Intermittent Fasting Diyeti İle Zayıflama Deneyimlerimiz

Fazla tartılamam aynaya bakınca kendimi gördüğüm görüntüm önemli değildir. doğa biz kadınlara biraz adaletsiz davranmış. özel günlerimiz, şişkinliğimiz, hormon dengemiz vs kiloyu çok etkiliyor bazen 1 güne 22 kg fark bile oluşabiliyor gece üstümüz açık kalmışsa biraz terlemişsek uyanınca hemen şişkinlik olur, ödem olur.

tatlım burda paylaşmana sevindim bize de moral oldu :)

tatlım burda paylaşmana sevindim bize de moral oldu :)
Az kilo verme nedenin az yemekten bence. Biraz daha fazla yiyebilirdin. Ben bir kere diyetisyene gittigimde az yediğim için kilo veremedigimi söyledi kadın bana ve verdigi listeyi görünce ben bunları nasıl yiyecegim demiştim ama yapışan o son 4 kilo o liste ile gitmişti. Bence tamamen bundan dolayı tabii ki ekmek beyaz un ye demiyorum ama bir şeyleri daha fazla yemen gerekli gibi geldi bana canım. Yeme saatlerinde istedigin kadar yemek önemli ki zaten 1 hafta sonra alışıyorsun zaten deli gibi yiyemiyorsun. Ama yemek önemli, vucudu kıtlık durumuna sokmamak için. öyle olunca vucut direk depoluyor.

Çok hemde ama regl olamayanda olmuş bu diyette umarım beni de bulmaz şeyden nem kapan bir yapım var :))) Antalya 69.900 olmuş :) şimdi oldu kızlar ben iyi degilim hahhahaha
darısı bize tatlım an itibariyle yemeyi bırakacağım, haftaya ıf diyetini kabak detoksu ile yapacağım bakalım sonuç ne olacak yazarım buraya, iyi sonuç alırsam sende denersin

darısı bize tatlım an itibariyle yemeyi bırakacağım, haftaya ıf diyetini kabak detoksu ile yapacağım bakalım sonuç ne olacak yazarım buraya, iyi sonuç alırsam sende denersin
Ben bir tek if yapabilirim canım artık listeler kurallar fenalık geldi bana :) bu if diyetinde de istedigin kadar yeme özgürlüğü beni çeken en azından karnım doyarak kalkıyorum.

Bugün biraz erken yesem ne olur kızlar bugünlük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…