Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Herkese günaydın kızlar , Bugün if diyetinin 21. günündeyim ve toplamda 3,5 kilo vermiş bulunmaktayım saatlerim 12:30 ve 19:30 oluyor ( akşam 20:30 olsa da) gözlemlerim her gün 100,200 gram bazen 300 gram kayıpla ilerliyorsun. Dün sabah ile bu sabah arasında 200 gr fark vardı o da hiç oturmadım ondandır herhalde. Sonuç olarak Eylül 15 gibi toplamda 5,5 kilo vereceğimi hesaplıyorum belki de 6.kg. Nihayet Kasım ayında da istediğim kiloda olabilirim gibi duruyor. Bu arada yeme durumumda asla aşırııı takıntılı davranmadım ama asla baklava, hamur işi vs tarzı da yemedim.

Eveeet benimde 1. Haftam bugün doldu. Çoğu zaman sürem 18 saati geçti tek öğün gittiğimde oldu. Spor 3 gün yürüyüş var. Ama şu var eskisi givi deli gibi acıkmamak harika bir duygu. O sebeple bu yol doğru yol gibi... Bu hafta regli haftam o sebeple vucudm su tutuyor biliyorum ona rağmen,

1. Hafta toplam - 2.4kg 🤗🤗

Herkese günaydın kızlar , Bugün if diyetinin 21. günündeyim ve toplamda 3,5 kilo vermiş bulunmaktayım saatlerim 12:30 ve 19:30 oluyor ( akşam 20:30 olsa da) gözlemlerim her gün 100,200 gram bazen 300 gram kayıpla ilerliyorsun. Dün sabah ile bu sabah arasında 200 gr fark vardı o da hiç oturmadım ondandır herhalde. Sonuç olarak Eylül 15 gibi toplamda 5,5 kilo vereceğimi hesaplıyorum belki de 6.kg. Nihayet Kasım ayında da istediğim kiloda olabilirim gibi duruyor. Bu arada yeme durumumda asla aşırııı takıntılı davranmadım ama asla baklava, hamur işi vs tarzı da yemedim.
Sagol canim update icin umut oldun bize de. Ben de sabaha aldim ogunumu bu hafta 6 gibi kesecem yemegi.

12:30 da yemeye başladım :)

4 adet köfte + salata ve 1 adet lavaş yedim. 1 bardak ayran ile.

Yani ortalama 400-425 kalori arası.

Su ile devam ediyorum :)

iyi deill :KK43: çünkü ilk zamanlar hızlı gitmesi lazımm
Moral bozmasına canım stres yapma daha beter olur ayrıca gayet iyi lütfen ben 21 günde 3,5 verdim sen 1 hatfa da 1,8 daha ne olsun. Ayrıca if diyetinin ilk zamanı son zamanı yok 3 ayda yapsan aynı şekilde kilo veriyorsun ya da 6 ay.

iyi deill :KK43: çünkü ilk zamanlar hızlı gitmesi lazımm
Moral bozmasına canım stres yapma daha beter olur ayrıca gayet iyi lütfen ben 21 günde 3,5 verdim sen 1 hatfa da 1,8 daha ne olsun. Ayrıca if diyetinin ilk zamanı son zamanı yok 3 ayda yapsan aynı şekilde kilo veriyorsun ya da 6 ay.

kesinlikle aynı düşünüyorum. bizler haftada 1 kiloya bile razıyken 1,8 vermişsin. yavaş verilen kilo geri gelmez.
Moral bozmaya gerek yok. çok keyifli bir beslenme şekli... devam...

günaydınnnn ben bir şok yaşadım bu sabah ilk defa 500 gram birden kaybettim :) toplamda tam 4 kilo oldu 3 hafta da.

Öğlen çorba içtim ama birde su böregi yedim valla aşırı şiş hissediyorum yeşil çaya yapıştım hemen ama özlemişim :)

Burdayımmmmm :olamaz:

bugün öğle yemeğimiz iş yerinde içler acısıydı. diyete uygun hiç bişey yoktu.
Onun için kaçtı biraz sanırım bugün tek öğün yapıcam ve akşama sadece kefir içicem:KK12:

ama saat konusunda bugün 9. günüm hiç kaçamağım yokkk.

Onun için kaçtı biraz sanırım bugün tek öğün yapıcam ve akşama sadece kefir içicem:KK12:

çalışırken nasıl uyguluyorsunuz fastingi

selam kizlar :) ben bir suredir yapiyorum bunu zaten: ) tatil zamani cok dikkat etmedim,,ama saglikli gercekten. oruc tutmak gibi oyle dusunmek lazim

Bazen oluyor öyle bende dün su böreği yedim çorba birde akşam yiyemedim ama bir avuç sarı leblebi yedim gece 23 de acıktım onu da yemedim tabii ki. Akşam yedin mi canım ?

X