intermittent fasting yada yeni yasama biçimi

Çok güzel bir noktaya parmak basmissin Melanie.
Ben de fotoğrafın iyi bir yöntem olduğunu düşünüyorum ve bu yüzden tartı benim için birinci öncelik değil. Evet tartidaki rakam moral oluyor ama forma girmek benim için en önemli şey.

12.30 iki tane köfte ve sebze (fırında pişmiş)
Yoğurt
Bulgur pilavı
İki dilim kek

18.00 bir lavaş, dereotu, maydanoz ve 3 kaşık humusla yapılmış dürüm
Bir bardak kefir

Bugün yine şeker ve gluten vardı yaaa. Toplamam lazım. Spor da kaldı işlerim yüzünden. Haftanın ortasi geldi ben hala planladığım şeyleri yapamadım

Yapalım derim ben de ama yarın yapamam yarın evlilik yıldönümüm de:))) Perşembe günü yapalım mı?

Ah erkekler, dünya kendi etraflarinda dönüyo ya... : )))
Ama sana katiliyorum, biraz kalça daha kadinsi duruyo, dümdüz olmaktan daha hos bir görüntü. Fotograftaki 30% olan bayan mesela süper bana göre

Çarşamba akşam yiyoruz, sonra perşembe akşama kadar yapalım.Aslında 36 saat ile başlıyorlar ama biz 24 saati yapalım da bi:)

Ben çarşamba, persembe ve cuma fiziksel olarak çok aktif olacağım ve spor yapacağım. Sanırım bana uygun olmaz.
Aslında kesinlikle hazır hissediyorum.
Siz yapın bakalım. Ben de haftaya boş günümde denemek istiyorum.

Haftaya hangi gün boşsun bunu başarırsak o zaman ikincisini yaparız biz de.

Bu arada, menü vermedim ben bugün :

Saat 6 : kabak yemegi, 1 kasik patates salatasi, 2 tane salatalik. 1 avuç badem, 2 tane kuru erik, 1 kare siyah çikolata (bunlarin hepsini benmi yedim hakkaten ?? )

Saat 8 : 1 tabak havuçlu yesil mercimek, karpuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…