Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Ben 18 saate çıkardım açlığı ve kilom 54.8 1 haftadır, başlayalı 3 aya yakın oldu ve 60.4 kg dım

Bence şu an gayet aktifsin egzersiz konusunda, etrafta park varsa yarım saat yürüysbilirsin 2 çocukla iyi idare ediyosun bence

Selam herkese,
Ben bu hafta başladım 16/8 şeklinde, 12-20:00 arası yemek yiyorum.
ilk 5 gün içinde yarım kilo verdim ama yemek yediğimde çok dikkat etmedim açıkçası,

Amacım doğum kilolarından kurtulmak,vazgeçmemek adına buradan mesajlaşmak motive edecektir beni.

12de yediğinde kendine ödül vermiş ol istediğini istediğin kadar ye 20de yediğine dikkat et bence, iki öğünde de dikkat edicem diye kasarsan kafaca hazır olmak zor oluyo
Annem dün akşam 7de kek getirdi tokluk saatimdi yemedim ama şimdi yiyorum kahvaltıda misal, onu yemem bunu yemem yapmıyorum ben de

Selam hanımlaaar ben de 10 gündür aralıklı oruç diyetine başladım buradan da yorumlara bakmak istedim bu sayfa çıktı karşıma. Devam eden var mı ben 10 günde bile gözle görülür şekilde inceldim ve 3 kilo verdim 16/8 yapıyorum. 18/6 ya geçmeyi düşünüyorum artık alıştı vücudum

Ya ciddi mi. Gerçekten verilir mi. Ama bence diyet mantığı ile de beslenmissinizdir. 10 günde 3 kilo. Çok güzel

Ya ciddi mi. Gerçekten verilir mi. Ama bence diyet mantığı ile de beslenmissinizdir. 10 günde 3 kilo. Çok güzel
Tabii dikkat ediyorum protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum. Abur cuburu kestim tamamen. Sadece haftada 2 defa 2 parça bitter yiyorum çok iyi gidiyor benimki :)

Merhaba bende dün niyet aldım bugün –300 gördüm. Bende 8/16 yapıyorum. Dün 12–19 yaptım. Bugün hafta sonu aile kahvaltısı malum. 9 da başladım akşam 17 de bitecek inşallah

Bende bugün hayırlısı ile 18/6 aralıklı orucumun 3. Gunundeyim. İradeli olup başlamam coook uzun sürüyor benim. Bu sefer 15 tatilde aralıklı oruca bağlı kalıp 3/4 kilo vermek istiyorum. İlk üç kilo zaten su oluyor. 4 kilo vermek istiyorum. Bunu başarıp devam etmek istiyorum. En az 2 ay diyette olmalıyım. Hadi bakalım bismillah

Evde yapmak zor geldi bakalım işte nasıl olacak

Ben cumartesi ve pazar 1 saat yürüdüm. Bugünde yürümek istiyorum ama nasıl olur bilmiyorum. Aslında Leslie 15 dakka yi hergun yapsam çok iyi olur.
Ben evde daha kolay yapiyorum. İşte daha zor geliyor.
Ben un ve türevlerini, patates,misir pirinç ve meyve de yemiyorum. İki öğün. Aslında ben yitiksifayi ücretsiz bulanlar face grubundaki seviye 1 i yapıyorum şu an.
Tartıyı çocuklar yüzünden kaldırdım. Ama en son 67 i geçmiştim. Boy 1 55. Planım bu pazar tartilmak. Moralim bozulacak diye korkuyorum bir taraftan. Öyle bir göbeğim bile inmiş gözükmüyor. Gerçi öğünlerde çok yiyorum yasaklı olmayanlardan. Çok fındık ceviz yedim. Oda sebep olabilir

Evet bol kalorili geçti yine saba 2 dilim tandır böreği öğlen çiğ köfte dürüm akşam 1 kase yayla çorbası salata 3–4 gofret akşam 5.5 gibi bitirdim yemeyi

Bende aşırı yiyorum. Kara mercimek çorbası içtim iki büyük kase. 5 köfte. Karnıbahar baya bir. Bir avuç ceviz. Bunları azaltmazsam kilo veremem. Kilo vermek için illa aç kalacaksin. Şu 2 haftada ne kadar çok verirsem o

Şimdi lesli yapıyorum hadi bakalım. Ama yarın eksi beklemiyorum. Turşusu yu içtim bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…