Kadınlar Köyü

geçmiş olsun narmik...
çocuklar güçlü oluyorlar, inşallah çabuk toparlanır...
nesi varmış?

Çok geçmiş olsun canım:26:Şimdi nasıl acaba

Çok geçmiş olsun canım:26:Şimdi nasıl acaba

Sağolasın canım.Gayet iyiydi valla..Ama 2 yaş sendromu ağır yaşıyoruz..Bir naz,bir naz...Hastalık nazı..Sebepsiz yere kendini yere atmalar..Benden Pepe yi açmamı istedi pc de..Açtım,sıkıldı kapattırdı..Kapattım ,tekrar aç dedi,ağladı..açtım ,şu pepe dizisini aç dedi açtım..Böyle ne istediğini bilmez halde...Neye sinirlendiyse artık televizyonun kumandasını sağa sola attı...Sonra da kucağımda uyuyakaldı sıpa :))) Yatırayım dedim ,uyandı,daha sıkı sarıldı bana...Akşam da kardeşi ile oynadılar....Şimdi uyuyor ikisi de....

Son düzenleyen: Moderatör:

hastalık döneminde huyları iyice değişiyor, hastalık sonrasıda bi süre devam ediyor maalesef... benimde 25 aylık bir kızım var, aynı huysuzlukları oda yapıyor, pc açmaya korkuyorum onun yanında... aç kapa aç kapa sonra beğenmez ağlamalar başlar, ne istediğini de anlamıyoruz, anlasak bu kadar sinirlenmeyecek...

Ah işte aynen...Benimkilerin bazı dediklerini anlıyorum bazılarını da anlayamıyorum ,telaffuz edemedikleri için tam olarak...Krize giriyoruz karşılıklı.......

Canım benim oğlumda seninkilerin yaşında aynı sıkıntı bizdede var sinirlendi mi ne yapacağını bilmiyor Birşey beğenmiyor pepeyi açıyoruz bu değil öbürü diyorDemekki hepsi aynı umarım geçer bu dönemlerde
Çok geçmiş olsun umarım bu kışı çok hasta olmadan geçiririz

Amin canım..Bana bir arkadaş önerdi..yarım limon suyuna 2 tatlı kaşığı bal ilave edip iyice karıştırıyorum..Hasta olabileceklerini düşündüğüm zamanlar veriyorum...İnşallah fazla hasta olmadan atlatırız.......

Bende denerim canım sağolİnşaallahBirde biri hasta oldu mu diğerinede yada diğerlerinede bulaşıyor sıkıntı katlanıyor

limonlu bal öksürüğe birebir... hiç öksürük şurubu kullanmadım şimdiye kadar, hep limonlu bal

bende iyiyim canım sanada geçmiş olsun hiç korkma çok rahatlarsın zaten acı duymuyorsun uyuşuyor

Benim gömülü diş alınacak ama 3 haftadır erteliyordum.
Artık bugün aldırmaya gidiyorum... Bakalım nasıl olacak 3-4 gün sürüyormuş acısı doktor dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…