Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Bu arada dün akşama kadar gayet güzel herzamanki gibi yedim içtim karatayıma sadık kaldım..ama akşamm doğum günüm için ,yemem diye dışaradan pasta.filan almamışlar,evde daha sağlıklı olur diye kızlar( eşimin kuzenleri) bişiler hazırlamışlar.. haşhaşlı kek bide lorlu pasta (buzlukta dinlendiriyolar dondurma gibi bişi) ayıp olur diye ikişer çatal yemek zorunda kaldım..8 aydır ikinci pasta tadışım oldu ilki yeğenimin ilk doğum günüdeydi...tadını unutmuşum resmen nasıl şekerli geldi anlatamam... yerken hiç keyif almadım bide kendimi suç işliyo gibi hissettim

Selam kızlar
Tekrardan herkese merhabalar. Uzun zamandır uğramadım bir merhaba diyeyim dedim. Burdan ayrılınca benim kilolar tavan yaptı. 7. ayımı bitirdim toplamda 10-11 kilo civarı aldım. Daha 2 ayım var :18: Bakalım final kaç olacak.
Sıcaklar zor geliyor. İzmir yanıyor ben yanıyorum. Bir yandan tam gaz bebek hazırlıkları devam ediyor heyecanla.

Cok begeniyorum seni sabah erkenden yuruyus yapiyorsun.
Ben calisirken son ana kadar yatardim, 10 dk da hemen giyin cik
Taşımaz tabi kolmu kalmışş...

Hahahaha

Dogum gunun kutlu olsun nice senelere
Lorlu pasta mi nim nim

Cok begeniyorum seni sabah erkenden yuruyus yapiyorsun.
Ben calisirken son ana kadar yatardim, 10 dk da hemen giyin cik

Hahahaha

teşekkür ederim çok güzel oluyormuş sabah yürümek.hele de dağın başında olunca :)) hep öğlen yemek arasında yürürdüm eziyetten başka bişi değil. sıcak terliyorsun kokuyorsun ve tekrar işe geliyorsun. ama şimdi eve gidiyorum duşumu alıp, kahvaltılıklarımı hazırlayıp öyle geliyorum. ev-iş arası 12 dk sürüyor yürüyerek :)))

Bugünde tartıldım yine aynı çıktı. Sen süper olmuşsun, niye kötü hissediyorsun. Ben çok beğendim senin son halini.

Ayy canımm benim sağol kötü hissetme sebebim tembelliğimden ,atamadım üstümden bi türlü.. kilo zaten gider böyle beslenmeyle,acelem yok en başından beri...bide değerlerim iyi çıktı ya çok şükür ondan beridir karatay benim için önce sağlık sonra kilo verme böyle güzel şeyler duyunca da iyice motive oluyorum

Canım benim hoşgeldin kilo önemli değil nasılsa karatay var doğumdan sonra tekrar dikkat eder verirsin nasılsa..sen hayırlısıyla minnoşunu kucağına al inşallah.. ikinizde iyisinizdir umarım pek haber alamadık senden doğumada az kalmış ne çabuk geçti zaman

Ekincimm hoşgeldin merak etmiştim seni .bebeginin de senin de iyi olmanıza çok sevindim.
kiloyu takma kafana hiç veriliyor en önemlisi sağlık. .Şeker yüklemesi yaptirdin mi? Bu konudaki görüşünü merak ediyorum.malum canan hoca asla diyor.benim drum kesinlikle yaptiralim diyor.eski gebelik şekeri öyküm olduğu içinde bu konuda çok kararsizim. Ayrintili usg nasıl geçti? Ay çok sordum sanırım. .keşke daha sık gelsen. Calisiyor musun hala? O yoğun tempon yoktur umarım..baş ağrıların ne durumda? Tamammm bitti sorular:))
Kendine ve bebise iyi bak canim

Hoşbulduk canım. Evet doğumdan sonra Karatay'a devam. Canım tatlı çok istiyor o yüzden arada ipin ucu kaçıyor ama onun haricinde zararlı şeyler yemiyorum. Zaman çabuk geçiyor bir de şu yaz geçse

gecmis olsun ablam umarim onemli birsey yoktur

cok gecmis olsun ..pastanda afiyet olmus. nice guzel yillari olsun minik prensinin
Canim cok teşekkür ederim hepimizin yavrusuna olsun:)
Yulaf kepeği çok tok tutuyor cidden ama karatay'a uygun olmayinca ben biraktim kullanmayi..corbalarima eklerdim.salatalarima serperdim.
mide bulantina iyice kötü etki etmistir yulaf kepeği boşver kedicim eziyet etme kendine
Canim kucuk prense hem gecmis olsun, hemde iyiki dogmus. Allah uzun omurler versin.
Çok teşekkür ederim canim amin cumlenin evladina uzun ömürler olsun inşallah:)
Evet nohut bulgur buğday vs üst üste tuketmek iyi gelmiyor..bolll salata yoğurt benim ana yemegim olmuştu hamile kalmadan önce diğer çeşitleri daha az yiyordum yemek esnadinda..vücut aliskin olmasa diyete bu kadar kasmamiza gerek kalmayacakti
Benim telde de yüklü o adimsayar program ama gün içinde kafasına göre attığıni farkedip bıraktım. .kosu bandim ayri hesapliyor ,adimsayar ayri ,nette ayri derken biraktim ben bu hesap işini. Sporumu yaptim o kadar. Insan neye inanacagini sasiyor gerçekten
Merhaba canım... yakışıklı prensinin doğum günü kutlu olsunn... rabbim hayırlı güzel ömürler nasip etsin...acılarını sana göstermesin

