Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

merhaba canım,,,

gözünaydın ufaklık düzelmeye başlamış

sağol canım,,,yarın sabah doktora randevu aldım bakalım ne diyecek

yakışıklının doğum günü kutlu olsun,,,nice güzel yaşlara

Eki Görüntüle 1168553
Amin Pasta için teşekkürler abla:)) insallah yarin iyi haberlerle donersin.haber ver bizlerede :KK16:
Kızlar bu sabah tartıldım, 43.9 çıktım. :KK1: Kaçamak yapmak bana yaramıyor, kilo vermişim. :KK52:

Te allam yaaaa, birde burada yaziyosun kizzz eceline mi susadin..:KK1: 43 ne o nasıl bi rakam öyle kacamagi yasakliyorum sana hatta sporda yapma istersen :KK1:

Arkadaslar mesaj kutum dolmuş sildim eskileri ama yeni gelen mesajlarda gitmis..oglusuma geçmiş olsun dileyen çıtır dostlarim hepinize teşekkür ederim:KK16:

Arkadaslar mesaj kutum dolmuş sildim eskileri ama yeni gelen mesajlarda gitmis..oglusuma geçmiş olsun dileyen çıtır dostlarim hepinize teşekkür ederim:KK16:

Amin Pasta için teşekkürler abla:)) insallah yarin iyi haberlerle donersin.haber ver bizlerede :KK16:

Te allam yaaaa, birde burada yaziyosun kizzz eceline mi susadin..:KK1: 43 ne o nasıl bi rakam öyle kacamagi yasakliyorum sana hatta sporda yapma istersen :KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1: Sporsuz olmaz. Dün yeni bir programa başladım, hadi hayıslısı. :KK52:

bir şey soracam;

biliyorum Canan Hoca kalori hesabı yapmayın diyor... ben bir site keşfettim. www.diyetarkadasim.com diye. yaklaşık 2 haftadır yediklerimi yazıyorum ve ne kadar kcal aldığımı ve hacadığımı görüyorum. normalde bu yediklerimiz günlük kaç kalori oluyor? benim her gün değişiyor. bazen 1100 kcal bazen 1300 kcal e ye kadar çıktığı oluyor... bir yandan da motive ediyor. sonra da düşünüyorum acaba ben mi çok yiyorum... küçük kaçamak bu kadar farkettirir mi diyorum ama mutlaka kaçamak yaptığımda sporu ekstra yapıyorum ki hem yağa dönüşmesin hem de o günü kurtarmaya çalışıyorumm ilk 2 hafta çok iyiydi. sonra regl oldum derken yarın 1.ayım bitiyor ve ben sadece aldıklarımla beraber 3 kg verebildim...

normalde de çok hızlı kilo alıp, çok yavaş veren biriydim. mesela en son 17 kg yu 10 ayda vermiştim. yine mi öyle olacak acaba?

Canim nacizane fikrimi paylaşmak istedim..o siteye bende uyeydim geçen yıl. Emzirme donemi kilolarimi verdim sayesinde.
karatay'a basladiktan sonra biraktim kalori hesabi yanlış diye..istersen karatay usulü beslenip oraya yaz ama moralini bozabilir..bazen kalorili şeyler yiyoruz karatay'a uygun olan..karatay öncesi 1000 kalori civarinda besleniyordum bazen fazlasi olabiliyordu ve ayda 3 kg vere vere 3 ayda 9 kilo verdim. .zor bi sistem mesela yagli yoğurtla yagsiz yoğurt arasinda bi dünya fark var.stres oluyordum hesaplarken.hatta önce hesaplayip sonra yiyordum..
Karatayda bende ilk yavaş gitti kilolar. vucut çok aliskindi diyete ve kalori hesabi yok diye patlayana kadar yedim ilk zamanlar.yeni duzene alışınca porsiyonlarimi biraz azalttim yoğurt ve salatayi arttirdim..benim deneyimlerim bunlardi canim

Şaşardım Zaten yeni programa başlamasaydin. :KK1: O zaman kacamagi sifirla leptin hesabini unut porsiyonlarini karataya uygun ama fazla yap.birde 3-4 öğün yapki biraz kilo al

Geçen hafta tatildeyken 11-12 gibi yiyorduk peynir, bol marul, zeytin, incir, fıstık ve badem ile yaptım. Sonra denizden çıkıp, akşam yemeğini 4,5-5 ve 7 gibi yedim. 8'den sonra sadece kefir içtim.
Eve gelince 2 gün çok kötü oldu. Leptin meptin gitti. :KK52:
Bu hafta kahvaltı saat 8 gibi, öğlen 1,5-2 gibi kuruyemiş, akşam yemeği 4,5-5 te yedim. Amaaa bugün midem bulanıyordu geldim eve, meraktan yulaf kepeği almıştım, onu yoğurda katıp yedim. Yanında da şeftali yedim. :KK17:

Herkese merhaba ben anca gelebildim. çok şükür düzelmeye basladi küçük oğlum. Umarım herkesler iyidir.gul ablam şimdi gördüm geçmiş olsun önemli bir şey değildir umarım..

