İçimi dökmek istedim

Tamam haklısınız ben öylesine sormuştum saçmalama vs der geçer gider diye düşündüm
Çok haklısınız bu arada aptalca salakça ergence gerizekalı gibi davranmışim
Bazen olabiliyormuş demekki
Ve cidden haklısınız duygularım karışmış uykusuzluk ağrılar kafa yapmış galiba bende
Neyiniz var?

Kalp damarımda birinde tıkanıklık
Panik atak ve anksiyete bozukluğu
Romatizma
Fibromiyalji
Astım
Anemi
Boyun düzleşmesi
Sırtta kireçlenme
16 yıldır mücadele ediyorum
Hayat bana güzel yüzünü göstermedi maalesef gençliğim hastalıklar yokluk hor görülme kaynana tarafından ezilme ile geçti

Tamam haklısınız ben öylesine sormuştum saçmalama vs der geçer gider diye düşündüm
Çok haklısınız bu arada aptalca salakça ergence gerizekalı gibi davranmışim
Bazen olabiliyormuş demekki
Ve cidden haklısınız duygularım karışmış uykusuzluk ağrılar kafa yapmış galiba bende
Ne münasebet, kimin kocası sevmedim seni dese her kadın üzülür, üstte ki yorumlara katılmıyorum, emaan hayatta çok zor herşey pahalı dan oluşmuyor hayat, yüklenmeyin kendinize eşiniz patavatsız, lafın nereye gittiğini bilmez bir adam bence

Kalp damarımda birinde tıkanıklık
Panik atak ve anksiyete bozukluğu
Romatizma
Fibromiyalji
Astım
Anemi
Çok geçmiş olsun inanın çok üzüldüm😞
Tedavilerinizi aksatmayın.
Biraz daha sakin kalmaya çalışın.
Değer görmek sevilmek istiyorsunuz çok haklısınız bunu duymak istiyorsunuz ama işte herkesin sevgisini gösterme şekli farklı olabilir.
Sadece sözle değil hissetmeniz lazım.
Karşınızdaki adam tam bir düşüncesiz kibirli.
O yüzden dedim size keşke daha dikkat etseydiniz diye.
Ama siz seviyorsunuz.
Boşanmayı şimdi değil sonraki durumlara bakarak karar verin bence.
Çünkü geçen defa yaşadıklarınızı tekrar yaşamanızı istemem.
Ya tekrar evlen derlerse size.

Ömrüm boyunca sevgi dilendim
Herkese iyilik ile saygı ile yaklaştım
Herkesin herşeyine koştum
Hiç sevilmeden takdir görmeden bir kere nasılsın denmeden geçti hayatım
Eşim Sevgi böceği olsun demedim sormadım da birden böyle demesi yikti beni bir miktar
Ama ben defalarca düşüp yenidrn kalktım
Yıkılmam yani Rabbim izin vermedikçe

Ne münasebet, kimin kocası sevmedim seni dese her kadın üzülür, üstte ki yorumlara katılmıyorum, emaan hayatta çok zor herşey pahalı dan oluşmuyor hayat, yüklenmeyin kendinize eşiniz patavatsız, lafın nereye gittiğini bilmez bir adam bence
Bence canımı yakmak istedi yada bıktı bu kadar üzerine düşünmemeye çalışıyorum aldım oğlumu kardeşimi yeğenimi gezdim tozdum parasız da gezilirmis meğer sonra kitaplarımı düzenledim kahvemi içtim ağrılarim devam ediyor uyuyamıyorum ama artık alıştım ne yapayım yani aramadım yazmadım hiç oda aramadı keyfi bilir dedim kardeşime dediğim gibi ağrılar uykusuzluk doğru düşünmeme engel oldu

