Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

slm kızlarr
çok şükür gün faslını atlattık ama ben de bittim
ara ara belim yokluyo ters bir hareketimde hemen tutulacak gibi
bildirim yapmak için bile açamadım pc yi
zaten +500 deyim erken adet oldum ondan herhalde neyse önümüzdeki pazartesiye kadar toplarız inşallah

Pazar menum

Sabah ( esim calismadi, bende kizi birakip arkadasla sicak bastirmadan pazara gideyim dedim)
6:45 de
Bir bardak sut, 7- 8 zeytin

Ogle 12:30
Sicaktan bayilmak uzereyken dondum
Kkk

Aksam 19.00
1 kase iskembe
2 parca biftek
Ayran, salata

Spor
42 derecede gezmece
Leslie 3 fast mil

Bugun

Sabah

Kkk

( sadece omlet benim, haslanmis olan kucuk vatandasin )

Aksam
1 parca haslanmis tavik
3 kasik bulgur pilavi
Semizotlu cacik

Spor

Birazdan 45 dk pilates

Günaydın dün kü menüm;

06:30-07:45 yürüyüş
09:00 2 tane haşlanmış yumurta
15 tane siyah zeytin, domates, salatalık,
1 çay bardağı çiğ badem ve fındık, beyaz peynir, açık çay

15:00 şekersiz türk kahvesi

18:00 etli nohut ( 2 tabak) ve yoğurt
19:00 maden suyu

21:00 kaçamak ( özel bir sebebim var ama. eşimle tanışma yıl dönümümüzdü. hayatında bana bir sürpriz yapıp hediye ve pasta almış. pastayı senin için aldım bir dilim ye lütfen dedi. yedim ama şeker komasına girecektim resmen fenalaştım. saat geç olmasaydı çıkıp yürüyecektim. kalanını sen ye, ben bugün işten gelince o pasta bitmiş olsun lütfen dedim :) haliyle bu sabah fark ortadaydı. tek kaçamağım bu. yoksa harfiyen uyguluyorum.

Günaydın kızlar

Dün yediklerimi yazayım önce

Sabah 08:30 1 yumurtalı kk
Öğlen 13:00 2 et köfte+2 domates+yoğurt
Akşam 18:30 2 adet ocakta pişmiş kar ıyarık+yoğurt
Spor:tibet 15

Bugün sabah 08:30 1 yumurtalı kk

ayyy canimbenim... ne diosun sen ya .. benim ist evede 2 kere hirsiz girdi biz burdayken . evde hicbirsey yok sadece dugunde taktigim incim vardi kizim olursa ona vericem diye sakliyordum onu goturmus cok uzuldum maddi degeri olmayan birsey halbuki. yazin istanbulda kaldigimiz surece hala korkarim ya gelirseler diye. ben aslinda en cok hirsizlarin sprey sikip cocuklari calmasindan korkuyorum o yuzden cocuklari bile yanimda yatiriyorum o evde.. ne bilim insan paranoyaklasiyor iice.. cok gecmis olsun

ablana nasil ulasicaz gitmeden bi cayimizi icsin bi goruseyim bana feysten numarasini yazda.

canım çok geçmiş olsun birdaha yaşamazsın inşallah
benim ablamında başına geldi iskenderunda güvenliği olan biryerde oturuyorlar .üst komşusunda mevlüt varmış oraya gitmiş komşusuna bişi lazım olmuş eve inmiş bakmış kapı açık eşimde erken geldi heralde diyip içeri girmiş.bakmış sandığını biri karıştırıyor sen kimsin diyip boynundan yakalamış adam ceketiyle yüzünü kapatmaya çalışıyormuş bir taraftanda elindeki bıçağı rastgele sallıyormuş.akıllı ablam kolundan ve bacağından yaralandı adam kaçmış aldığı çoğu şeyide düşüre düşüre gitmiş.sadece nişanında takılan pırlanta seti vardı birkaç parçada altın haricinde.1 hafta jandarmalar evin etrafında nöbet tuttu ama nasılsa birkaçgün sonra çalınan şeyleri balkonunda poşetin içinde buldu .işte böyle yıllar önce bizde böyle korkutucu bişi yaşadık ALLAHIM kimseyi karşılaştırmasın böyle şeylerle

teosoncum evet yemeklerden önce ama mutlaka acı biber lazım..metobolizmayı o çalıştırıyor zaten.. acı olmasa olmaz..acı yok kilo kaybı yok

Günaydınnn çıtırlar....

Canım geçmiş olsun çok.. benda çok korkardım inan Allah karşılaştırmasın bi daha

Günaydınnn çıtırlar....

