,,ben antepten almıştım,,,büyük aktarlarda da var,,,var ama fiat 2 katı entep te 5 tl aktarlarda 10 tl :KK50:

....kilo alan seraym ın mefta olmasına sevindim o mefta olduğuna göre kg verecek olan seraym yaşıyor demektir:KK34:

aramıza hoşgeldiniz :KK71:
arkadaşlar gerekli bilgileri vermişler,,,

eksik yok canım çok güzel anlatmışsın,,,,:KK9: bende detaylı anlatayım :KK34:

herkes herşekilde zayıflayabilir sadece karatayla değil, karatayın farkı sağlıklı beslenme olarak uygulandığı sürece kg alınmaması ve ömürlük olması,,,kg verirken kaçamak yaptıkça insülin direnci kırılmaz ama kg verilir kaçamak kaçamağı doğuracağı için belirli bi yerde pes edip aynı kg ya dönersiniz çünki canınız devamlı bişeyler ister,..... karatay sadece kg vermek için değil sağlıklı yaşamak için yapıldığından dolayı kaçamak yapmadıkça insülin direnci kırılır şeker düşer hem şeker hastalığı hem diğer hastalıklar gitmeye başlar hücreler yenilenir,,,,
Seraym hem yasar hem yaşamaz yaşarmıydı o yoksa.:KK1:

sizleri seviyom bacılarım:KK16::KK16::KK54::KK54:
Bacınn sana kurban olsun yavruum.Bil mukabele caniiim.:KK16:

O zaman bende sıkıştığım zaman çıkartayım. Bazen öyle oluyor. Annemde şaşırdı ne yapacağını, herkes ayrı şey istiyor.
Benim anamda çok cekerdi zabpvallim ben hic birine yuz vermiyorum valla ben yaparım yerlerse yerletpr yemezlerse aç kalırlar.

Merhaba topiğin güzelleri...:KK16:
Merhaba yavruuu.

Ben biliyom sende niye değişiklik olmuyor çünkü kalmadıııı göbek diye bişeyyyy...:KK9::KK9::KK9: bak bende başlayım hemen nasıl farkeder görürsün çünkü benim yağlar yeride:KK1: sadece karın hareketleri olan videoyu indirim akşamda benimkilerin yanına bi de onu ekleyim... hani sen diyodun ya kaslar içerde gizli kalmış onları spor yaparken görüyorum diye işte bende gizlide de bişi yok, gizli olmalarına da razıyım acıcık göreydim iyiydi:KK52::KK52:
Sende görursun canim o isteğı goruyorum sende.Gobek en zor eriyen yer bide bol bol yoğurt ye hee.

Kardiyo yap görürsün. Teoson'a dans kardiyolarını atmıştım, istersen sana da atayım. :KK1: Ya da leslie yap.
Banada at gıı.:KK5:

mrb kızlar
dün güne güzel başlamıştım menümü de size yazmıştım et haşlama vardı.
haşlama suyunada pirinçli yoğurtlu çorba yaptım oğlum yesin diye bnm başedilmesi imkansız çocuğum yemedi.bende sinirlendim ve maaleseffffffff yedim ama ağır gelmiş olacakki(öğlende haslama yemiştim ) ve çıkardım öle olunca akşam yemek yiyemedim. oğlumu parka götürdüm ama eve gelemedik bir türlü saat 11 oldu ben çok acıktım .orda tost söledim başka bişey yoktu.yedim ama moralim çok bozuldu ya ben sinirlenmeye gelemiyorum .oğlum çok ama çok zor bi çocuk ne yapacam ben :KK43:şimdide kışlık bir swet bulmuş onu giycem uyuyacam diyor çıldırmak üzereyim.
bugünkü menüm ise
sabah
2 yumurta yeşilsoğanlı ve sumaklı
8 zeytin(zeytin bitti)
peynir
domates salatalık
marul 3 gün kusuru,bir çbardağı ceviz
yeşil çay
şimdiye kadar 1,5 lt su akşama 3 ltyi bulur
öğlen yemeği yemedim daha acıkmadım bu arada sabah 50 dkk yürüyüş yaptım.
ama akşamki tosttun bedeli bugun tartıda +400 gr
aakşam da Allah izin verirse yeşil fasülye etli, cacık ve salata yemeği düşünüyorum yemeğim hazır çok süper oldu anne usülü yaptım.
sabah 92.300 geldim şu 90 nın altına bir düşşem 2 haftaya kadar bıktım artık şişko olmaktan valla
hedefim 75 ikinci hedefim de 68
boyum 1.69
Yavrum benim cocukta manyak ötesi seninki gibi sicakta swetleri giycem diye tutturuyordu bende hepsini kaldirdim çekyatin altina simdi bulamiyor Alkah tan duz tişort hayatta giymez bir yere giderken eskileri bile saklıyorumki tutturmasın diye benim 3.5 yaşinda seninki.Ben millete bile yeni yeni gitmeye beşladım annem bana kimseye gitme kızim cebine bir daha gelme diye not bırakirlar demisti. Onların gün arkadaşlarindan birine oyle yapmişlarda. Kadinin cocuğu çok yaramazmış gunde kadinin cebine not bırakmışlar ne olur çoçuğunla bir daha gelme diye. Bende hic kimseye gitmedim artık yeni yeni geziyorum oda bir dunya yeni oyuncak alıyorumki oyuncaklarla ilgilenirken rahat dursun diye.Allah yardimcimiz olsun valla.:18:

