Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Başlangıç 75.1
1.gün 74.7 spor yapmadım
2.gün 74.4 spor yapmadım
3.gün 73.8 spor yapmadım
4.gün 73.8 :KK43: 50 dakika spor yaptım
5.gün 72.6 🤩 65 dakika spor yaptım (45 eliptik, 20 dakika karın egzersizi)
6.gün 72.1 spor yapmadım
7.gün 72.2 spor yapmadım
8.gün 71.9 spor yapmadım
9.gün 71.7 diyet ve spor yapmadım (ne var ne yok yedim) :KK70:
10.gün 71.7 diyet ve spor yapmadım (ne var ne yok yedim) :KK70:
11.gün 71.7 spor yapmadım
12.gün 71.7 spor yapmadım
13.gün 71.1 60 dakika spor yaptım:lülülü:
14.gün 70.8 60 dakika spor yaptım :dondurma:
Valla maşallah bende hesapladım az önce benimde 16. günüm 3,5 falan verdim görünen. Ve hiç spor yok bende, bende başlarım bugun falan ancak normale döndü bünyem.

Valla maşallah bende hesapladım az önce benimde 16. günüm 3,5 falan verdim görünen. Ve hiç spor yok bende, bende başlarım bugun falan ancak normale döndü bünyem.
bende 8 eylülde kardeşimin düğünü var o yüzden spora ağırlık vermeye çalışıyorum kilo gitmese de incelme olsun diye :KK70:o yüzden 2 gündür sporlar 60 60 yapılıyor :cool:

Rica ederim kadınlarda açlık süresi regl evresinde sorun olmasın diye 16 saate bile indirilebiliyor ama eğer öyle bir sorun yoksa 18 saat ideal ve açlık saatlerinde olanak varsa yürüyüş, herhangi bir spor yaparsan çok daha hızlı yağ kaybedersin:)
Ok super hemen hemen hergun sabah spor yapiyorum. Yakacagiz bu yaglari en kisa zamanda:) Sagol

Kızlar ben yeme saatlerinde de kalorimi kısmaya çalışıyorum baya, sanki yersem kilo veremeyecek gibi hissediyorum. Dün mesela sabah 1 armut 1 kuru kayısı bir avuç leblebi yedim
2 gibi 1 avuç antep fıstıgı
4 gibi yeşil mercimek yoğurt
5 te turk kahvesi yarım top kek

normal mi az mi sizce ?

Kızlar ben yeme saatlerinde de kalorimi kısmaya çalışıyorum baya, sanki yersem kilo veremeyecek gibi hissediyorum. Dün mesela sabah 1 armut 1 kuru kayısı bir avuç leblebi yedim
2 gibi 1 avuç antep fıstıgı
4 gibi yeşil mercimek yoğurt
5 te turk kahvesi yarım top kek

normal mi az mi sizce ?
hayır :)

Ispanak ye, kuru fasulye ye , et ye, köfte ye, taze fasulye ye, yanında yoğurt ye... kahvaltı edeceksen yumurta ye, beyaz peynir ye , zeytin ye, domates ye , ceviz ye, badem ye.... Beyaz ekmek! Pirinç Pilavı! Şerbetli tatlı ( baklava, şekerpare vb) ! Paketlenmiş ürünler yeme :)

Ispanak ye, kuru fasulye ye , et ye, köfte ye, taze fasulye ye, yanında yoğurt ye... kahvaltı edeceksen yumurta ye, beyaz peynir ye , zeytin ye, domates ye , ceviz ye, badem ye.... Beyaz ekmek! Pirinç Pilavı! Şerbetli tatlı ( baklava, şekerpare vb) ! Paketlenmiş ürünler yeme :)

sağoll :) yaş kaç bu arada

Ayrıca burdan başlıktaki herkese sesleniyorumm biraz aktif olalım lütfen ki motivasyon olsun, en önemli şey motivasyon çünkü bence

Menü geçişi yapayım m...

12:00 1 muz 5 kaju
13:30 1 kepçe ezogelin çorba
16:00 1 dilim kek. 2.5 yaşında kızımla yaptık. Yemezsem küsüyor🤗🤗

Saat 19 civarında 8 yk nohut ve yoğurt yerim m.

Kapanışşş 😄

Bende 88 liyim 31 yaş bitti. Boyunda 171🙈

X