intermittent fasting yada yeni yasama biçimi

Valla bende okuduklarimin yalancisiyim : ))))
Ama isinma dinlenme süreleriyle beraber 25 yapabilir dogrudur, belki 2 kere 4 dakkalik tur filan vardir.

Hiç spor yapmamis ben, bu kiloyla ustelik, direk tabatayla baslamaya kalktim ilk basta. 2 dakka dayanamadim bile : )))
Simdi süreleri kafama göre degistirdim, 8x 20sn çalisma/10sn dinlenme degilde, 8x 10 sn çalisma/20sn dinlenme yapiyorum.
Ayni ise yaramaz belki ama vücut tonajdan dolayi anca bunu kabul edebiliyo simdilik : ))

Kizlar bir önerim var.
Ben baska bir gruba da uyeyim ve her hafta cuma günü tartiliyorum, ve giris mesajimi güncellemeyi düsünüyorum her seferinde.
Isterseniz cuma günleri kilo paylasma günümüz olsun. Kim ne kadar surede ne vermis takip edebiliriz. Ne dersiniz ?

Eşim bana destek oluyor sağolsun ama o benin bu halimden hiç şikayetçi değil. Sen şişman değilsin biraz fazla kilon var diyor. Bu şekilde bazen beni sabote ediyor. Sürekli birlikte yiyelim içelim modunda. Benim psikolojik olarak ne kadar kötü olduğumu anlayınca tavrını değiştirdi. Şimdi nasıl beslendiğimi biliyor, ona göre davranıyor sağolsun. Hatta IF sistemi ona da çok uyuyor genel olarak.

Bu sabah 1,1 kg farkı görünce vay be dedim ne ödem varmış bende.
Pes.
Haftanın 6 günü planladığım şekilde spor yapabilirsem ilk 7-8 kiloyu rahat verebileceğimi düşünüyorum. Ama onun dışında hep güne odaklanacagim. Bugünü nasıl geçirdim, ne yedim, ne kadar Spor yaptım, ne kadar su içtim. Zamanımız bol

I
Iki konuya da yetişebilir misin? Eger senin için zor olmazsa ben kilo bildirimi yaparım, cok güzel olur.

Iki konuya da yetişebilir misin? Eger senin için zor olmazsa ben kilo bildirimi yaparım, cok güzel olur.

Yetisirim canim ne olucak, diger tarafta sadece bildirim yapiyorum, burda da çok kalabalik degiliz sorun olmaz.

O zaman, katilmak isteyenler, kilolarini su sekilde paylassin cuma günü arkadaslar :

Melanie81, 35 yasinda, 1m63
12/07/2016 baslangiç Kilosu : 118
19/08 : xxxx
Toplam kilo kaybi : xxxx
Hedef : ilk hedef 100ün altina düsmek

Tamamdır

Ya iste kilo sadece estetik bir sorun olsa neyse. Fizigiyle barisikta olabilir insan, ama bir de saglik kismi var isin içinde, geri dönüsü zor olan bir hastaliga yakalanmadan fazlaliklari vermekte fayda var.
Ikinizi de tebrik ederim :)

Dedigin gibi zamanimiz bol, acele etmeye hiç gerek yok :)

Slm kızlar kilo bildirimine bende varm. Benimde başka bi günlükte paylaşımım var burayada ıf le nekadar verdiğimi yazarım.

Banada ilk başta inanmamışlardı hı hı tabi tabi kilo verirsn diyorlardı sonra 17 kiloyu vernce yüzlerndeki şok etkisi bakışları görmek acaip zevkliydi
Hepimize kolay gelsin..

Ay ay, o gunleri bir an once bende gorebilsem valla ne mutlu olucam : )) O hazzi tahmin edebilirim :)
Su an 6 kilodan fazla vermis olsamda, kilom asiri derecede fazla oldugu için hiç bisey belli olmuyo. Bi 15 verdikten sonra ancak belli olmaya baslar sanirim

Spor yapabiliyomusun canım. Bu ay aynı kiloda kalmama rağmen sporun faydasyla ölçülerde incelme var gören biraz daha verdin diyor halbuki aynı kilodaym:)

