Kadınlar Köyü

geçmiş olsun, 3 günde acısı baya bi azalıyor, 5 gündede iyileşiyor

Sağol dadlum
Bakalım nasıl olacak...
5 gün mü :44: Biraz fazlaymış ama sonunda edeceğim rahatlığa değer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim gömülü diş alınacak ama 3 haftadır erteliyordum.
Artık bugün aldırmaya gidiyorum... Bakalım nasıl olacak 3-4 gün sürüyormuş acısı doktor dedi.

:18::18::18:Benimde olmam lazım çok korkuyorum sen olda bakalım ama açık açık söyleyeceksin bütün olanları

Son düzenleme:
Bende gecen yil aldirdim gomulu disimi. İlk 3 gun biraz zor oluyo ama agri kesici haplar iyi geliyo.
Daha sonra ikinci 20lik disimi aldirmaya gittim. Cikmis bu dis dedi doktor. Direk cekti ve cok rahatti. Aksamina corbamida ictim yemegimide yedim.
Diger dislerimide cektircem ama ciktiktan sonra. Doktorumda oyle onerdi.cok daha rahat oluyor.

:18::18::18:Benimde olmam lazım çok korkuyorum sen olda bakalım ama açık açık söyleyeceksin bütün olanları

Anlatcam söz canım

Dişim 9 senedir çıkmıyor ki.
Çıksa ben de direkt çektiririm de gerçekten canımı sıkıyor artık... :2:
Teşekkür ederim

Geçmiş olsun Hayyalcim..Benim 20 yaş dişlerim 15 yaşında tamamlanmıştı,nasıl çıktıklarını anlamadım bile... Evrimimi erken tamamladım yani...

Annemin de gömülüymüş 20 likler, Öyle de kaldı...Ben annemden daha akıllıyım galiba,ne de olsa 20 liklerim çoktaaaan çıktı ...

Son düzenleyen: Moderatör:

İşte bünye meselesi...
Benim çıkmadı kardeşiminkiler çıktı.
Sağolasın...

şişliklerin inmesi 5 gün sürüyor, yoksa 5 gün ağrı çekmiyorsun
2 kez çektirdim 20 lik, tecrübeliyim

Hımmm:44::44::44:
O zaman süper.
O kadar yemek yedim ki bugün.
Çünkü tok gel dedi doktor.
Akşam da sadece sıvı almama müsaade edecek ya da püre gibi şeyler onunla da doymam.
Yiyeceğim yemeğin 2 mislini yedim.

bol bol ye, karnını iyice doyur,
sonrada çorbanla pipetini hazır et

Eve gidiyorum simdi kizcelerim
Ciktim ameliyattan sag salim tek parça. Henüz iğnelerin etkisi var aneztezi ignesi mi her ne deniyorsa ama zor bir operasyon sayilmazdi.
Sadece ameliyat sonrası sıkıntılı
Eve gidince direkt yatacağım zaten birsey yemem yasak bugun
5 gun filan sürüyormuş sonrası rahat dedi doktorum...
Nevos yani bak hic saklamadan anlattım herseyiyle. Muhakkak olmalısın canım... Sakın ola sakın erteleme...

Çok geçmiş olsun canım

geçmiş olsun...

Geçmiş olsun Hayyalcim :)

Veee günaydın..Ben de oğlumla bir yandan oyun hamuru oynayıp bir yandan buraya göz atıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…