Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

amin,,,söyleyeyim yapsın o çok sever yardım etmeyi koşturmayı,,,alıştı artık hersene hersene

senin otobüslere ekleme yapayım AB bide 10 numara yağ kullanıyor olsun ki her an can tehlikeside olsun, kaçamaklarda olduğu gibi

Bir kaç gündür İlknur'un sesi çıkmıyor. Tatilde telefonu çekmedi anlaşılan.
üzülmüşe benziyorsun

ankara da olsaydı kesin yanlarındaydı bide onlar gibi sessiz olmaz kafa tutardı kodesi boylardı,,,allah korumuş,,,
Ya bende katılmak istiorm araniza

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aramıza hoşgeldiniz

cnm düzcede kaldığımız için evde bir şey yok öğleden sonra tekrar düzceye gitcem
iyi yolculuklar o halde ^_^

evet ya süper oldu bak 10 numara yağ kullanıyor bi de ^_^

tamam o halde ben düğün kısmını pek kafama takmıyorum. nasılsa alışkanlık edinmişler pratiktirler ^_^

Ben de buzluğa yeşil mercimek atmıştım, unutmuşum onları. Geçen gün annem hatırlattı, yapayım bari bu hafta.

ce demeye gelip gitmişsiniz,,,eşinin işiyle ilgili bir gelişme varmı ki,,,,

afiyet olsun canım

oh ne güzel tatiilide yap dinlen koçişide gönder,,,,kakılmışlığı 3-5 gün yap ev temizlenince çık gez dolaş türkiye nin tadını çıkar sonra yine hasret kalacaksın
Haftaya kilo vermezsen sana da dalarim
biz çok daldısıra sende

afiyet olsun canım

bende seni kokulu kokulu öptüm canım

Ben de buzluğa yeşil mercimek atmıştım, unutmuşum onları. Geçen gün annem hatırlattı, yapayım bari bu hafta.

dolapta olunca iyi oluyor sıkışınca elinin altına geliyor hemen,,,yemeksiz kalınca çıkarıyorum işe getiriyorum içine domates ve yeşillik doğruyorum yanında da yoğurtla doyuyorum

O zaman bende sıkıştığım zaman çıkartayım. Bazen öyle oluyor. Annemde şaşırdı ne yapacağını, herkes ayrı şey istiyor.

Son düzenleme:

Ben biliyom sende niye değişiklik olmuyor çünkü kalmadıııı göbek diye bişeyyyy... bak bende başlayım hemen nasıl farkeder görürsün çünkü benim yağlar yeride sadece karın hareketleri olan videoyu indirim akşamda benimkilerin yanına bi de onu ekleyim... hani sen diyodun ya kaslar içerde gizli kalmış onları spor yaparken görüyorum diye işte bende gizlide de bişi yok, gizli olmalarına da razıyım acıcık göreydim iyiydi

Kardiyo yap görürsün. Teoson'a dans kardiyolarını atmıştım, istersen sana da atayım. Ya da leslie yap.

Son düzenleme:
O zaman bende sıkıştığım zaman çıkartayım. Bazen öyle oluyor. Annemde şaşırdı ne yapacağını, herkes ayrı şey istiyor.
öyle yap,,bi daha haşlayınca yiyeceğin kadar parça parça koy, sıkışınca bir parça çıkarıp çözdürürsün,,,annenede allah yardım etsin her kafadan bir ses çıkıyor,,,

mrb kızlar
dün güne güzel başlamıştım menümü de size yazmıştım et haşlama vardı.
haşlama suyunada pirinçli yoğurtlu çorba yaptım oğlum yesin diye bnm başedilmesi imkansız çocuğum yemedi.bende sinirlendim ve maaleseffffffff yedim ama ağır gelmiş olacakki(öğlende haslama yemiştim ) ve çıkardım öle olunca akşam yemek yiyemedim. oğlumu parka götürdüm ama eve gelemedik bir türlü saat 11 oldu ben çok acıktım .orda tost söledim başka bişey yoktu.yedim ama moralim çok bozuldu ya ben sinirlenmeye gelemiyorum .oğlum çok ama çok zor bi çocuk ne yapacam ben şimdide kışlık bir swet bulmuş onu giycem uyuyacam diyor çıldırmak üzereyim.
bugünkü menüm ise
sabah
2 yumurta yeşilsoğanlı ve sumaklı
8 zeytin(zeytin bitti)
peynir
domates salatalık
marul 3 gün kusuru,bir çbardağı ceviz
yeşil çay
şimdiye kadar 1,5 lt su akşama 3 ltyi bulur
öğlen yemeği yemedim daha acıkmadım bu arada sabah 50 dkk yürüyüş yaptım.
ama akşamki tosttun bedeli bugun tartıda +400 gr
aakşam da Allah izin verirse yeşil fasülye etli, cacık ve salata yemeği düşünüyorum yemeğim hazır çok süper oldu anne usülü yaptım.
sabah 92.300 geldim şu 90 nın altına bir düşşem 2 haftaya kadar bıktım artık şişko olmaktan valla
hedefim 75 ikinci hedefim de 68
boyum 1.69

