Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Merhaba ben bugün 64,5 geliyorum.
17 saat açlıktan sonra günün ilk öğünü yapıyorum
Afiyet olsun :) bende akşam 19:30 gibi yedim ama güzel yedim lahmacun :))) ayran falan sonra yürüyüş yaptım 12:30 da da ilk yemegimi ama bu sefer sağlıklı seçimlerle ilerleyecegim. Öğlen 3 köfte 1 karnabahar salatası 1 kase yoğurt ve bol yeşil salata mis gibi de doydum :) bende de 17 saati buluyor sakıncalı degildir umarım çünkü kadınlara 14-15 saat diyorlar

Sana da afiyet olsun

Benim yirmi saate kadar uzadığı da oldu. Bebeğim var yemek yemeye fırsatım olmuyor bazen
Bir hafta yapabiliyorum aralıksız. Sonra baş dönmesi falan yaşamaya başlıyorum. Sanırım takviye almam gerekiyor benim, yetersiz kalıyor yediklerim.

Kan değerlerine baktır canım. Kansızlık, d vitamini eksikliği ve b12 kaynaklı olabilir. Aman dikkat et kendine. Ben devamlı yapmayı planlıyorum 70-67 kilo olduktan sonra kontrol için yapmak istiyorum.

Kan değerlerine baktır canım. Kansızlık, d vitamini eksikliği ve b12 kaynaklı olabilir. Aman dikkat et kendine. Ben devamlı yapmayı planlıyorum 70-67 kilo olduktan sonra kontrol için yapmak istiyorum.
Taşındıktan sonra mutlaka baktıracağım bir her şeye
Şuanki günlük rutinime çok uygun if sadeve haftasonları ara veriyorum.

Taşındıktan sonra mutlaka baktıracağım bir her şeye
Şuanki günlük rutinime çok uygun if sadeve haftasonları ara veriyorum.
Peki kaç haftadır yapıyorsun aralıklı olsa da? ve kaç kilo kaybettin? Ben pek zorlanmadım açıkcası açlık hissetmiyorum hatta acaba olmuyor mu diye düşünüyorum çünkü gece gayet tok yatabiliyorum ama sabah 10 30 gibi kan şekerim aşırı düşüyor.

Hiç uzun süre yapmadım ben genelde hafta içi yapıp haftasonu yiyorum ne varsa
Geçen ay başladım ilk defa ( 1 temmuz) işte 10 günde 2 kiloya yakın vermiştim spor da yapmıştım. Sonraki seferde yine bu miktarlarda verdim.
Artık daha az kilo verme oranım. Ben de yaparken zorlanmıyorum açlık hissetmiyorum ama gözlerim aç
Tek yaşadığım problem üç beş gün yapınca halsizlik ve baş dönmesi başlıyor. O zaman da bırakıyorım normal beslenmeme dönüyorum.

haftada 1 ila 1,5 kilo arası gibi gözlemlemem. Ama 12 günde 5-7 arası verende var ödeme bağlı belkide. 1 haftalık sonucu paylaşırım :)

Gunaydin kizlar 3 gundur 70.700 geliyorum 1gr bile gitmiyor Nezle ile ugrasirken dunde regl oldum Odemde var sanirim Odem icin uygulanabilecek onerileriniz var mi?

Gunaydin kizlar 3 gundur 70.700 geliyorum 1gr bile gitmiyor Nezle ile ugrasirken dunde regl oldum Odemde var sanirim Odem icin uygulanabilecek onerileriniz var mi?
Detoks suları var canım bir tane örnek yazayım 1 salatalık 1 yeşil elma 1 limon suyunu sıkıp kabuklarıda doğranacak 1 litre suyun içine 1 çubuk tarçın 1 tane karanfil 6 dal maydonoz 1 karanfil 1 çay kaşığı zencefil kaynatıyosun 10 dakika sonra süzüp içmeye başlıyosun hem yağ yakıcı hem ödem sökücü

1 bardak demlenmiş yeşilçay
1 litre soğuk su
1 limon

Yeşilçay ve suyu karıştırıp limonları dilimle içine. Buz ekleyip içebilirsin. İnstagramda bir sayfada görmüştüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…