İçimi dökmek istedim

unutmabenicicegi

Kalbiniz gibi geçsin ömrünüz...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2024
2.145
5.224
Selamlar öncelikle
İkinci evliliğim ilk evliliğim aldatma yüzünden bitti .
3 yıllık evliyiz ikimizinde ilk evliliğinden çocukları var .
Eşim bugün konuşurken öyle eskilerden vs bir kısa videoya denk geldi işte gelinliğini beraber beğendik duvağinı başkası açtı gibi birşey yazıyordu ekranda
Yüzü değişti
-vay be .... da Beni böyle mort etmişti dedi
20 22 yıl önce istediği sevdiği biri varmış kız bununla evlenmek istemiş bu istememiş vs sonra kız da gitmiş başkası ile evlenmiş falan ... görümceler kaynana elti sürekli bu kişiyi gündem ettiğinden biliyorum yani ama takilmadim hiç ben o dönem 15 16 yaşında cocukmuşum
Bende
- madem içine dert olacaktı evlenseydin dedim
-sevsem evlenirdim zaten vs dedi
  • sevmedi isen bu neydi şimdi dedim
  • ben kimseyi sevmedim dedi
-beni de mi dedim
-Seni de dedi
Çok bozuldum
(Çünkü bu lafı ilk evliliğimde de duymuştum ve sonrasında bir kaç yıl sonra adam ben aşık oldum deyip karşıma çıktı)
Sakin bir ses tonuyla :
-ben bunu daha önce de duydum dikkat et sende gidenlerden olup beni kaybetme dedim
Yüzünün rengi değişti sinirlendi.birsey olmamış gibi kahvemi içmeye devam ettim ama boğazıma yumru oturdu sanki
Sonra pencerenin önüne doğru gittim dışarda ki sese bakmak için
Ev kıyafeti vs açık sayilacak şekildeydim sinirle geriye çekil biri görürse fena olur dedi
Bende sevmediğin birini kıskanmazsin bu ne şimdi kafamı buluyorsun benle dedim
Seviyorum sevmiyorum muyum sanki ben gösteremiyorum vs dedi
Bir tuhafım dünden beri annelere git oğlan da sende havaniz değişsin dedi oğlum gidelim deyince
Kendi de annesine gitmiş
3 yıldır hep böyle ara ara test ediyor beni bazen hissetmediğimi zannediyor ama farkındayım yani
İlk eşiyle yaşadıklarından dolayı
Yine aynı şeyin olmasından korkuyorum
Güncelleme:
Hepinizden özür dilerim hanımlar kocaman çoluk çocuk sahibi boşanmış yeniden evlenmiş bir kadın olarak böyle sevgi aşk vs peşine dusmem saçmaydı
Sonuçta 20 lik bir kız değilim
Ağrılar uykusuzluk depresyon ve adet döneminde olmam sebeb oldu galiba böyle aptal gerizekalı hareketlerime

Son düzenleme:
sıkılmış gibi bir hissiyat uynadırdı bende.
eğer çok ilgileniyorsanız ilginizi çekin, o lafı da ona yedirin bir şey yokmuş gibi devam etmesin. gönül almayı bilsin. bir şey yokmuş gibi davranmayın, trip atmayın ama umursamayan neşeli halde kendi kendinize takılın
Hiç renk vermedim zaten birşey yok gibi devam ettim kahvemi içtim kitabımı okudum
Bencede sıkıldı galiba
Ben öyle küsebilen eşine mesafe koyabilen bir kadın olamadım hiç
Bu olay olduktan 20 25 dk sonra geldi sarıldı öptü vs .
Sonra işe gitti
Sonra annene gittin mi diye mesaj yazmış
2 kere aradı konuştuk
Akşam bir daha aradı yatmadan haberin olsun ben ablam ile köye gidiyorum anneme şimdi yola çıkacağız deyip kapattı

