Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canım ana baba olmak böyle birşey işte Allah uzun ömürler versin onlara

eskiden cumaydı bir süredir pazartesi

Son düzenleme:

Oyyyy ablaaa e kadar çok tutmuş... inşallah akıllanır senin ki Allah canına sağlık versin ama insan üzülüyor haliyle ..sanada kolaylık ve sabır versin...

akşam 19 yemeği :)
zeytinyağlı enginar
mercimek salatası
yoğurt
ceviz

çok fazla iştahım yoktu fazla yiyemedim .artık acıkırsam da bir ayran içerim

sabah...10.30......1bardak yeşil çay ve KKK
akşam..19.00...56:...kıymalı nohut ,kıvırcık salata, keten tohumlu yoğurt, omega 3 ve antioksidan

spor: evden işe-işten eve 20 şer dkk yürüyüş
öğlen de 1 saat yürüyüş

Şükür kavuşturana ya ^_^
Açıkçası bana karşı o anne baba çok çok iyi başlarda acaba arkadaşım mı abartıyor diye düşünmüştüm. Bir sefer telefonda yakaladım kıza yaptıklarını... Neyse, iyi ki kendi anne ve babamın çocuğuyum demekten kendimi alamıyorum. Allah onlardan razı olsun

Ben teoson üzülmesin diye demiştim. Dur, sen makyajsız çok güzelsin, zayıflayınca daha da güzel olacaksın. Yeterli mi?

ooyyy eridim. O senin güzelliğin ^_^

mengmengin gözleri çok güzel.. kaç göz yerinde ellam

Sen kendine bak asıl kızııımmm!!! ^_^

Canımsın sen ya ^_^ Yok birazcık değil çokça zayıflamam lazım ^_^ Sağolasın fıstığım ^_^

Afiyet olsun. Benim de bu aralar yaptığım tek spor yürüyüş ve işe gidip gelirken aşmak zorunda olduğum 3 devasa üst geçit. yaklaşık 150 merdiven

bugün sabah gözüm doymayınca
14:00 gibi az salata ve yer fıstığı yedim bir avuç.

eve geldim,
2 pastırmalı yumurta ve cacık yaptım.
1 ceviz içi üzerine kaymak sürüp yedim.

şimdi de tarçınlı süt kahvesi içiyorum. ^_^

yarın için mercimek çorbası pişirdim, bademli bulgur pilavı yaptım.
şimdi kahvaltımı hazırlayacağım.
aşçı teyzemiz sekretere dün tembihlemiş bu salata mengmeng'in dokunmayın diye. bizim saf da yanlış anlamış dökmüş, mengmeng yemiyor anlamış.
artık yapıp masama getirecekmiş mahçup oldum sana zaten bir şey yemiyorsun mutfaktan bi sıcak su alıyorsun, her gün salatanı / cacığını yaparım ben taşıma dedi. ^_^

yarın da artık hangisini yaparsa onu yerim benimkilerin yanında ^_^ malum yarın ders var. ders olunca da mutfağı ofise taşıyorum
keşke sevdiceğim bu taşıma işlerini her sabah yapsaydı ne güzel olurdu

Oyyyy ablaaa e kadar çok tutmuş... inşallah akıllanır senin ki Allah canına sağlık versin ama insan üzülüyor haliyle ..sanada kolaylık ve sabır versin...
inşallah

sigortacı aradı şimdi hasar 14.000 binide geçmiş daha da yükselir baktıkça çoğalıyor dedi,,,büyük olasılıkla pelte çıkarmış kıyıp ta satamadığım arabam hurdaya gidecek
özür dilerim yanlış yazdım CANA GELECEĞİNE MALA GELSİN YAZACAKTIM.çok pardon abla

olur öyle yanlışlıklar canım ben anladım,,,sağolasın

nasil bi kaza ki arac pert olmus? Allah oglunu korunus. İnsallah o da kendine bir ders cikarmistir.

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sağol canım
nasil bi kaza ki arac pert olmus? Allah oglunu korunus. İnsallah o da kendine bir ders cikarmistir.

araba çok hızlıymış yolun eğimini farketmemiş o hızla havaya fırlamış tonlarca ağırlığıyla burunucu yere çakılmış, direksiyon aksamı tamamen dağılmış diğerlerini saymadı bile,,,,,allah korumuş valla emniyet kemeri hiç takmaz yere düşünce direksiyona çarpmış kaşı ve dudağı patlamış,burnu kanamış epeyce bütün giysiler kana bulanmış ....inşallah ders çıkarır

Ablacim doktora gitti mi? Benzer kazayi ablam yapti gecen sene. Yokus asagi giderken adamin teki yolda sikistirinca bi kac takla atip burun ustu cakildi arac pert oldu ablamda bir sey yoktu. Maalesef bu tarz kazalarin etkisi 1 ay sonra ya da 6-7 ay icinde gorunuyormus. Oyle de oldu. Her bir eklemi hala agriyor. Dahasi psikolojik olarak etkisi cok fazla. Uzun bir sure depresyonda kaldi. Biz basta herhalde bi daha arac kullanmaz sandik. Bi sure soforu goturdu getirdi ama kazadan 15 gun sonra yeni araciyla yine trafige cikti. Mobeselerden bakildi, suc tamamen karsi tarafta cikti. Ustelik adamin tek kolu da yokmus ve kendi aracini degil de baska bir araci kullaniyormus diye ceza ustune ceza yedi adam.

Oglunu bi muddet gozlem altinda tut bence. Henuz kaza yeni kaslar tam gevsememistir. Allah ogluna akil, akilli oglunu da sana bagislasi. Verilmis sadakaniz varmis.

Sporum;
Callanetics
Dans videosu vardı salsa vs... içeren hem çok yavaş hemde yapamadım. Kapattım, sildim bilgisayardan. 1030 ip atladım.

Sonra kesilmiş sütten içtim.

cumartesi aracı çektittirdim, , çalışmıyor ya sigortam yok diye gitmiyor zorla doktora gönderdim,,,kafasının röntgenini çekmiş görünürde bişey yok gece olursa gel demiş hala burnu acıyor,,,,inşallah sonra bişey çıkmaz

Saglik bu sigortasi yok diye dr a gitmemek olur mu? Dr a verecegi 300-500 u dusunuyor, araci pert etmeyi dusunmuyor yani? Ablacim kusura bakma kotu niyetle demiyorum bunlari sesli konusuyorum. Yine diyorum iyi ki mala gelmis...

İnsallah cikmaz. Ama olur da yururken zorlanir ya da sirt agrisi cekerse direk omuriliklere baktirin. Biz de sasirmistik kazadan sonra epey sure her sey normaldi bi iki cizik vardi. Hatta doktor rapora da cizik ve ezilme demisti sonradan cikti. Ay boyle de sanki felaket tellalcisi gibi oldum galiba ama bu da tamamen tedbire yonelik. Beni az cok tanidin niyetim halisane. Yoksa haddime de dusmez. Allah kazadan belasan korusun sen ve cocuklarini. Ve topimizin tum citirlari ve ailesini de.

Gul abla cok uzuldum, ne desem bilemiyorum. Allah korusun insallah bidaha boyle bisey yasamazsiniz.

Ablacim çok geçmiş olsun verilmiş sadakaniz varmış. Cok uzuldum çok şükür ki oğlun sağ salim çıktı kazadan. İnş kendide de problem çıkmaz bukadarla atlatirsiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…