Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bugun esim butun gun istanbuldaydi. Cok aksi gidiyo islerimiz niyeyse.
Hicbisey halledemedik. Yarinda tatile cikmamiz lazim. Artik benim adam bi gun git gel yapacak yine.
Kizin mayosunu da askabatta unutmusum, yarin bide gitmeden ona mayo bakicaz.
Yarindan sonra daha duzenli yazarim kismetse, bikac gundur cok karisigiz.

eveett geldik akşam yemeğine saat 6 gibi
kafadan sallanan yeşil mercimek salatası :)
2-3 kaşık kadar taze fasulye yiyemedim bile zorla yedim
1 kase yoğurt
akşam spor yapacaktım yapamadım onun yerine eşimle dışarı çıktık saat 7 gibi bütün her yeri yürü yürü gezdik bi baktık ki saat 10 ,geri geldik artık :)benim sayemde oda zayıflıcak valla :)
bide ben size birşey sorucam ya meyve olarak ne yiyorsunuz ya da hiç meyve yemiyor musunuz ? 2 gündür diyet boşa gitcek diye yiyemedim :KK43:

afiyet olsun canım

ooo epey yürümüşsünüz,,,gece yürüyüşleri çok faydalı

kuru kayısı da meyve sayıldığı için,,kayısı yeyince meyve yemiyoruz,,,,zayıflama aşamasında da mümkün olduğunca az yiyoruz,,,glisemik indeksi düşük olan meyveletri yiyoruz,,,elma ,portakal, kiraz, greyfurt, erik, şeftali, şu an aklıma gelenler bunlar yemeyince unuttum adlarını da:KK1:...internetten indekslerine bakar yada bize sorarsın hangi meyveyi yemek istersen

afiyet olsun canım

ooo epey yürümüşsünüz,,,gece yürüyüşleri çok faydalı

kuru kayısı da meyve sayıldığı için,,kayısı yeyince meyve yemiyoruz,,,,zayıflama aşamasında da mümkün olduğunca az yiyoruz,,,glisemik indeksi düşük olan meyveletri yiyoruz,,,elma ,portakal, kiraz, greyfurt, erik, şeftali, şu an aklıma gelenler bunlar yemeyince unuttum adlarını da:KK1:...internetten indekslerine bakar yada bize sorarsın hangi meyveyi yemek istersen

ooo şeftali varsa tamamdır zaten onu yemek istedim :) bugun eşimle dışarı çıkınca onu alıyo bunu alıyo valla ben bi ceviz aldım geldim :) sanki vicdan azabı çekçekmişim gibi geliyor. inşallah hep böyle devam eder ya. teşekkürler cevap için bu arada :)

Bende seviyom gii :KK16:
Evi kapamiyoruz artik, o hatayi ilk rusyaya gittigimizde yaptik.
Yeni evliydik, maas da azdi. Bosuna kira odemeyelim dedim. Butun esyami dagittim, kayinvalidemle bekar bi gorumcem var.
1, 5 sene sonra bizim is bitti donduk. Ne benim annem ne kayinvalidem hic yuz vermediler.zor kaldik 1 ay.
Baktik olmuyo otele gectik. Yeni ise baslamak da zaman aldi, otelde arkadasta cok zor gunler gecirdik,
Biriktirdigimiz paranin da cogunu harcadik. Bizim aileler cok problemli maalesef.
simdi kiradayiz, esyalarimi dagittim simdi yeni esya da alamiyorum, evim olmadan da almiycam.
Tasinirken ziyan oluyo hep. Ikea dan kiytirik az bisey aldik, ogrenci evi gibi idare ediyorum.
Cok ozeniyorum duzeni olanlara. Evime gonul rahatligiyla misafir de davet edemiyorum.
Hayilisi diyorum, tek derdim bu olsun yeterki.
milletin ağız kokusunu çekene kadar kiralamakla en iyisini yapmışsınız,,,,bazı aileler öyle davranışlarda bulunuyorlar,,,biz evleneceğiz zaman babam kiracıyı kızım oturacak diye çıkardı yeni kiracıya daha fazla vermek için ,,,bize vermedi evi iç güveysimi alıyoruz dediler biz onlara ve K:V yakın olsun diye pahalı bir semtte ev tuttuk benim maaşımın 3 katı kirası vardı hiç insaf etmediler,,çıkan kıracı biz oturmayınca mahkemeye verdi evi 2 sene kiraya veremedi boşu boşuna biz kira ödedeik ev boş bekledi,,,,,,
Menum