Canım geçmiş olsun çok.. benda çok korkardım inan Allah karşılaştırmasın bi daha

çok teşekkürler canlar. sizlere de geçmiş olsun.

2010 senesinde bana hırsız girmişti. hırsız korkum o zaman başladı. benim uykum çok hafiftir. yanımda konuşulanları duyarım, cevap veririm, soru çözerim. çıt çıksa kalkıp bakarım o denli hafif. hatta uyurken sms gönderdiğim bile vardır gelen mesajlara cevap olarak. danışmanlık yaptığım bir şirket vardı o dönem. part time ofise gidiyordum. o gece 2 laptopu şarja taktım. fotoğraf makinemi (profesyonel) hazır ettim, hemen şarjın yanına koydum ki pilleri unutmayayım. elektronik çince sözlüğüm ki benim o dönemki 4 yıllık tüm yurtiçi - yurtdışı çince derslerim onun içindeydi, onu şarja taktım. 2 tane blackberry telefonu şarja taktım. maksat ertesi gün pazartesi, haftaya full enerji ile başlayayım ve adapazarı'na giderken telaşem olmasın.

o gece nasıl oldu da hırsız o kapıyı açtı, ben duymadım hala şaşarım. bir yandan seviniyorum görsem çok korkardım. hırsız o gün benden değeri 15 bin liradan fazla elektronik eşya, 600 dolar, bir de bi akrabamın yeni bebişi olmuştu ona yarım altın almıştım cüzdandaydı, onu almıştı.

hiçbirine üzülmedim, bir elektronik çince sözlüğüme üzüldüm, elim ayağımdı resmen. tüm çince çalışmalarım içindeydi ve türkiye'de bulmanın imkanı yok. zaten daha sonra pekinden getirttim ama o sözlüklerin başka versiyonu çıktı, o kadar da kullanışlı olmadı hiç bir zaman

o günden bana yadigar her gece yataktan zıplayıp kapı açık mı diye bakmak oldu çünkü hırsız kapıyı ardına kadar açık bırakıp kaçmıştı. şimdi kapıyı 3 yerden kilitliyorum, bir de metal rüzgar gülü astım en ufak bi harekette ses çıkarıyor...

menüm

kalkınca sassy su

09:30
2 pastırmalı yumurta (tereyağında)
yaklaşık 1 çb ceviz (yanımda bademli pilav getirdim, fazla olmasın diye tam bardak yapmadım kuruyemişi)
2 cherry domates
1 orta boy salatalık
1 dal dere otu
4 dal maydanoz
3 adet tatlı sivri biber
peynir
+10 adet zeytin
tamamın üzerinde zeytinyağı ve çeyrek çay kaşığı çörek otu vardı.

meyve yok

yanımda bademli bulgur pilavı (4 kaşık) (pilavı 1 çb bulgur ile yaptım, 12 tane badem koydum. bu pilav 2 günlük oldu ^_^)
1 parça biftek
3 adet tatlı sivri biber
3-4 dal maydanoz
yoğurt + ayran getirdim. 15:00 gibi yerim.

yoğurt ya da ayranı kursta teneffüste tüketirim.

tarçınlı yasemin çayı içiyorum. içine taze nane kattım ama hoşuma gitmedi naneli versiyonu. ^_^
süper bir gün olsun.

Hırsız mağduru olmayan yok sanırım herkese çok geçmiş olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

karatay da dondurma yok,,,,pastanede karataya uygun yiyecek bişey olmaz,ben olsam tok giderim, tok olunca can bişey istemez,
geçmiş olsun canım..bütün terslikler üst üste gelmiş

eve ek güvenlik yapsan canım,,,,....inşallah bi daha gelmezler.....ben evde yalnızken uyumakta çok zorlanıyorum korkuyorum, önceki evimin her tarafı demirliydi hiç korkmazdım .....

ablandaki de ne cesaretmiş adamın boynuna atlamış

jandarmalar nöbetteyken nasıl hırsız geri getirip bırakmış altınları hayret,,,site içinden birisimiydiki korkup geri getirdi çaldıklarını

kim olduğu bulunamadı ama yüzünüde kapattığına göre kesin bilinen biriydi diye tahmin ettik bizde ama kim olduğunu bulamadık

teşekkürler ablacım. benim de pencereler demirli. tek alternatifi kapı. onu da kullandılar maalesef

Ablacim tavsiyene uyup tr den omega 3 surup istedim. Biraz arastirdim, hem kiza hem bana uygun.
Dun basladim icmeye. Bugunde regl oldum sukur. Krizler bitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…