Bi süre ilginizi kesin
Öyle yapacağım dedim zaten siz erkekler azıcık sevgi görünce g...nüz kalkıyor ama buz gibi soğumayi da bilirim ben dedim
Benim kaybedecek pek birşeyim yok boşanmanın ne olduğunu da aldatilmayi da biliyorum yaşadım canım o kadar yandı ki bunlar beni acitamaz dedim
Ama eşimi çok sevdiğimi farkettim içime oturdu o laf

sıkılmış gibi bir hissiyat uynadırdı bende.
eğer çok ilgileniyorsanız ilginizi çekin, o lafı da ona yedirin bir şey yokmuş gibi devam etmesin. gönül almayı bilsin. bir şey yokmuş gibi davranmayın, trip atmayın ama umursamayan neşeli halde kendi kendinize takılın
ay uyku serserimi çok mantıksız yazmışım, bir şey yokmuş gibi derken yani adamı umursamayan, gidip sarılıp aşkım canım demeyin anlamında 🤣 zaten siz de o şekilde davranmışsınız.

diğer arkadaşa katılıyorum açıklama dahi yapmayın ama çok sert yorum yapmak da istemiyorum, yani bir insanın ağzına her gelen lafı kullanmaması gerektiğini bilmesi gerekir. eşiniz bunu bilmiyor, belki aranızda daha önce buna benzer diyologlar geçti ve eşiniz söylediği sözlerin sorumluluğunu almadı/kimse de aldırmadı o yüzden bu kadar rahat konuşuyor .

çok manasız bir bir çıkışma olmuş eşiniz tarafından, gerçekten sevgiyi dozunda vermek gerek bunlara

ay uyku serserimi çok mantıksız yazmışım, bir şey yokmuş gibi derken yani adamı umursamayan, gidip sarılıp aşkım canım demeyin anlamında 🤣 zaten siz de o şekilde davranmışsınız.

diğer arkadaşa katılıyorum açıklama dahi yapmayın ama çok sert yorum yapmak da istemiyorum, yani bir insanın ağzına her gelen lafı kullanmaması gerektiğini bilmesi gerekir. eşiniz bunu bilmiyor, belki aranızda daha önce buna benzer diyologlar geçti ve eşiniz söylediği sözlerin sorumluluğunu almadı/kimse de aldırmadı o yüzden bu kadar rahat konuşuyor .

çok manasız bir bir çıkışma olmuş eşiniz tarafından, gerçekten sevgiyi dozunda vermek gerek bunlara
Bende anlam veremedim kıskanmami olay çıkarmami vs bekledi de ben tepkisiz şekilde evlenseydin o zaman deyince mı bozuldu bilmiyorum

manipülasyon altındasınız. tartışmanın verdiği bir anlık yorgunlukla sizi sevmediğini itiraf etmiş. sonrada seviyorum gösteremiyorum diye R yapmış. gerçekten seven bir insanın yapacağı hareket değil bu.
Bende sana üzülüyorum sevmediğin biriyle aynı yatağa girmek aynı sofrada oturmak aynı hayatı yaşamak zor olmalı neden bunu kendine yapıyorsun dedim
Bir tuhaf oldu .rengi yüzü falan değişti
Sevmediğin biriyle ömrünü çürütmek zorunda değilsin dedim sonradan böyle davranamaya başladı yok seviyorum vs

manipülasyon altındasınız. tartışmanın verdiği bir anlık yorgunlukla sizi sevmediğini itiraf etmiş. sonrada seviyorum gösteremiyorum diye R yapmış. gerçekten seven bir insanın yapacağı hareket değil bu.
Allah bilir ya hangi lafima vs takılıp yaptı bunu kendi sinirlenince yada cani yanınca kıskanınca vs böyle şeyler yapıyordu ama sevmedim dememişti hiç
Beni az çok.tanidi aşkından ölsem de bittiyse ipler kopar bende ağlarım sızlsrim acıdan ölürüm ama dönmem