Çok geçmiş olsun inanın çok üzüldüm😞
Tedavilerinizi aksatmayın.
Biraz daha sakin kalmaya çalışın.
Değer görmek sevilmek istiyorsunuz çok haklısınız bunu duymak istiyorsunuz ama işte herkesin sevgisini gösterme şekli farklı olabilir.
Sadece sözle değil hissetmeniz lazım.
Karşınızdaki adam tam bir düşüncesiz kibirli.
O yüzden dedim size keşke daha dikkat etseydiniz diye.
Ama siz seviyorsunuz.
Boşanmayı şimdi değil sonraki durumlara bakarak karar verin bence.
Çünkü geçen defa yaşadıklarınızı tekrar yaşamanızı istemem.
Ya tekrar evlen derlerse size.
Kaybedecek pek birşeyim yok eşime de dedim sana ağlayacak yalvaracak bir kadın değilim sevmiyor isen çıkıp gidebilirsin diye

Ömrüm boyunca sevgi dilendim
Herkese iyilik ile saygı ile yaklaştım
Herkesin herşeyine koştum
Hiç sevilmeden takdir görmeden bir kere nasılsın denmeden geçti hayatım
Eşim Sevgi böceği olsun demedim sormadım da birden böyle demesi yikti beni bir miktar
Ama ben defalarca düşüp yenidrn kalktım
Yıkılmam yani Rabbim izin vermedikçe
Çok verici olmayın hayatta, kimse kıymet bilmiyor, kaçan kovalanıyor

Öyleymiş anladım ben niye böyle oldu onu anlamadım sadece normal her gün ki gibi bir gündü birden böyle demesi tuhaf hissettirdi ama toparladım şükür
Bence sevginizden şımarmış başka bişey yok, yoksa bu lafları etmeye her kocanın gözü yemez, nankör şımarık bi adam, çok yüz vermeyin görsün aynayı konyayı

Kaybedecek pek birşeyim yok eşime de dedim sana ağlayacak yalvaracak bir kadın değilim sevmiyor isen çıkıp gidebilirsin diye
Ama üzülme işte düşünme gerçekten düşünme.
Duygusal yaklaşma.
Bana bakma sen yukarda söylediklerime ben aldırdım sanırım duygularımı.
Eskiden çok üzülüyordum çok şey mi bekliyorum diyordum sonra lanet olsun dedim mevcut duruma ayak uydurucam.
İnan bende çok şey yaşadım.
Ama şimdi ki halim her şeyi boşvermiş bir kadın oluverdim.
Sadece evlilik hayatı değil iş hayatı da beni biraz bu noktaya getirdi.
Daha çok mantığımla hareket ediyorum ve daha az üzülüyorum beklentim yok.
Hayatımı çocuklarımın üzerine kurdum doğru mu yanlış mı bilmiyorum şuan durumum bu ilerde ne yaşarım bilemem.
Tek söyleyeceğim kendini yıpratma.
Umarım hak ettiğin kadar çok sevilirsin.

Bence sevginizden şımarmış başka bişey yok, yoksa bu lafları etmeye her kocanın gözü yemez, nankör şımarık bi adam, çok yüz vermeyin görsün aynayı konyayı
Kaybetmekten korkmayan biri sevgi vs den değil bence ailesini de en yakınını da silebilir
Yok zaten takmıyorum şuan
Şöyle bir düşündüm de kendine gel dedim erkekler bu kadar işte

Ama üzülme işte düşünme gerçekten düşünme.
Duygusal yaklaşma.
Bana bakma sen yukarda söylediklerime ben aldırdım sanırım duygularımı.
Eskiden çok üzülüyordum çok şey mi bekliyorum diyordum sonra lanet olsun dedim mevcut duruma ayak uydurucam.
İnan bende çok şey yaşadım.
Ama şimdi ki halim her şeyi boşvermiş bir kadın oluverdim.
Sadece evlilik hayatı değil iş hayatı da beni biraz bu noktaya getirdi.
Daha çok mantığımla hareket ediyorum ve daha az üzülüyorum beklentim yok.
Hayatımı çocuklarımın üzerine kurdum doğru mu yanlış mı bilmiyorum şuan durumum bu ilerde ne yaşarım bilemem.
Tek söyleyeceğim kendini yıpratma.
Umarım hak ettiğin kadar çok sevilirsin.
Haklısın canım teşekkürler inan bana doğurduğun evladın bile yeri geliyor iplemiyo seni
Tek geldiğimiz bu dünya da tek yaşayabilecek irade de olmak zorundayız bunu anladım ben

X