bugünki menün güzel,,dün kide güzel görünüyordu sonradan değişiklikler olmuş:KK50:
azmederseniz istediğiniz kg ya düşersiniz ama azmedeceksiniz,,,oğlan akızdım prinçli çorbayı içeyim,,yiyecek bişey bulamadım tost yiyeyim le bu iş olmaz canım,,,,kalann kalsın dökülen dökülsün bu zamana kadar onlara kıyamayıp kg aldın kendine kıydın ,,,,bende öyleydim kendime kıymayı bıraktım dökülene kalana kıydım,,kıyamadığımı buzluğa attım karatay yapmayanlara çocuklara çıkardım yine de ziyan etmemeye çalıştım,,,yanında çantanda her zaman kuruyemiş olsun zorda kaldığın an çıkarıp ye zararlı bişey yemektense bunu alışkanlık haline getir ,,,,

çocuk bu herşeyi yapacak dökecek saçacak ben o yaramzdan 3 tane büyüttüm 3 ü de yaramazdı,,,iş dönüşü ufaklığı kreşten alırdım eve koşturur diğerlerini alır eve girerdim üstümü değiştirip yemeğe koşardım,,,,,,ufaklık ilgi diğerleri yemek bekler açım açım diye bağırırlar,,,çocuklar aç ufaklıkla ilgilenmeye vakit yok odasına giderdi 3 kapaklı dolapta ne varsa yere atardı bütün ütülüler,,,dürülüler, çekmecedekiler yerde, işim bitince odaya bir girerdim 1 metre boyunda yığıntı olmuş naptın diye hesap sorunca pişkin pişkin suratıma bakardı saklanmazdı da, sinirlenir toplardım sonraki gün yine, yine alışkanlık haline geldi kime kızsa gider yerle bir ederdi dolabı bu aylarca sürdü, bazen ben bazen ablası toplardı,,,ne dövdüm ne sövdüm,,,çocuk kendi çapında haklı anneyi 10 saat göremiyor gelince ilgi bekliyor anne koşturmacada ilgi yine yok ne zaman iş bitecek anne ilgilenecek,,,, dövsem yine yapacak ben dövmeyi beceremiyordum zaten,,.....SABIR SABIR SABIR....
Valla bravo abla ben kiziyorum valla dövmemek icinde zor tutuyorum kendimi bazen koca kadin sinirimi almak için zıpliyorum. Tekken birsey yok buyük bir gelsin Alah ım çıldırıyorum.:KK37:

Merhabalar

Uzun bir aradan sonra tekrar zayıflamaya karar veren biri olarak aranıza katılıyorum.
Dün ve bugün karataya uygun beslenmeye dikkat ettim
ama arada henüz oturtamadığım şeyler oldu..

Dün

Sabah KKK
öğle 5 adet köfte ve salata bir de yarım saat yürüyüş
akşam 2 yumurta, yarım lavaş çiğköfte ve 1 brd süt

Bugün

sabah KKK
öğle mercimek çorba, yoğurtlu semizotu yemeği ve salata
akşama 30 dk yürüyüş ve mantarlı tavuk sote (plan aşamasında :) )

Hepinize bol leptinli günler ...

