Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Ayşegül çoruhlunun kitaplarını okuyorum şuan 2 tane aynı anfa evet ifi öneriyor sonuna kadar ama sirkadiyen saate göre 17 de yeme bitsin diyor. Kilom yavaşlayınca saatleri değiştireyim diyorum

Ayşegül çoruhlunun kitaplarını okuyorum şuan 2 tane aynı anfa evet ifi öneriyor sonuna kadar ama sirkadiyen saate göre 17 de yeme bitsin diyor. Kilom yavaşlayınca saatleri değiştireyim diyorum

evet bende çok dinledim o kadını çokta tatlı buluyorum. Ben şuan için 17 de ya da 17,30 da bitiriyorum yemek faslını ama bu sürekli böyle olmaz çünkü malesef hayat akışımıza uymuyor. Kilo verene kadar idare edip eşimle akşam yemeğine oturduğum zamanlar gelecek elbett

bende öyle biliyorum canım gün ışında metobalizma daha hızlı çalıştığını o yüzden en geç gün batımında bitirmek lazım

Bugün + çıktım
12 otlu yumurta
15 gibi minicik ev yapımı kek
16 gibi ezogelin çorba
18 de de fit içecek içtim

Bugun ödem çayı kaytattım. Bakalım yarına büyük düşüş olur belki

Valla bilmiyorum bende de benzer durum. Bugun 300 gr geri eklenmis. Uff niye bilmiyorum.
Ben yanlis bakmisim canim 18 gunde 3 kilo vermisim arastirdim gayet iyi herhalde 1 ay sonunda 4,5-5,5 arasi gidecek ama bir an deli oldun tabii sende takma 200 grami 300 grami sabirsiz davraniyoruz herhalde ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…