Spor yapabiliyomusun canım. Bu ay aynı kiloda kalmama rağmen sporun faydasyla ölçülerde incelme var gören biraz daha verdin diyor halbuki aynı kilodaym:)
Yaglar erise bile, spor yapinca kaslarda gelisme oldugu için, ve kaslar da yaglardan daha agir oldugu için, tartida bir degisiklik olmayabilirmis, hatta bazen aldigini bile zannedebilirmissin diye duymustum.
Önemli olan incelmek zaten, tarti sadece ortalama bir gösterge aslinda.
Evet sabahlari 15dk HIIT yapiyorum eliptik bisiklette, ardindan da 15dk leslie.
Biraz daha kaybedince seanslari artirabilirim sanirim. Herkes bu kiloyla fazla spor yaparsan kendine zarar verirsin diyince ister istemez biraz korktum

Bug¨n yediklerimi de yazayim unutmadan :

Saat 4buçuk : kivircik, sogan, salatalik, minik bir kabak, havuç ve haslanmis pirinçten olusan buyuk bir tabak salata. 7 tane findik

Saat 6 : 1 dilim kek

Saat 8 aksam yemegi : yesillik tabagi, el buyuklugunde bir parça ekmek, bir tabak pilaki, bir kaç dilim karpuz, 2 tane erik

Bugün geç kalkmamdan ötürü sporu da salladim gitti... yarin biraktigim yerden devam

E tartıdada eksi görmek istyrm. Bukadar yapmamalı mıyım acaba? Şimdi şüpheye düştüm

Yok yok hayir aksine, devam et. Belli bir sure sonra yaglarin cogu eriyince tarti yine eksilmeye baslar merak etme
İnşlh hepimz istediğimz kiloya gelirz.. Cuma günü tam bi hafta olacak bu beslenme şekli. Çok merak edyrm bendeki etkisini bakalım cuma kim nekadar vermiş olacak:)

Selamlar
Konu benimde dikkatimi çekti bende katılmak isterim size

Doğumdan kalan kiloları kendi çabamla hallettim 10 kilo verdim ama kendi kiloma düşünce düşmede durdu biraz saldım biraz sıktım 77.4 - 78.2 arasında gidip geliyorum ne yukarı çıkıyo ne aşağı iniyo
Bende 2 gündür uygulamaya çalışıyorum
Sabah 9 gibi kalkıyoruz bugün 11.30 a kadar dayanabildim akşamı da 7.30 da kapattım

Merhaba ! Elbette katilabilirsin ne demek :)
7buçuk-11buçuk arasi 16 saat yapiyo, yeni baslayan birisi için çok güzel.
Zorlaniyosan yavas yavasta baslayabilirsin, ilk etapta mesela sadece kahvalti saatini 1 saat ileri at, bu ritme alisinca yine bir saat ileri vs vs. Amaç isi zorlastirmak degil
Günlük menünde neler var ?

Bende öyle düşündüm uzun süre açlık baş ağrısı ve bulantı yapıyo çünkü sonrası malum herşeyi yeme isteği

Bugün
11.30 da
2 yumurtadan omlet
Domates peynir zeytin

15 gibi
Burger king çocuk menü aldık kızımla dışardaydık yarı yarıya yedik aslında çok kararlıydım ama oldu bi daha olmucak uzun bi süre

18.30
2 köfte 2yk pilav 4 yk kabak kavurması yoğurt
19.30 bir dilim kek

Yeşilçay soda su :)

Yarın sporda yapmaya başlıcam ve tabiki kötü beslenmeyince etkisi olur

Dün 12'de ve 6'da yemek yedim.
Normalde Karatay yaparken bile 4-5 saatte acikirdim. Dün 6'ya kadar tam anlamıyla acikmadim bile.
Şu anda tek sorun 12'ye kadar beklemek. Melanie'nin dediği gibi zamanla kolaylasacagini düşünüyorum. Mensturasyon dönemin yaklaştığı için öğlen canavar gibi yediiiim
Kıymalı 2 yumurta, coban salata, 2 kaşık kadar tulum peyniri, 2 tane incir, 1 muz, 3-4 tane kurabiye.
6'da ise büyük kase kırmızı mercimek çorbası, yeşil salata, küçük bir kase zerdecal, pulbiberli yoğurt.
Aslında sanırım 1500 kalori flndir bu yediklerim
Yeme içmeyi 7'de kestiğime göre 17 saat açlık oluyor 12'de ilk yemeğimi yedigim zaman. Bakalım nasıl olacak.

Spor olarak 25 dakikalık kick box videosu yaptım. Çok zevkliydiiiiii. Ve 25 dakika sonunda bitmiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…