Kadınlar Köyü

En çok beklediğim anlardan bir tanesi !:) İnan ben de çok merak ediyorum nasıl hissedeceğimi...Umarım sağlıkla kucağımıza alırız Hayyal'le :)

İnşallah Amin...

Ben diyeyim size...Yalan başkası yalan ,senden başkası yalan hissiyatı içinde oluyorsunuz....Önceki yaşadıklarım da aşkmıymış ki..... Diye düşünmeye başlıyorsunuz...........

Öyleleri okul mokul dinlemiyor zaten..25 e gelmeden evlenemezse kendilerini evde kalmış sayıyorlar...Onların gözünde evde kalmış oluyorsun

Hele ben....Hiç söylemeyeyim..

Öyleleri okul mokul dinlemiyor zaten..25 e gelmeden evlenemezse kendilerini evde kalmış sayıyorlar...Onların gözünde evde kalmış oluyorsun

Bütün planlarını hep evliliğe göre falan yapanlar var.
Evlenince koca bir bommm Evliliği sonsuz mutluluk filan sanıyorlar sanırım.

Peki eşle çocuk arasındaki o sevgi olayı nasıl dengeleniyor, yani çocuk eşten önce mi geliyor? Yoksa hiç öyle bir hisse kapılmadım aşkımız sevgimiz aynen yürüyor mu diyorsun...

Artık herkes kendi yaşam şartlarına göre... Öyle kör aşık gibi evlenirsen ,mantık 0 olursa tabiiki koca bir bomm olur..Mantık ve duygu dengede olmalı....

E tabi sırf aşık olup kocam olsun diye atlanırsa olaya sonunun başka türlü olması beklenemez.. Evlilik gerçekten emek istiyor, öyle kara kaşı kara gözü yetmiyor

Dün üniversitedeki oda arkadaşımla konuştum facebooktan...
1 senedir konuşamıyorduk.
27 yaşında, 4 senelik evli,. 1 yaşında da çocuğu var.
Sen bekar mısın hala dedi evet dedim...
Benim diğer arkadaşlarım hep evlendi dedi.
Sonra başladı o zamandan ortak arkadaşlarımızı çekiştirmeye.:44:
Yuh ya dedim, tipik eski ev kadınlarından biriydi karşımdaki...
Naber nasılsın demek yok.
Daha da gelmem davosa dedim içimden...

narmikciğğğm naber
bişi dicem profil fotonda burnunu göstermek için koymuşssun gibi bi görüntü var. o kadar güzel foton var tutup sadece burnunu niye koydun burnun da güzel anladık

aslında şans birazda

iyiyim canım torun biraz dışarı çıktı dedesiyle hava çok güzel

selam sevgim nasılsın özledim valla seninle konuşmayı. bıraktığın mesajları okuyorum ama bi türlü denk gelmek nasip olmadı işte. Artık iyileştin dimi kalmadı bişeyin..

size de selam kıslar acep bu kadar aradan sonra beni hatırlayanınız var mı

Peki eşle çocuk arasındaki o sevgi olayı nasıl dengeleniyor, yani çocuk eşten önce mi geliyor? Yoksa hiç öyle bir hisse kapılmadım aşkımız sevgimiz aynen yürüyor mu diyorsun...

Kendi adıma söyleyeyim...Eşimi seviyorum ama elbette çocuklar önce geliyor..Hatta kendimden bile önce geliyor çocuklarım...Önce onların karnını doyururum,sonra kendi karnımı doyururum...

Eşim için de öyle..Önce çocuklar geliyor bizim için...Onların eğitimi,beslenmesi,vs .vs....

vahah ne bekliyodun hayalcim..hamurunda ne varsa evlendikten sonra da o oluyor bi değişim süreci olmuştur diye düşünmüşsün herhalde ama malesef, bu tipler evlenince daha da beter olanlardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…