Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Ayyy inşallah ya hafta 3 kerede zumbaya gidiyorum 45 dk felan oda çabucak veririz inşallah su kiloları

Tatlim kaç kilo idin bu diyetle kaç günde kaç kilo verdin
Isvec diyeti yesil elma diyeti yok hollywood diyeti derken simdi if diyeti yapiyorum Aslinda bunu diyet olarak degil yasam tarzi olarak denememiz gerekiyor Saat 6 dan sonra bitki cayi haric hirbirsey yememeye dikkat ediyorum Toplamda 6.5 kilo gitti Sigamadigim kota dun girmek muhteşemdi

Saatle alakası yok canım ben 12:30 -19 :30 arası tokluk sürecinde 19:30 dan ertesi gün 12:30 a kadar açlık yinede veriyorum 3,5 gitti 6 günde. ille akşam 17:00-18:00 olacak diye düşünmeyin önemli olan kesintisiz açlık sürecini devam ettirebilmek.

Düşersin biraz sabır bol su stres yok olurunu bırak bir bakmışşın istedigin kilodasın hayatım :)

kızlarrr 13:00 gibi yemek yedim hala açlık hissetmiyorum sanırım vucut bu sistemi kabul etti çok mutluyum:) normalde ara ögün yapardım çoktan ama saat 17:00 hala tık yok :) akşam da 19:30 gibi yerim ertesi güne kadar tamamdır.

Başlangıç 75.1
1.gün 74.7 spor yapmadım
2.gün 74.4 spor yapmadım
3.gün 73.8 spor yapmadım
4.gün 73.8 50 dakika spor yaptım
5.gün 72.6 65 dakika spor yaptım (45 eliptik, 20 dakika karın egzersizi)

22 gün önce İF Diyetine başladım tam bana göre bir diyet çünkü ben az yemekle doymayan birisiyim. Bu kadar yemek yememe rağmen ramazan ayında hiç sıkıntı çekmem orucumu çok rahat tutarım. diyetisyene gitsem 3 öğün yemek+3 ara öğün verecek ben asla az porsiyonla doymam aç kalmayı tercih ederim daima. Diyete başladığımda 94.5 kg idim ya ş 44 3 doğum. Bu diyette sabah 6.30 da uyanıp evi biraz toparlayıp,sabah uyandığımda büyük bir bardak limonlu zencefilli su içiyorum 7 de evden çıkıyorum yaklaşık 45 dakika yolumu uzatarak otobüs durağına gidiyorum. Gün içinde bol bol sıvı alıyorum şekersiz, tatlandırıcısız, katkı maddesiz. 2 nescafe+2 Türk kahvesi ama kesinlikle tarçınlı içiyorum en az 2 adet yeşil çay bol bol su bazne 1 soda olabiliyor.Tarçını hayatımın vazgeçilmezi yaptım kesinlikle tokluk hissi veriyor şeker ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor. Çantamda tarçınla dolaşıyorum kahve ikram edildiğinde hemen ekleyeyim. Akşam 18 gibi eve geliyorum hemen 1-2 dilim tam buğday ekmeği+7-8 siyah zeytin+1-2 kibrit kutusu beyaz peynir+salatalık+domates +yeşillik+1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile akşam yemeğimi yiyorum. Akşam saat 22 ye kadar eğer acıkmışsam bir parça peynir ağzıma atıyorum aya da küçücük bir lokma ekmek ya da bir lokma hamur işi yatağa geçmeden önce yarım kase yoğurt+2-3 tatlı kaşığı tarçın+1 tatlı kaşığı zencefil+1 tatlı kaşığı zerdeçal+1 1tatlı kaşığı en acısından toz biber karışımını yiyorum 1 bardak su ile çünkü tadı kötü dişlerimi fırçalayıp uyuyorum. Bu diyete başlarken aynı zamanda,aynı anda şekeri hayatımdan çıkardım. Şeker ve türevlerini hayatımdan çıkardım. Acıkmıyorum tatlı düşkünlüğüm vardı lokum ve cezerye türlerine asla hayır diyemezdim şimdi asla canım istemiyor meyve bile yiyemiyorum canım hiç bir şekilde tatlı ve hamur işi, börek ve asla istemiyor. Önceden sıcak ekmek, poğaça börek kokusu duyduğumda tok karnına bile bol bol yerdim şimdi asla yiyemiyorum o eski güzelim kokular hiç bir anlam ifade etmiyor. 21 günde 5 kg vermişim bazısına göre az olabilir bana da az geldi ama moralimi bozmadım çünkü yaş metabolizma yürüyüş dışında spor yok. çünkü zamanım hiç yok hele 9 günlük bayram tatilinden hiç yürüyüş yapamadım biraz deniz havuz... başka birileri eminim çok daha fazla kilo verebilirdi ama moralimi hiç bozmadan aynı hızla devam etmekte kararlıyım hedefim 60ları görmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…