Hoşgeldin canim insaallah temelli olursun.
bugünki menün güzel,,dün kide güzel görünüyordu sonradan değişiklikler olmuş:KK50:
azmederseniz istediğiniz kg ya düşersiniz ama azmedeceksiniz,,,oğlan akızdım prinçli çorbayı içeyim,,yiyecek bişey bulamadım tost yiyeyim le bu iş olmaz canım,,,,kalann kalsın dökülen dökülsün bu zamana kadar onlara kıyamayıp kg aldın kendine kıydın ,,,,bende öyleydim kendime kıymayı bıraktım dökülene kalana kıydım,,kıyamadığımı buzluğa attım karatay yapmayanlara çocuklara çıkardım yine de ziyan etmemeye çalıştım,,,yanında çantanda her zaman kuruyemiş olsun zorda kaldığın an çıkarıp ye zararlı bişey yemektense bunu alışkanlık haline getir ,,,,

çocuk bu herşeyi yapacak dökecek saçacak ben o yaramzdan 3 tane büyüttüm 3 ü de yaramazdı,,,iş dönüşü ufaklığı kreşten alırdım eve koşturur diğerlerini alır eve girerdim üstümü değiştirip yemeğe koşardım,,,,,,ufaklık ilgi diğerleri yemek bekler açım açım diye bağırırlar,,,çocuklar aç ufaklıkla ilgilenmeye vakit yok odasına giderdi 3 kapaklı dolapta ne varsa yere atardı bütün ütülüler,,,dürülüler, çekmecedekiler yerde, işim bitince odaya bir girerdim 1 metre boyunda yığıntı olmuş naptın diye hesap sorunca pişkin pişkin suratıma bakardı saklanmazdı da, sinirlenir toplardım sonraki gün yine, yine alışkanlık haline geldi kime kızsa gider yerle bir ederdi dolabı bu aylarca sürdü, bazen ben bazen ablası toplardı,,,ne dövdüm ne sövdüm,,,çocuk kendi çapında haklı anneyi 10 saat göremiyor gelince ilgi bekliyor anne koşturmacada ilgi yine yok ne zaman iş bitecek anne ilgilenecek,,,, dövsem yine yapacak ben dövmeyi beceremiyordum zaten,,.....SABIR SABIR SABIR....

Haklısın cnm ama benim son 4 senede yaşadıklarım beni bu kadar sinirli bale getirdi.normalde çok uysal bir insandım. önce annemi kanserden kaybettim 1 senelik evliyken. sonra kayınbabamı. sonrada babam yatalak oldu oğlum 1 yaşındayken 2.5 sene hastanelerde yaşadık resmen .ne evimle ne oğlumla ilgilenemediğim çok zaman oldu. sonra eşim dolandırıldı .hala toplarlayamadı .bu ocak ayındada babamı kaybettim .yani üstüste geldi ve bu yük beni yemeğe itti.üzüldükçe yedim yedim ve 68 kilo ile evlenmişken 100 ün üstünde doğuma gittim.neyse söylediklerini kulağıma küpe etcem .çantamda kuruyemiş taşıyacam.gecen sene 80 kiloya kadar düşmüştüm spor da yaptığım için 75 gösteriyordu. herkes çok şasırmıştı.birkez başardım yine başarıcam.çok sağol yazdıkların için
Canım taş cçatlardı valla senin bu yaşadiklarina .Sen güçlü bir kadinsin anladiğım kadariyla tekrar başarırsin.Bize takılmaya devam et.

12 alsam doğumda en azindan 6'si gidiyor.. 40 çıkana kadar 2 kilo da oyle gider ödem falan oluyor çünkü. .kaldı 4 kilo o da karatay'la inş. .onceki 2 doğumda emzirme döneminde saldim ve zayiflamaya başlar başlamaz aldım şimdi durum öyle olmayacak ümitliyim:)

Canim sıkılaşmak cidden çok farkediyor.tartida kilo değişmiyor ama daha dar ve diri duruyor insan bir de selülit falanda gidiyor. Gerci bizim karatayla kalmadi zaten selülitimiz:KK1:
Tüm topik yerine tadını cikarayim denizin..sen erken gittin geldin zor gelir şimdi çalışmak sana.yok mu eylülde bi ihtimal daha?