Teşekkür ederim sevgili yengec oğluşumla bi gün var aranizda.. ne güzel bi burcsunuz ikinizde
Iyi dileklerin icin koccaman bi amin diyorum

Hoşbulduk canımcım. İyiyiz biz çok şükür. Sen nasılsın?
Şeker yüklemesi yaptordım hem de 75 gr ve değerlerim çok çok düşük çıktı. Sınırın altındaydı bile. Açlık şekerim 67 çıktı. 1. saat 90 2. saat 93 çıktı. Doktor yaptıralım dediği için itiraz etmedim. Evet Karatay karşı çıkıyor. Şu ki sürekli diyet yaparsan ki şayet gebelik diyabeti olursa diyet yapıyorsun o nedenle yüklemeye gerek yok. Ama çok yüksek değerlerin varsa ve tedavi gerektirirse tespit için gerekli bence. Benim canım acayip tatlı çekiyor, kendimi dizginlemeye çalışıyorum belki de kan şekerim düşük olduğu için bu kadar canım istiyor. Yoksa ben tatlı şeker düşkünü bir insan değildim. Bu arada HDL 63 LDL 137 çıktı. Trigliseritim de yüksek 155 çıktı o da. Ayrıntılı USG çok iyiydi. Kızım çoook hareketli ne pozlar verdi show yaptı resmen. Herşeyimiz temiz çıktı SAT'a göre gelişimi iyiydi. Yüz fotoğrafları o kadar net çıktı ki görenler bu aynı sen dediler Geçen haftaya kadar iş tempom hala yoğundu. Uçakta zorluk çıkartmaya başlamışlardı artık. Ama 2-3 haftadır evde çalışıyorum yine yoğun ama neyseki seyahatler bitti. Yoksa yolda doğuracağım diye çok korktum. Hatta 2 ay önce Istanbul- Adapazarı arası otobanda tuvalet molası vermiştim zemin kayganmış pat diye düştüm popo üstü ömrümden ömür gitti sayahati yarım bırakıp döndüm o akşam ertesi gün doktora gittim hemen gelene kadar progestan aldım ağrı kesici aldım ama şükür birşey olmamış. Ertesi hafta aksi gibi arabaya binerken yine düştüm diz üstü ama o haififti neyseki! Bir sonraki randevumuz haftaya cuma 30 haftada.
Senin bebişin cinsiyeti ne? Ben onu kaçırdım Nasıl gidiyor hamilelik? Herşey yolundadır umarım.

Hoşbulduk canım. Evet doğumdan sonra Karatay'a devam. Canım tatlı çok istiyor o yüzden arada ipin ucu kaçıyor ama onun haricinde zararlı şeyler yemiyorum. Zaman çabuk geçiyor bir de şu yaz geçse

Ne sıcaktır gerçekten.. bi de hamilelik Allah yardımcın olsun canım... zararlı yemiyoyosun ya daha kolay o zaman hemen gide kilolar

Koccaman bi maşallah güzel kızına sanada çok geçmiş olsun iki kez dusmussun okurken bile çok kötü oldum.allah korumuş .sevindim artik evde devam etmene yolculuk zor.onumuzdeki ay tatil düşünüyorum simdiden yol gözümde büyüyor sen hamilelik boyu yollardaydin iyi dayandiniz ikinizde.izne ne zaman ayrılacaksin..dogum parasını unutma sgk liysan eğer..

Canim inanmazsin ama benim bu da erkek:)) 3 erkek birde esim 4 erkekle kaldim mi:))

ikimizde iyiyiz cok sukur su an.cok agir geçti aserme birde oglanlarin sunnet dugunu telasiyla kilo verdim bu ay almaya başladım.su an ıstahim çok açık. Tek sorunum meyveyle.acayip canim istiyor.sonucta o da tatli..ve kilo almaktan ziyade sekerimin cikmasindan korkuyorum. Doktorumda gecmisimde var diye tespit etmek istiyor.sekerin cok yüksek olursa diyet yetmeyebilir insülinle desteklememiz gerekebilir bunu da şeker yuklemesi yapmadan netlestiremeyiz diyor.. cok sevindim senin sonuçlar düşük çıkmış ne güzel yüksek olmasinda düşük olmasinin zarari olmaz heralde...

merhaba çıtırlar

dün çıkarken pc takılmıştı uğraştım kapanmadı, bu sayfa açık kaldı şimdi geldim kaldığım yerden yazıyorum

Eki Görüntüle 1168670
Akşam yemeğim. Tavuk haşlama. Mutsuz tavuktan.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
ay nasıl yedin o mutsuz tavuğu
benim midem bulanıyor 1 senedir eve sokmadım,,,2 kere mutlu bulup aldım,,1 senede topub topu o kadar mutlu tavuk yedim
Allahım ya..kedicik kuş kadar canın var senin ya daha kılo vericem diyorsun

geçmiş olsun ablacımmmmmmm...
sağol canım
Amin Pasta için teşekkürler abla:)) insallah yarin iyi haberlerle donersin.haber ver bizlerede

senin bu merakın nolacak bilmem

sabah doktora gittim, şişlik iyice büyüdü
doktor kıl kökü iltahabı dedi,,antibiyotik ve krem verdi pazartesiye geçmezse kontrole gel dedi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…