Kadınlar Köyü

iyilik hayalcim senden nbr?

valla yoğunluktan giremiyorum bazen bakıp gidiyorum neler yapıyorsunuz bakalım?

Kedicik gene gelmiş mutfak penceresinin önüne..Biraz süt ısıttım,içine ekmek doğradım..Kapının önüne koydum..Bir tas ta su koydum...

Ne yer kediler,bizim yediğimiz herşeyi yer mi ? Daha önce hiç kedi beslemedim de....

Eve alamam ama kapının önüne yiyecek koyabilirim.....

Süt favori gıda maddelerinden zaten onlar için:) Nasıl alıştırırsan öyle gider ne verirsen yer o... Arada tavuk verirsin bayram eder

Narmik mesajini gec gördüm
Kedi hic beslemedim ama sokak kedisi ise seni bile yiyebilir
Elinde artık yemek ne varsa verebilirsin

Ah canlarım benim ben de kapının onunde 6 tane kedi besliyorum evimde de var bitane o kadar ac ki sokak hayvanları keske herkes bizim kadar duyarlı olabilse de o hayvanlar bu soguk havalarda bu kadar ac kalmasa bu kadar cile cekmese.............. ben kapımın onundekiler içinde kuru mama alıyorum ..arada bi sosis alıyorum onlara nasıl saldırıyorlar hergün benim aşagıya inip mama vermemi bekliyolar araba alttlarında kıyamam onlara ya :) kuru mamayı da internetten alıyorum 15 kilosu 40 50 tl oluyo gidio 1 ay onlara miço mamaya bayılıyolar :) ogrencı oldugum halde kendım yemıyorum bazen okuldan gelırken onlar geliyo aklıma salam sosıs falan alıyorum :) onların karnı doyunca ben de mutlu oluyorum ve yedıgım bogazımdan daha ıyı gecıyo!! keske tum kedılerı besleyecek gucum olsa... ama bu zor degıl herkes duyarlı olsa bu cok kolay...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…