Canim yanılmıyorsam okullar açılınca gelirim diye yazmıştı. Boşuna beklemeyin bence :KK1:
Zaten ugramasın diye bekliyor.Geldiği değil gelmedigi gunleri özluyor.Keşke herkes senin gibi hamile ilsa.Ama canim proteini bol bol al ne olur gelisimi için en önemli sey.Sende biliyorsundur muhakkakta bir ustunden geceyim dedim son aylar bak aman kaliteli protein.

slm kızlar bende aranıza katılmak istiyoum karatay diyetini 2 gündür araştırıyorum ama kitap alma şansım yok yurt dışındayımda gecen sene 1 ay kadar karatay yarzı beslendım iyi kilo verdim sonra kendi kafama göre takılmaya başladım 1 ileri 2 geri ilerleyip durdum şimdi tekrar ve hiç bırakmamak üzere tekrar başlıyorum ....

sizinle gün içinde neler ve nasıl yemekler yenmeli takip etmek istiyorum :KK16:
Sende hoşgeldin canim.
Benimde 9 ay olmuş, vay be. 10. aya girdim. Gül ablaya inşallah senin gibi 8 ay oluruz bizde diyorduk. Maşallah diyelim. :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Masaallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Maşallah hepimize benimde ayın 9unda tam 10 ay olacak:nazar::nazar:
Sanada maşaallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sizleri tkip ediyoz bizde anacım 5 çubuk ay bitmiş benimde
e sanada maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:

Aferin. :KK1::KK1: :KK1: :nazar::nazar::nazar: 4 Kasım Karatay yıl dönümü, keşke yazın olsaydı. :KK52::KK52:
Niye dondurmamı yiyecen:KK20:
Böyle böyle seneler deviririz inşallah:nazar:
İnsaallah:nazar::nazar::nazar:

karatay kardeşlerim benim inşallah:KK1::KK1:
yazın olsa nolcaktıkine
Bende sordum valla

Yazın doğdum ya ondan başlangıçta yaz oolsaymış.:KK1: Canım dondurma çekti.
Bilmişim valla. Ye yavrum sen sana her yol mubah artık.:KK1:

beğendiğine sevindim:KK36:

sen de eskimişsin:KK52:
Ama ben tazecigim kartlar sizi:KK1::KK1:

çok güzel anlamlar yüklemişsin :KK16:
Duygusal kız ben siz yazinca farkettim yani o kadar ....... anlayin.

eveett geldik akşam yemeğine saat 6 gibi
kafadan sallanan yeşil mercimek salatası :)
2-3 kaşık kadar taze fasulye yiyemedim bile zorla yedim
1 kase yoğurt
akşam spor yapacaktım yapamadım onun yerine eşimle dışarı çıktık saat 7 gibi bütün her yeri yürü yürü gezdik bi baktık ki saat 10 ,geri geldik artık :)benim sayemde oda zayıflıcak valla :)
bide ben size birşey sorucam ya meyve olarak ne yiyorsunuz ya da hiç meyve yemiyor musunuz ? 2 gündür diyet boşa gitcek diye yiyemedim :KK43:

Yemiyoruz canim yiyince soayla dövuyorlar bizi tavalari kafamiza yiyiyoruz.:KK1:
Bende seviyom gii :KK16:
Evi kapamiyoruz artik, o hatayi ilk rusyaya gittigimizde yaptik.
Yeni evliydik, maas da azdi. Bosuna kira odemeyelim dedim. Butun esyami dagittim, kayinvalidemle bekar bi gorumcem var.
1, 5 sene sonra bizim is bitti donduk. Ne benim annem ne kayinvalidem hic yuz vermediler.zor kaldik 1 ay.
Baktik olmuyo otele gectik. Yeni ise baslamak da zaman aldi, otelde arkadasta cok zor gunler gecirdik,
Biriktirdigimiz paranin da cogunu harcadik. Bizim aileler cok problemli maalesef.
simdi kiradayiz, esyalarimi dagittim simdi yeni esya da alamiyorum, evim olmadan da almiycam.
Tasinirken ziyan oluyo hep. Ikea dan kiytirik az bisey aldik, ogrenci evi gibi idare ediyorum.
Cok ozeniyorum duzeni olanlara. Evime gonul rahatligiyla misafir de davet edemiyorum.
Hayilisi diyorum, tek derdim bu olsun yeterki.