Dün benim minik kuzumun doğum günüydü 2 yaşını doldurdu..sadece bi pasta kestik.aslinda büyük bir organizasyon düşünüyordum ama su ara herkesin işi vardi.bizde çekirdek ailemizle kutladık..
Minik bir dilim doğum günü pastası yedim..

Dünkü yediklerimi yazayim

Sabah peynirli omlet kkk

Öğlen semizotlu cacik kısır

Aksam patlıcan oturtma firinda, yine cacik ve az kavun

Yemekten sonra 1 dilim pasta. .aslında kavun yemesem iyiydi.zaten pasta yiyecektim fakat karpuzdan tiksindim kavunu çok cazip buluyorum su an dayanamadim.nolcak benim bu halim..dayanamadım diye diye umarım cok kilo almam

Canim kucuk prense hem gecmis olsun, hemde iyiki dogmus. Allah uzun omurler versin. :KK54:

Bugunki menum

Sabah
Kefir

Kkk + beyaz cay + az kiraz + 1 kirmizi erik

Aksam

Bugdayli yayla corbasi
Yesil salata semizli falan..

Veee isporuumu da yaptim aksamustu
40 dk pilates
Tum gun cardio dizlerimin ustunde ev silmece ( popo ve kol calisti ozellikle ):KK52:

Sporumu yaptım, canım hiç yapmak istemiyordu. :KK37:

İP ATLAMA 510
BRAZİL BUTT LİFT - UPPED CUTS
BRAZİL BUTT LİFT - TUMMY TUCK - BARFİKS (ÇOK AZ YAPABİLDİM, KOLLARIM ARTIK TAŞIMADI BENİ :KK52:) - MEKİK TEKERİ

bu arada bu kadar koşturmada 1 kg 300 gram fazla çıktım nedenini anlayamadım, yeme düzenimide değiştirmedim :KK50:

dün sabah + 1000 çıktı, bu sabah + 300 .....:44:

göbek altında bi şişkinlik var 10 gündür, büyük zeytin kadar oldu işlerden fırsat bulup doktora gidemedim, irin yada kıl dönmesi,,,,o ödem yapmış olabilirmiki :44: ne alakaysa :KK52::KK52:

gecmis olsun ablam umarim onemli birsey yoktur

Herkese merhaba ben anca gelebildim. çok şükür düzelmeye basladi küçük oğlum. Umarım herkesler iyidir.gul ablam şimdi gördüm geçmiş olsun önemli bir şey değildir umarım..

Dün benim minik kuzumun doğum günüydü 2 yaşını doldurdu..sadece bi pasta kestik.aslinda büyük bir organizasyon düşünüyordum ama su ara herkesin işi vardi.bizde çekirdek ailemizle kutladık..

Sabah peynirli omlet kkk

Yemekten sonra 1 dilim pasta. .aslında kavun yemesem iyiydi.zaten pasta yiyecektim fakat karpuzdan tiksindim kavunu çok cazip buluyorum su an dayanamadim.nolcak benim bu halim..dayanamadım diye diye umarım cok kilo almam

cok gecmis olsun ..pastanda afiyet olmus. nice guzel yillari olsun minik prensinin

herkese selam..

bugun cok sacma sapan beslendim. Sabah erken kizimi dra goturduk antibiyotigi ishal ve pisik yapti dr surubu kesti yerine 3 gun daha igne Verdi. o yuzden yine Sabah aksam klinik yollari gorundu / acil gittigimizden bisey yiyememistim gelincede 12 oldu saat anca 2 yumurta kirdim yedim.

lazere gittim cok acidi geldim arkadasa meyve yedim corba ictim eve geldik aburcubur fndik vs Allah ne verdiyse ..ama 7den sonRa yemedim onceydi ..

yani sabaj siki kkk yapmayinca aksama kadar sersefil oluo insan

gül abla geçmiş olsun, sonuçtan haberdar et.

mydenizcim doğum günü kutlu olsun prensin ana babalı inşallah. geçmiş olsun ayrıca.