Sabah disarida yedik

Sucuklu, domatesli, mantarli, biberli omlet.
Zeytin
Cay

Arada sade kahve

Aksam

Az taze fasulye
Az bulgur pilavi
Yogurt
Sap tursusu (komsum sivastan getirmis, pancar sapi bol sarimsak ve sirke ile yapiliyomus guzeldi )

Eve gelince aciktim sut, findik ve az uzum yedim.
Evde baska bisey yok.
hiç duymadım o turşuyu:44:

afiyetler olsun şekerim
Bugun esim butun gun istanbuldaydi. Cok aksi gidiyo islerimiz niyeyse.
Hicbisey halledemedik. Yarinda tatile cikmamiz lazim. Artik benim adam bi gun git gel yapacak yine.
Kizin mayosunu da askabatta unutmusum, yarin bide gitmeden ona mayo bakicaz.
Yarindan sonra daha duzenli yazarim kismetse, bikac gundur cok karisigiz.

allah kolaylık versin canım,,,gelince herşey üstüste gelir zaten,,,,iyi tatiller ve iyi yolculuklar canım

ooo şeftali varsa tamamdır zaten onu yemek istedim :) bugun eşimle dışarı çıkınca onu alıyo bunu alıyo valla ben bi ceviz aldım geldim :) sanki vicdan azabı çekçekmişim gibi geliyor. inşallah hep böyle devam eder ya. teşekkürler cevap için bu arada :)
bişey değil canım

karatay sayesinde yük tasımaktanda fazla bişey almaktan da kurtulduk:KK52:.

.önceden nereye girsem önce tatlı, çikolata, pasta bölümüne bakardım yeni ne var diye hemen alırdım ,,,şimdi ufak tefek şeyler almaya giriyorum o reyonları gördüğüm bile yok

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407270789.636065.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407270810.622714.jpg
Yatmadan önce, kesilen sütten annemin yaptığı peyniri paylaşayım, sabah yiyeceğim inşallah. Annem güzel olmuş diyordu. Tadına bakamadım.
İyi geceler.

Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
10:00
2 pastırmalı yumurtalı KKK

14:10
2 kase mercimek çorbası
1 minik salatalık.

aşçımız salatayı yapmış, masaya koymuş. bizim saf sekreter de yenmedi bu herhalde diye çöpe dökmüş. kadın da erken çıktığı için benim salata işi yattı ^_^

2 kase mercimek çorbası
1 minik salatalık.

aşçımız salatayı yapmış, masaya koymuş. bizim saf sekreter de yenmedi bu herhalde diye çöpe dökmüş. kadın da erken çıktığı için benim salata işi yattı ^_^
afiyet olsun canım,,,,ne şanssızlık ya yine tam doyamadın

tabi yaa bu benim aklıma niye gelmedi . bu hafta sütü fazla aliyimde yapiyim. çok güzel gözüküyor afiyet olsun :)

bende yapayımı okuyunca aklıma geldi,,...biz yoğurdumuzu nohut mayasından yapıyoruz,,,sütten de hem kaymak hem tereyağı hem peynir,,,:KK1::KK1:

madem süt alıyorsun sende deneyebilirsin bunları belki de deniyorsundur

milletin ağız kokusunu çekene kadar kiralamakla en iyisini yapmışsınız,,,,bazı aileler öyle davranışlarda bulunuyorlar,,,biz evleneceğiz zaman babam kiracıyı kızım oturacak diye çıkardı yeni kiracıya daha fazla vermek için ,,,bize vermedi evi iç güveysimi alıyoruz dediler biz onlara ve K:V yakın olsun diye pahalı bir semtte ev tuttuk benim maaşımın 3 katı kirası vardı hiç insaf etmediler,,çıkan kıracı biz oturmayınca mahkemeye verdi evi 2 sene kiraya veremedi boşu boşuna biz kira ödedeik ev boş bekledi,,,,,,

hiç duymadım o turşuyu:44:

afiyetler olsun şekerim

allah kolaylık versin canım,,,gelince herşey üstüste gelir zaten,,,,iyi tatiller ve iyi yolculuklar canım

Benim kendi annem oyle ablacim, cok kiymetlidir mali.
Ölsünlerde bize kalsin diye dusunuyormusuz biz, oyle der hep.
Evini kitleyip gider. Bodrumda yazligi var, bikere davet etti evlendikten sonra,
Ordada huzur vermedi, 2. Gece zor kaldik.
Haliyle anne arkamda durmayinca kayinvalide de pek sevmez beni.