Canimm neler yasamissin, Allahim sana ferahlik bundan sonrasi icinde huzur versin.
Oglunu da bi komsum vardi eskiden ona benzettim, 4yasindaydi o zaman. Yazin gomlek giyerdi uzun kollu. Okula giderken, parka inerken.
Annesi cildirirdi. Cocuklara akil ermiyo bazen.

Tatil donusu islerimi biraz toparlayayim, pisicana bende yapisicam bana video yolla diye :KK1:
Ya annenden bahsettiğine eminmisin sen. Keske verdiğin esyaları geri alsaydın.
Bugun esim butun gun istanbuldaydi. Cok aksi gidiyo islerimiz niyeyse.
Hicbisey halledemedik. Yarinda tatile cikmamiz lazim. Artik benim adam bi gun git gel yapacak yine.
Kizin mayosunu da askabatta unutmusum, yarin bide gitmeden ona mayo bakicaz.
Yarindan sonra daha duzenli yazarim kismetse, bikac gundur cok karisigiz.
Canım benden daha duzenli girmissin genede bravo sana sen islerini hallet bizim gönul bağimiz var halden anlariz.

Eki Görüntüle 1209910 Eki Görüntüle 1209911

Yatmadan önce, kesilen sütten annemin yaptığı peyniri paylaşayım, sabah yiyeceğim inşallah. Annem güzel olmuş diyordu. Tadına bakamadım.

İyi geceler.

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Sanada iyi geceler çok guzel görunuyor. Afiyet olsun.

görünüşü güzel,,,

ben bu sefer içine çörek otu ve cevizde attım
İyi fikir bende deneyeyim.

Benim kendi annem oyle ablacim, cok kiymetlidir mali.
Ölsünlerde bize kalsin diye dusunuyormusuz biz, oyle der hep.
Evini kitleyip gider. Bodrumda yazligi var, bikere davet etti evlendikten sonra,
Ordada huzur vermedi, 2. Gece zor kaldik.
Haliyle anne arkamda durmayinca kayinvalide de pek sevmez beni.

Sagol ablacim, bende ilk defa duydum o tursuyu, degisik.
Yok ya nasıl anneymis bu valla ben zorla kalrdim anneyse beni görmek zorunda kim bakacakmıs ona yaslaninca hic duşündumu.Allah allah şaştim dogrusu.Hem canım sana gelen evin için değil senin için gelsin.Takma boyle seyleri esya neki evi ev yapan sensin bir kere.

sanki ölünce başkasına kalacak,,,,,nasıl zihniyet bu anlamıyorum bizde de aynı düşünürler babam oğullarına verdi malları 3 kıza bişey yok,,,,

ne şanssızmışsın sende canım ya ,,,kardeş yok uzak bir ülkede yapayalnızsın erkek kardeşin de yoktu dimi ,,iyiki bizleri buldun kardeş-abla olduk sana
Birde tek cocukmuşsun he anaaa bu ne yaa .O zaman gel anana yavrucum ben sana bakarım.Sen takma kafana yavruş bir gun butun mallar senin olacak:KK47::KK47: Niye mahkemeye vermediniz gul abla ben olsam verirdim valla.Benim abla ozel okudu ben anneme diyorum valla mallsrı bolüstüruken bizede ozel okul parasini vereceksin geri kalanı bolüştureceksin. Valla ben hakkimi helal etmem hakkımida yedirmem.

Oyle ablacim iyiki varsiniz. Yok tekim ben maalesef.

Tek degilsin biz variz.

Ne yazmışım peh, benimi buluyor hep cenenizin düştuğü gün.Arada es bile gectim yani.O kadar muhabbet ederseniz böylede okursunuz yazdıklarimi.
Neyse ben yine tek takiliyorum girdigimde Gul abla vardiı o bile kaçanzi olmuş.Gelde ilknuru anma:KK52:
Bgünkü menüm;
Sabah;
4 yumurtanın beyazinda pulbiberli omlet
Zeytin
Peynir
Domtis
Salatalik
Ceviz
Aksam 7 gibi
Cacık
Kofte
Turşu
Koz patlican
Bulgur pilavı
Herkese iyi geceler babyler optum sizi. Yarinda ben yokken konustuğunuz gibi konusmayinda goreyim sizi.:KK20::KK23::KK4:

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407300313.169762.jpg
Karpuz yasak. :KK66:

Dünün sporu:
Callanetics kalça hareketinin bir tanesini yapamadım. Bacağı kaldıramadım. Bir gün önce yapmıştım aslında.
Kardiyo

Günaydınnnn.. mesai başlar birazdan müşterilerimin akınına uğramadan bi gireyim dedim... öpüldünüz...güzel bi gün dilerim:KK16:

Ah gülüm kafamin doluluk oraniyla doğru orantili anlamışım..pek pardon tahmin etmeliydim :KK1:

est. o benim zıpırlığım ^_^

Eki Görüntüle 1210128 Eki Görüntüle 1210128

Karataya uygun ilk kahvaltım..

peynirli yumurta, zeytin, ceviz ve elma..

günaydın, afiyet olsun canım.
çok güzel görünüyor. yanına roka, maydanoz, dereotu vb yeşilliği bolca ilave edebilirsin. bir de kırmızı renkli bir sebze de olsa domates / biber vb gibi, o da iyi olur. gözüne de hitap eder hem renk cümbüşü ^_^

bol leptinler

günaydın:
09:30

1 kayısı kıvamında yumurta
1 domates + 1 salatalık + az peynir + 10+ adet zeytin
1 çb ceviz

^_^

iyi günler olsun...

Supermis bu:KK56:

Niye dondurmamı yiyecen:KK20:

Gül abla dondurmamı yiyeceksin deyince bir anda içimdeki canavar ortaya çıktı ve dolaptaki dondurmaya saldırdım, hem de 8'i 10 geçiyordu. O kadar gördüm yemedim, dün ne olduysa. Bir de şu balaban çekirdeği bağımlılık yapıyor, annem de çok sevmiş, pazar günü gitti pazardan aldı, benim aldığım bitmişti. :KK1:

günaydın:
09:30

1 kayısı kıvamında yumurta
1 domates + 1 salatalık + az peynir + 10+ adet zeytin
1 çb ceviz

^_^

iyi günler olsun...
Afiyet olsun. Ben de artık yumurtayı 1 tane yiyorum, yeni aldığım yumurtanın akı çok sulu, sanki 1.5 yumurta gibi. Gerçi protein kaynağımı azaltmam doğrumu bilmiyorum. :44: Kahvaltı kabımın küçük boyunu aldım, kocamandı. Hem daha az yiyeceğim, hemde çok yer kaplamayacak.

Son düzenleme:
est. o benim zıpırlığım ^_^

günaydın, afiyet olsun canım.
çok güzel görünüyor. yanına roka, maydanoz, dereotu vb yeşilliği bolca ilave edebilirsin. bir de kırmızı renkli bir sebze de olsa domates / biber vb gibi, o da iyi olur. gözüne de hitap eder hem renk cümbüşü ^_^

bol leptinler

Teşekkür ederim yeşillik pek sevmiyorum ama zorla da olsa yemeye çalışacağım

Leptinimiz bol olsun :KK56:

Oyle ablacim iyiki varsiniz. Yok tekim ben maalesef.
bu kadar da olmaz tek çocuksun sonuçta bütün mal sana kalacak malı senden kıskanıyor,,,çok kızdım valla anneni ele geçirmeyeyim:KK47:,,,,
biz 2 erkek 3 kız oluğumuz için kız erkek ayrımı yapıyor babam senin annen niye yapıyor tek evlat ya insan gözünden sakınır onu bir tanecikte torun var dünyalara değer ya ,,,,nasıl anne nasıl anneanne anlamadım........
tereyağını nasıl çıkarcam bilemem ki :) bide nohutun mayasını hiç duymadım daha mı sağlıklı internetten bi araştırma yapiyim merak ettim :)peyniri 1 kere yapmıştım o kolaydı. ama tereyağı yaparsam süper olur. sağolsun sütleri aldığım adam tertemiz taptaze yağlı yağlı süt veriyo değerlendirmek lazım.
sağlıklı yaşıyoruz u takip ediyormusun orada hepsi var,,etmiyorsan linkini atayım

