Kadınlar Köyü

narmikciğğğm naber:KK16:
bişi dicem profil fotonda burnunu göstermek için koymuşssun gibi bi görüntü var. o kadar güzel foton var tutup sadece burnunu niye koydun:KK9: burnun da güzel anladık:KK9:

Hangi profil fotom ? Avatarı mı diyorsun ??

Burnumu göstermek istesem başka bir foto koyardım ,burnumu göstereyim diye aklıma gelmedi hiç maxicim...Hee bir de öyle bakın burnuma diyecek iddialı bir burnum da yok üstelik...Demek sen beğenmişsin,öyle algılamışsın :KK1: Teşekkür ederim...

bişi dicem profil fotonda burnunu göstermek için koymuşssun gibi bi görüntü var. o kadar güzel foton var tutup sadece burnunu niye koydun:KK9: burnun da güzel anladık:KK9:

kıs niye öle diyon
bi kere ben önce dudakları gördüm valla ikisi de çok güzel Allah sahibine bağışlasın:) sonra çene çok düzgün omuzlar belliki yuvarlak hatlı accık ucundan görünse de elbise şık görünüyo ayrıyeten göslük bi harika
şeytan ayrıntıda gizlidir diye boşuna dememişler bir an kendimden ürktüm sen niye sadece burna takıldın ki bak kadın debi derya:)

Burnumu göstermek istesem başka bir foto koyardım ,burnumu göstereyim diye aklıma gelmedi hiç maxicim...Hee bir de öyle bakın burnuma diyecek iddialı bir burnum da yok üstelik...Demek sen beğenmişsin,öyle algılamışsın :KK1: Teşekkür ederim...

o diilde ben bişi sorucam yönetici hanıııııııııım
burada olup çevrimdışı görünmek nasıl oluyoda oluyo

heh avatar canım. profil fotosu demişim.

ben seni hepten beğeniyorum şekerim, burnunu da beğenirim senin:KK9:

kıs niye öle diyon
bi kere ben önce dudakları gördüm valla ikisi de çok güzel Allah sahibine bağışlasın:) sonra çene çok düzgün omuzlar belliki yuvarlak hatlı accık ucundan görünse de elbise şık görünüyo ayrıyeten göslük bi harika
şeytan ayrıntıda gizlidir diye boşuna dememişler bir an kendimden ürktüm sen niye sadece burna takıldın ki bak kadın debi derya:)
Ben aslında rujumu göstermek istedimdi........Burun hiç aklıma gelmedi...:KK37: :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
kıs niye öle diyon

içimden burun demek geldi :KK1:

oo günicen hanımlar da gelmiş, naber kız

hamilelik iyi canım mide bulantısı ve tuvalete çıkamama dışında :KK37:
Geçsin gitsin gelmesin o bulantılarrrr:KK24:

Artık herkes kendi yaşam şartlarına göre... Öyle kör aşık gibi evlenirsen ,mantık 0 olursa tabiiki koca bir bomm olur..Mantık ve duygu dengede olmalı....
Kesinlikle...

aslında şans birazda

iyiyim canım torun biraz dışarı çıktı dedesiyle hava çok güzel
Haklısın sevgi ablam...
Şans şans... :21:

Peki eşle çocuk arasındaki o sevgi olayı nasıl dengeleniyor, yani çocuk eşten önce mi geliyor? Yoksa hiç öyle bir hisse kapılmadım aşkımız sevgimiz aynen yürüyor mu diyorsun...
Gerçekten aile oluyorsun diyorlar ama ben daha tekil şahısım :KK53:

E tabi sırf aşık olup kocam olsun diye atlanırsa olaya sonunun başka türlü olması beklenemez.. Evlilik gerçekten emek istiyor, öyle kara kaşı kara gözü yetmiyor :KK70:
Sırf kocam olsun da çamurdan olsun diyenleri gördükçe :KK31:
Daha da bişey diyemiyorum... :18:

:KK9::KK9::KK9:Deli kızçeeee:KK1:

size de selam kıslar acep bu kadar aradan sonra beni hatırlayanınız var mı
Ben hatırladım patsyyyy :KK1:

vahah ne bekliyodun hayalcim..hamurunda ne varsa evlendikten sonra da o oluyor :KK70: bi değişim süreci olmuştur diye düşünmüşsün herhalde ama malesef, bu tipler evlenince daha da beter olanlardan :KK70:
Maalesef maximam :KK19::KK19::KK19:
Üzüldüm onun adına...
Çekiştirdiği insanlar, onun adını bile ağzına almazken, o insan başkalarının baltaya sap olup olmamasına takmıştı... :KK30:

:KK6::KK6::KK6:Atkııııı:KK53:

X