Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

bir şey soracam;

biliyorum Canan Hoca kalori hesabı yapmayın diyor... ben bir site keşfettim. www.diyetarkadasim.com diye. yaklaşık 2 haftadır yediklerimi yazıyorum ve ne kadar kcal aldığımı ve hacadığımı görüyorum. normalde bu yediklerimiz günlük kaç kalori oluyor? benim her gün değişiyor. bazen 1100 kcal bazen 1300 kcal e ye kadar çıktığı oluyor... bir yandan da motive ediyor. sonra da düşünüyorum acaba ben mi çok yiyorum... küçük kaçamak bu kadar farkettirir mi diyorum ama mutlaka kaçamak yaptığımda sporu ekstra yapıyorum ki hem yağa dönüşmesin hem de o günü kurtarmaya çalışıyorumm ilk 2 hafta çok iyiydi. sonra regl oldum derken yarın 1.ayım bitiyor ve ben sadece aldıklarımla beraber 3 kg verebildim...

normalde de çok hızlı kilo alıp, çok yavaş veren biriydim. mesela en son 17 kg yu 10 ayda vermiştim. yine mi öyle olacak acaba?

ooo seni 2. ye not alıyorum bu da demek oluyor ki bizden 2 kat fazla spor yapacaksın iki kez kontrol edeceğim seni
bu mesajı okuyacağına kalk da azıcık spor yap. hadi çabuk.

Gunaydin arkadaslar..

günaydın ^_^

günaydın günaydın günaydın

kalkınca sassy su

09:00
pastırmalı 2 yumurta
1 çb ceviz
2 küçük boy domates
yarım salatalık
2 dal dereotu
4 dal maydanoz
5 adet tatlı sivri biber
peynir
+10 adet zeytin
hepsinin üzerinde zeytinyağı ve çörek otu vardı azıcık

tarçınlı yasemin çayı
sassy su
karbonatlı su

yanımda öğlen için yoğurt getirdim. 14:30 gibi onu yerim.
bugün dersim yok. eve gideceğim direk yorgunluktan ölüyorum. akşamı evde yiyeceğim. hazırda köfte ve bifter var soslayıp bıraktım dolaba. canım ne çekerse onu yiyeceğim ama ^_^

kaç gündür sessizlik hakim, gül abla olmayınca hepiniz kaytarıyorsunuz görüyorum. hadi herkes işinin başına, spor raporlarınızı bekliyorum. tembellik etmek yok hadi bakalım

Dün akşam sadece cardio yaptım. Brazil Butt Lift Cardio axe.

ooo seni 2. ye not alıyorum bu da demek oluyor ki bizden 2 kat fazla spor yapacaksın iki kez kontrol edeceğim seni
bu mesajı okuyacağına kalk da azıcık spor yap. hadi çabuk.

günaydın ^_^
Valla o işte biraz zor bu saatlerde iş yerinde olunca benim hep akşama kalıyor

Dün akşam sadece cardio yaptım. Brazil Butt Lift Cardio axe.

aferin, kedicik'in bu raporu herkese örnek olsun. acaba ben de haftalık spor listesi mi yapsam? boy boy adınız afişe edilince belki gaza gelirsiniz

Valla o işte biraz zor bu saatlerde iş yerinde olunca benim hep akşama kalıyor
ben de çalışıyorum canım, üstüne haftada 2 gün akşam dersim var. 22:00'den önce başladığım nadir
olsun geç olsun, güç olmasın. allah sızı, kramp vermesin, hareketleri dosdoğru yapabilmeyi nasip etsin.

Hahahaha
Amin

çıtırlarım merhaba

yoğunluğum çok şükür bitti

geçmişi okumaya başlayacağım, çıtırlarım ben yokken neler yapmışlar

bu arada bu kadar koşturmada 1 kg 300 gram fazla çıktım nedenini anlayamadım, yeme düzenimide değiştirmedim

dün sabah + 1000 çıktı, bu sabah + 300 .....:44:

göbek altında bi şişkinlik var 10 gündür, büyük zeytin kadar oldu işlerden fırsat bulup doktora gidemedim, irin yada kıl dönmesi,,,,o ödem yapmış olabilirmiki :44: ne alakaysa

kaç gündür sessizlik hakim, gül abla olmayınca hepiniz kaytarıyorsunuz görüyorum. hadi herkes işinin başına, spor raporlarınızı bekliyorum. tembellik etmek yok hadi bakalım

helal sana

ben yokken göz açtırma onlara tencereleri tavaları vur kafalarına kafalarına

Sukur ablacim yaa, hosgeldin.
Gecmis olsun ama ihmal etme. Insallah onemli degildir.

Dun bi arkadas paylasmisti bikac tane
Sizde gorun istedim

Eklentiler

• $10268408_508209052637865_9088505814671313158_n.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 30
?....................

Eklentiler

• $10390485_526106054181498_8760180923243882587_n.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 44
Herkese merhaba ben anca gelebildim. çok şükür düzelmeye basladi küçük oğlum. Umarım herkesler iyidir.gul ablam şimdi gördüm geçmiş olsun önemli bir şey değildir umarım..

Dün benim minik kuzumun doğum günüydü 2 yaşını doldurdu..sadece bi pasta kestik.aslinda büyük bir organizasyon düşünüyordum ama su ara herkesin işi vardi.bizde çekirdek ailemizle kutladık..
Minik bir dilim doğum günü pastası yedim..

Dünkü yediklerimi yazayim

Sabah peynirli omlet kkk

Öğlen semizotlu cacik kısır

Aksam patlıcan oturtma firinda, yine cacik ve az kavun

Yemekten sonra 1 dilim pasta. .aslında kavun yemesem iyiydi.zaten pasta yiyecektim fakat karpuzdan tiksindim kavunu çok cazip buluyorum su an dayanamadim.nolcak benim bu halim..dayanamadım diye diye umarım cok kilo almam

merhaba canım,,,

gözünaydın ufaklık düzelmeye başlamış

sağol canım,,,yarın sabah doktora randevu aldım bakalım ne diyecek

yakışıklının doğum günü kutlu olsun,,,nice güzel yaşlara

Kızlar bu sabah tartıldım, 43.9 çıktım. Kaçamak yapmak bana yaramıyor, kilo vermişim.

Akşam yemeğim. Tavuk haşlama. Mutsuz tavuktan.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bu sabah tartıldım, 43.9 çıktım. Kaçamak yapmak bana yaramıyor, kilo vermişim.
Allahım ya..kedicik kuş kadar canın var senin ya daha kılo vericem diyorsun

geçmiş olsun ablacımmmmmmm...

az önce 1 haşlanmış yumurta ve peynir yedim ..öğle yemeği yiyemeyince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…