Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

afiyet olsun canım
yürüyüşe de başlamışsın fazla yorma kendini
aramıza hoşgeldiniz
Benimde 9 ay olmuş, vay be. 10. aya girdim. Gül ablaya inşallah senin gibi 8 ay oluruz bizde diyorduk. Maşallah diyelim.

Maşallah hepimize benimde ayın 9unda tam 10 ay olacak

sizleri tkip ediyoz bizde anacım 5 çubuk ay bitmiş benimde

teşekkür ederim kızlar moral verdiniz
evet akşam yemek yemedim zaten 5 gibi etli fasülye ve cacık yemiştim inanılmaz tokum
ayran içtim üstüne ve maden suyu 1 lt daha su içtim vc den cıkamadım ya :)
dün beni gören bir öğretmen arkadaşım aaa zayıflamışsın dedi bende nazar değmesin diye 5 kilo demedim 3-4 kilo dedim :))

bir daha görene kadar 10 olur

erken yemişsin gece acıkırmısın ki,,,,

ederim

Teşekkür ederim oturacak ışte zamanla..
Lavas serbest sanıyordum bundan sonra yemem artık..
Haftalık liste yapmak iyi olacak sanırım

ederim

Teşekkür ederim oturacak ışte zamanla..
Lavas serbest sanıyordum bundan sonra yemem artık..
Haftalık liste yapmak iyi olacak sanırım

lahmacun serbest ama ayda 1-2 olacak 1 taneyi geçmeyecek

lavaş hedef kg ya gelince 5 km koşmak yada yürümek şartıyla mayasız olarak arada bir az bişey olabilir,,,,

günler geçmez artık sana çetene tut bence

ahh ahhh.

Üzülme hayatım eylül'de gelecek. o kadar beklemeyeceksin kiyamamm sana

canım ya ben gelişini değil, bir sonraki gidişini bekliyorum. zaman geçmez, anla işte

afiyet olsun ^_^

hoşgeldiniz ^_^

gül abla avatarın içimi açtı pembe pembe ^_^

bu arada benim de 3 ay bitti, 4. aydayım. ben bile eskidim

beğendiğine sevindim

sen de eskimişsin

eveett geldik akşam yemeğine saat 6 gibi
kafadan sallanan yeşil mercimek salatası :)
2-3 kaşık kadar taze fasulye yiyemedim bile zorla yedim
1 kase yoğurt
akşam spor yapacaktım yapamadım onun yerine eşimle dışarı çıktık saat 7 gibi bütün her yeri yürü yürü gezdik bi baktık ki saat 10 ,geri geldik artık :)benim sayemde oda zayıflıcak valla :)
bide ben size birşey sorucam ya meyve olarak ne yiyorsunuz ya da hiç meyve yemiyor musunuz ? 2 gündür diyet boşa gitcek diye yiyemedim

Bende seviyom gii
Evi kapamiyoruz artik, o hatayi ilk rusyaya gittigimizde yaptik.
Yeni evliydik, maas da azdi. Bosuna kira odemeyelim dedim. Butun esyami dagittim, kayinvalidemle bekar bi gorumcem var.
1, 5 sene sonra bizim is bitti donduk. Ne benim annem ne kayinvalidem hic yuz vermediler.zor kaldik 1 ay.
Baktik olmuyo otele gectik. Yeni ise baslamak da zaman aldi, otelde arkadasta cok zor gunler gecirdik,
Biriktirdigimiz paranin da cogunu harcadik. Bizim aileler cok problemli maalesef.
simdi kiradayiz, esyalarimi dagittim simdi yeni esya da alamiyorum, evim olmadan da almiycam.
Tasinirken ziyan oluyo hep. Ikea dan kiytirik az bisey aldik, ogrenci evi gibi idare ediyorum.
Cok ozeniyorum duzeni olanlara. Evime gonul rahatligiyla misafir de davet edemiyorum.
Hayilisi diyorum, tek derdim bu olsun yeterki.

Canimm neler yasamissin, Allahim sana ferahlik bundan sonrasi icinde huzur versin.
Oglunu da bi komsum vardi eskiden ona benzettim, 4yasindaydi o zaman. Yazin gomlek giyerdi uzun kollu. Okula giderken, parka inerken.
Annesi cildirirdi. Cocuklara akil ermiyo bazen.

Tatil donusu islerimi biraz toparlayayim, pisicana bende yapisicam bana video yolla diye

Son düzenleme:
Menum

Sabah disarida yedik

Sucuklu, domatesli, mantarli, biberli omlet.
Zeytin
Cay

Arada sade kahve

Aksam

Az taze fasulye
Az bulgur pilavi
Yogurt
Sap tursusu (komsum sivastan getirmis, pancar sapi bol sarimsak ve sirke ile yapiliyomus guzeldi )

Eve gelince aciktim sut, findik ve az uzum yedim.
Evde baska bisey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…