babymom'um, evet kahvaltı kesinlikle önemli. hazırlaması da yemesi de vakit alıyor ama sonra uzun bir süre yemeyince zamanı telafi etmiş oluyorsun.
prensesime allah acil şifalar versin, delik deşik oldu kız ya :KK43:

menüm:
kalkınca sassy su

09:00
pastırmalı 2 yumurta
1 çb ceviz
2 küçük boy domates
yarım salatalık
2 dal dereotu
4 dal maydanoz
5 adet tatlı sivri biber
peynir
+10 adet zeytin
hepsinin üzerinde zeytinyağı ve çörek otu vardı azıcık

tarçınlı yasemin çayı
sassy su
karbonatlı su

14:40
1 kase yoğurt

19:20
2 parça biftek
bademli bulgur pilavı
çoban salata
2 kaşık yoğurt
tarçınlı sütlü türk kahvesi

akşam yemeği geç oldu ama mazeretim var. can sıkıcı şeyler oldu bugün. neyseki geçti gitti.

canım haliyle spor yapmak istemedi hiç. zorla kendimi motive ettim 11:20'de sadece jillian'ı yaptım
30 DS 3. seviye 7. gün. zaten son iki günü kaldı. sonrasında ramazanda leslie ile yürüyüş yapacağım sadece. ramazan sonrası kısmet.

tam uyuma planı yapıyordum ki ablam yoldayım geliyorum mesajı attı. şimdi uyuyamam da. bu gece de uykusuzluğun sebebi bu olsun bakalım.
herkese iyi geceler.

Canim nacizane fikrimi paylaşmak istedim..o siteye bende uyeydim geçen yıl. Emzirme donemi kilolarimi verdim sayesinde.
karatay'a basladiktan sonra biraktim kalori hesabi yanlış diye..istersen karatay usulü beslenip oraya yaz ama moralini bozabilir..bazen kalorili şeyler yiyoruz karatay'a uygun olan..karatay öncesi 1000 kalori civarinda besleniyordum bazen fazlasi olabiliyordu ve ayda 3 kg vere vere 3 ayda 9 kilo verdim. .zor bi sistem mesela yagli yoğurtla yagsiz yoğurt arasinda bi dünya fark var.stres oluyordum hesaplarken.hatta önce hesaplayip sonra yiyordum..
Karatayda bende ilk yavaş gitti kilolar. vucut çok aliskindi diyete ve kalori hesabi yok diye patlayana kadar yedim ilk zamanlar.yeni duzene alışınca porsiyonlarimi biraz azalttim yoğurt ve salatayi arttirdim..benim deneyimlerim bunlardi canim

çok teşekkür ederim cevabın için...sanırım bende de yavaş gidecek kilolar. 2006 senesinden bu yana diyet - kilo alımı- diyet- hamilelik- kilo verdim- aldım hep bu süreç böyle oldu...ve başka bir diyeti uygularken karatay'a geçtim. sanırım direniyor. bir de iki gün üst üste nohut yedim ama ayda yılda bir yenmesi gerekmiş nişasta olduğu için :KK43:( gerçekten de çok farkediyor kaloriler. mesela bende accupedo programı var adımsayar.. 1 saat yürüyünce yaktığım kaloriyle sitedeki kalori miktarı farklı. bu seferde hangisi doğru demeye başladım? ben tavsiyenize uyup o siteye yazmıcam bir daha. Karatay'ın dediği gibi kalori hesabı yok :)))

Günaydın Herkese;

dün kü menüm

06.00-07.20 yürüyüş + parkta alet çalıştım

08.45-9.30 kahvaltı 2 kayısı kıvamı yumurta, domates, salatalık, zeytin,peynir, badem ve fındık, 2 gün kurusu ve 1 yk kaymak

15:00 şekersiz türk kahvesi

18:00 yeşil mercimek salatası ( 2 porsiyon) ve cacık

21:00 yattım. çok yorgunum. sabah kalkıp yürü, işe git eve gel yemek bitiyorum. bacaklarımı hissetmiyorum.

Günaydınnnnn.....

bu arada bu kadar koşturmada 1 kg 300 gram fazla çıktım nedenini anlayamadım, yeme düzenimide değiştirmedim :KK50:

dün sabah + 1000 çıktı, bu sabah + 300 .....:44:

göbek altında bi şişkinlik var 10 gündür, büyük zeytin kadar oldu işlerden fırsat bulup doktora gidemedim, irin yada kıl dönmesi,,,,o ödem yapmış olabilirmiki :44: ne alakaysa :KK52::KK52:
Geçmiş.olsun ablacım...

Sabah peynirli omlet kkk

Merhaba canım... yakışıklı prensinin doğum günü kutlu olsunn... rabbim hayırlı güzel ömürler nasip etsin...acılarını sana göstermesin :KK16::KK16:

X