Niye mahkemeye vermediniz gul abla ben olsam verirdim valla.Benim abla ozel okudu ben anneme diyorum valla mallsrı bolüstüruken bizede ozel okul parasini vereceksin geri kalanı bolüştureceksin. Valla ben hakkimi helal etmem hakkımida yedirmem.
yaşarken olmuyor canım malımın ortakçısımısınız istediğime veririm diyor,,,,
Ne yazmışım peh, benimi buluyor hep cenenizin düştuğü gün.Arada es bile gectim yani.O kadar muhabbet ederseniz böylede okursunuz yazdıklarimi.
Neyse ben yine tek takiliyorum girdigimde Gul abla vardiı o bile kaçanzi olmuş.Gelde ilknuru anma:KK52:
Bgünkü menüm;
Sabah;
4 yumurtanın beyazinda pulbiberli omlet
Zeytin
Peynir
Domtis
Salatalik
Ceviz
Aksam 7 gibi
Cacık
Kofte
Turşu
Koz patlican
Bulgur pilavı
Herkese iyi geceler babyler optum sizi. Yarinda ben yokken konustuğunuz gibi konusmayinda goreyim sizi.:KK20::KK23::KK4:

afiyet olmuş canımsım

oğlan gelince pc yi ona bıraktım onun için yoktum

o kadar yazmak iyide bi an sayfa kopuyor bütün yazılanlar giidyor,,,ben onun için sayfa azsa her sayfaya ayrı yazıyorum,,,sayfa çoksa 2 sayfa 2 sayfa alıntı yaparak yazıyorum,,,,bütün yazdıklarım gidene kadar azı gitmiş oluyor:KK34:

Afiyet olsun. Ben de artık yumurtayı 1 tane yiyorum, yeni aldığım yumurtanın akı çok sulu, sanki 1.5 yumurta gibi. Gerçi protein kaynağımı azaltmam doğrumu bilmiyorum. :44: Kahvaltı kabımın küçük boyunu aldım, kocamandı. Hem daha az yiyeceğim, hemde çok yer kaplamayacak.

sağolasın. sen kahvaltı kabını nereden aldın? kilitli mi? işe götürüyor musun? ben de şöyle hepsini tek kapta taşılabileceğim bir şey arıyorum...

bu kadar da olmaz tek çocuksun sonuçta bütün mal sana kalacak malı senden kıskanıyor,,,çok kızdım valla anneni ele geçirmeyeyim:KK47:,,,,
biz 2 erkek 3 kız oluğumuz için kız erkek ayrımı yapıyor babam senin annen niye yapıyor tek evlat ya insan gözünden sakınır onu bir tanecikte torun var dünyalara değer ya ,,,,nasıl anne nasıl anneanne anlamadım........

sağlıklı yaşıyoruz u takip ediyormusun orada hepsi var,,etmiyorsan linkini atayım

benim kanka dediğim bir arkadaşımda durum böyle. tek kız, anne baba mali müşavir. kız da 2 üniversite mezunu. ama avrupai bi aile. kız 18 yaşına geldiğinde kira almaya bile başlamışlar. biz 22 yaşında tanışmıştık. çalışıyor, ihracat yapıyor. babası kıza her gün hakaret ediyor. kız üniversite masraflarını bile kendi karşılamış. babası bir kaç kez evden de kovdu. neyseki nişanlandı da şimdi ekim'de evlenecek. buna rağmen kız para biriktirdi kendi evini aldı. maşallah diyorum, aile desteği olmadan, abla abi olmadan tek başına ayakta durdu dimdik.

onun için var böyle anne babalar. dışardan bakıyorsun süper eğitimli, süper kazanıyorlar. entelektüeller ama iş evlada gelince yedi kat edilmeyecek muameleyi sergiliyorlar.

benim cano'm üzülmesin. biz varız ve onu seviyoruz. ^_^

sağolasın. sen kahvaltı kabını nereden aldın? kilitli mi? işe götürüyor musun? ben de şöyle hepsini tek kapta taşılabileceğim bir şey arıyorum...
Yok kapaklı değil, foto ekliyorum ya o işte. Aslında öyle birşey olsa süper olur, bende akşamdan hazırlayıp üstünü kapatabilirdim. İşe getiremem, hem yemek hem kahvaltı iyice kamburum çıkar herhalde. :KK1: Kapaklı kaplar çıkmış ama çok büyük, birde plastik. Plastik olduğu için yakından incelemedim, kapağı sıkı kapanıyormu bilmiyorum. Araştırmak lazım kesin vardır.
Gül abla bilir belki tupperwarede var mı? Hem tupper ağırda olmaz.

X