Bende sana üzülüyorum sevmediğin biriyle aynı yatağa girmek aynı sofrada oturmak aynı hayatı yaşamak zor olmalı neden bunu kendine yapıyorsun dedim
Bir tuhaf oldu .rengi yüzü falan değişti
Sevmediğin biriyle ömrünü çürütmek zorunda değilsin dedim sonradan böyle davranamaya başladı yok seviyorum vs

muhtemelen bazı mecburiyetleri var ve bunu inanın o istemediği sürece öğrenemezsiniz. izahı olmayan şeylerin mizahı olur derler ya. gerçekten seven insanla dalga geçiyorlar. böyle böyle oyalıyorlar. çelişki mi var şüphe mi var bir türlü düzelmeyen sorunlar mı var kafa karışıklığımı var eğer varsa bunlar büyük işaretlerdir gözünüzü açma vaktiniz gelmiş. konduramadığınız neler var etraflıca bir düşünüp iç sesinize kulak verin onu en iyi siz tanıyorsunuz.
Allah bilir ya hangi lafima vs takılıp yaptı bunu kendi sinirlenince yada cani yanınca kıskanınca vs böyle şeyler yapıyordu ama sevmedim dememişti hiç
Beni az çok.tanidi aşkından ölsem de bittiyse ipler kopar bende ağlarım sızlsrim acıdan ölürüm ama dönmem

muhtemelen bazı mecburiyetleri var ve bunu inanın o istemediği sürece öğrenemezsiniz. izahı olmayan şeylerin mizahı olur derler ya. gerçekten seven insanla dalga geçiyorlar. böyle böyle oyalıyorlar. çelişki mi var şüphe mi var bir türlü düzelmeyen sorunlar mı var kafa karışıklığımı var eğer varsa bunlar büyük işaretlerdir gözünüzü açma vaktiniz gelmiş. konduramadığınız neler var etraflıca bir düşünüp iç sesinize kulak verin onu en iyi siz tanıyorsunuz.
Düşünüyorum dünden beri telefonunda WhatsApp bile yoktu benimle iken açtık sosyal medyasi yok
Tuşlu telefon kullanıyordu 4 yıl önce telefonu bozulunca ikinci el akıllı telefon aldik
Evden işe işten eve arada ablasına abisine gider yeğenleri var yaşıt yada yakın yaş onlar ile görüşür o kadar
Asgari ücretle çalışan aldığı ile geçinmeye çalışan 22 yıldır aynı iş yerinde çalışmış biri

Düşünüyorum dünden beri telefonunda WhatsApp bile yoktu benimle iken açtık sosyal medyasi yok
Tuşlu telefon kullanıyordu 4 yıl önce telefonu bozulunca ikinci el akıllı telefon aldik
Evden işe işten eve arada ablasına abisine gider yeğenleri var yaşıt yada yakın yaş onlar ile görüşür o kadar
Asgari ücretle çalışan aldığı ile geçinmeye çalışan 22 yıldır aynı iş yerinde çalışmış biri

mecburiyeti maddi olanaksızlığı olabilir mi? sizin maddi gücünüz ne durumda çalışıyor musunuz?

mecburiyeti maddi olanaksızlığı olabilir mi? sizin maddi gücünüz ne durumda çalışıyor musunuz?
Yok çalışmıyorum ev hanımıyım
Eşim 5 yıl falan bekar yaşamış isteseydim hiç evlenmezdim gayet halimden memnundum görünce vuruldum evlendim dedi bir kere bir aile oturmasında neden hemen evlendin diyen soran birine
Bence ya sıkıldı ya da başka birşey oldu sinirini çıkarmak istedi

İlk eşi aldatmış ve öncesinde de çok zor bir evlilikleri olmuş acaba bana tam olarak bağlanmak vs istemiyor mu bilemiyorum
Aramızda garip bir çekim tutkuda var yani ne bileyim belki soğudu bıktı bilmiyorum

Yok çalışmıyorum ev hanımıyım
Eşim 5 yıl falan bekar yaşamış isteseydim hiç evlenmezdim gayet halimden memnundum görünce vuruldum evlendim dedi bir kere bir aile oturmasında neden hemen evlendin diyen soran birine
Bence ya sıkıldı ya da başka birşey oldu sinirini çıkarmak istedi

onu anlamaya çalışıyorsunuz ama sıkılmak, sinirini çıkarmak sağlıklı şeyler değil. belki az daha zorlasanız sevmedim seni dediği muhabbette belki o an ki sinir ve bıkkınlıkla gerisi gelecekti, eteğindeki taşları dökecekti. o kavgada bile söylenmez derler ya, gerçekten öyle bir laf

X