Sagol ablacim, bende ilk defa duydum o tursuyu, degisik.

çok güzel anlamlar yüklemişsin :KK16:

çiçeklerin dili işte ^_^

canım ben de yeni sayılırım. biraz da zor veriyorum Karatay'la. günkurusunu da haftada bir filan yiyorum artık. meyveyi hepten çıkardım. bir de bana süt yaramıyormuş onu da test ede ede öğrendim sütü de bıraktım 1,5 aydır hiç bi şekilde tüketmiyorum. hatta koskoca ramazanda bi akşam dışarıda iftar ettim 5 tane kiraz yedim diye buraya kaçamak diye yazmıştım. artık hedefe ulaşınca yerim ekşi ekşi erikleri ^_^

afiyet olsun canım,,,,ne şanssızlık ya yine tam doyamadın

sağol ablacım. çorba doyurdu sıkıntı yok. saati yanlış yazmışım. 16:10 idi akşam yemeği ^_^

Son düzenleme:
Benim kendi annem oyle ablacim, cok kiymetlidir mali.
Ölsünlerde bize kalsin diye dusunuyormusuz biz, oyle der hep.
Evini kitleyip gider. Bodrumda yazligi var, bikere davet etti evlendikten sonra,
Ordada huzur vermedi, 2. Gece zor kaldik.
Haliyle anne arkamda durmayinca kayinvalide de pek sevmez beni.

Sagol ablacim, bende ilk defa duydum o tursuyu, degisik.

sanki ölünce başkasına kalacak,,,,,nasıl zihniyet bu anlamıyorum bizde de aynı düşünürler babam oğullarına verdi malları 3 kıza bişey yok,,,,

ne şanssızmışsın sende canım ya ,,,kardeş yok uzak bir ülkede yapayalnızsın erkek kardeşin de yoktu dimi ,,iyiki bizleri buldun kardeş-abla olduk sana

2 kase mercimek çorbası
1 minik salatalık.

Sizin sekreterde duramiyo herhalde,
Cano sen 2 den beri bisey yemedin mi :KK50: seni gorunce ben aciktim walla :KK1:

çiçeklerin dili işte ^_^

canım ben de yeni sayılırım. biraz da zor veriyorum Karatay'la. günkurusunu da haftada bir filan yiyorum artık. meyveyi hepten çıkardım. bir de bana süt yaramıyormuş onu da test ede ede öğrendim sütü de bıraktım 1,5 aydır hiç bi şekilde tüketmiyorum. hatta koskoca ramazanda bi akşam dışarıda iftar ettim 5 tane kiraz yedim diye buraya kaçamak diye yazmıştım. artık hedefe ulaşınca yerim ekşi ekşi erikleri ^_^

sağol ablacım. çorba doyurdu sıkıntı yok. saati yanlış yazmışım. 16:10 idi akşam yemeği ^_^

Oyysimdi gordum 16:10 mus affet agam :KK17:

sanki ölünce başkasına kalacak,,,,,nasıl zihniyet bu anlamıyorum bizde de aynı düşünürler babam oğullarına verdi malları 3 kıza bişey yok,,,,

ne şanssızmışsın sende canım ya ,,,kardeş yok uzak bir ülkede yapayalnızsın erkek kardeşin de yoktu dimi ,,iyiki bizleri buldun kardeş-abla olduk sana

Oyle ablacim iyiki varsiniz. Yok tekim ben maalesef.

bende yapayımı okuyunca aklıma geldi,,...biz yoğurdumuzu nohut mayasından yapıyoruz,,,sütten de hem kaymak hem tereyağı hem peynir,,,:KK1::KK1:

madem süt alıyorsun sende deneyebilirsin bunları belki de deniyorsundur

tereyağını nasıl çıkarcam bilemem ki :) bide nohutun mayasını hiç duymadım daha mı sağlıklı internetten bi araştırma yapiyim merak ettim :)peyniri 1 kere yapmıştım o kolaydı. ama tereyağı yaparsam süper olur. sağolsun sütleri aldığım adam tertemiz taptaze yağlı yağlı süt veriyo değerlendirmek lazım.

X