bugünki menün güzel,,dün kide güzel görünüyordu sonradan değişiklikler olmuş
azmederseniz istediğiniz kg ya düşersiniz ama azmedeceksiniz,,,oğlan akızdım prinçli çorbayı içeyim,,yiyecek bişey bulamadım tost yiyeyim le bu iş olmaz canım,,,,kalann kalsın dökülen dökülsün bu zamana kadar onlara kıyamayıp kg aldın kendine kıydın ,,,,bende öyleydim kendime kıymayı bıraktım dökülene kalana kıydım,,kıyamadığımı buzluğa attım karatay yapmayanlara çocuklara çıkardım yine de ziyan etmemeye çalıştım,,,yanında çantanda her zaman kuruyemiş olsun zorda kaldığın an çıkarıp ye zararlı bişey yemektense bunu alışkanlık haline getir ,,,,

çocuk bu herşeyi yapacak dökecek saçacak ben o yaramzdan 3 tane büyüttüm 3 ü de yaramazdı,,,iş dönüşü ufaklığı kreşten alırdım eve koşturur diğerlerini alır eve girerdim üstümü değiştirip yemeğe koşardım,,,,,,ufaklık ilgi diğerleri yemek bekler açım açım diye bağırırlar,,,çocuklar aç ufaklıkla ilgilenmeye vakit yok odasına giderdi 3 kapaklı dolapta ne varsa yere atardı bütün ütülüler,,,dürülüler, çekmecedekiler yerde, işim bitince odaya bir girerdim 1 metre boyunda yığıntı olmuş naptın diye hesap sorunca pişkin pişkin suratıma bakardı saklanmazdı da, sinirlenir toplardım sonraki gün yine, yine alışkanlık haline geldi kime kızsa gider yerle bir ederdi dolabı bu aylarca sürdü, bazen ben bazen ablası toplardı,,,ne dövdüm ne sövdüm,,,çocuk kendi çapında haklı anneyi 10 saat göremiyor gelince ilgi bekliyor anne koşturmacada ilgi yine yok ne zaman iş bitecek anne ilgilenecek,,,, dövsem yine yapacak ben dövmeyi beceremiyordum zaten,,.....SABIR SABIR SABIR....

Merhabalar

Uzun bir aradan sonra tekrar zayıflamaya karar veren biri olarak aranıza katılıyorum.
Dün ve bugün karataya uygun beslenmeye dikkat ettim
ama arada henüz oturtamadığım şeyler oldu..

Dün

Sabah KKK
öğle 5 adet köfte ve salata bir de yarım saat yürüyüş
akşam 2 yumurta, yarım lavaş çiğköfte ve 1 brd süt

Bugün

sabah KKK
öğle mercimek çorba, yoğurtlu semizotu yemeği ve salata
akşama 30 dk yürüyüş ve mantarlı tavuk sote (plan aşamasında :) )

Hepinize bol leptinli günler ...

10 kg alsan süper olacak, en fazla 12. Doğumdan sonra zaten salmayacaksın kendini. O zaman gayet iyi olacaksın.
12 alsam doğumda en azindan 6'si gidiyor.. 40 çıkana kadar 2 kilo da oyle gider ödem falan oluyor çünkü. .kaldı 4 kilo o da karatay'la inş. .onceki 2 doğumda emzirme döneminde saldim ve zayiflamaya başlar başlamaz aldım şimdi durum öyle olmayacak ümitliyim:)
Canim sıkılaşmak cidden çok farkediyor.tartida kilo değişmiyor ama daha dar ve diri duruyor insan bir de selülit falanda gidiyor. Gerci bizim karatayla kalmadi zaten selülitimiz
Tüm topik yerine tadını cikarayim denizin..sen erken gittin geldin zor gelir şimdi çalışmak sana.yok mu eylülde bi ihtimal daha?

Bir kaç gündür İlknur'un sesi çıkmıyor. Tatilde telefonu çekmedi anlaşılan.

Canim yanılmıyorsam okullar açılınca gelirim diye yazmıştı. Boşuna beklemeyin bence

Merhabalar :)
Sabah saat 12 de
Tereyaginda biberli 2 yumurta
10 tane kadar zeytin
2 dilim peynir
Salatalalik domates
Ceviz
Halada acikmadim ya cok ilginc:)
Gerci daha 5 saat oldu ama atistirmadan duramazdin simdiye kadar.
Bide su icmeyi adet haline getirsem super olcak .
Bakalim aksama neler yicem :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Offf Şubat tatiline de daha çok var

aramıza hoşgeldiniz

oturtma zamanla oluyor, menüleri paylaşırsınız biz hataları söyleriz zamanla yerine oturur,,,

hemen hataları yazayım tekrarı olmadan
dünki menüde lavaş olmamış
her öğünde yeşillik ve kırmızı bişeyler mutlaka olsun,,akşama salata da olursa iyi olur,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…