İçimi dökmek istedim:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hoca gezeceginize inşallah önce bir doktora gitmişsinizdir. O büyü müyü işine hiç girmiyorum çünkü aşırı sacma geliyor ve yasak. Ha para isteyen hocadan uzak duracaksin.
eşim bana hiç yadımcı olmuyor benim suçum gibi davranıyor

boşanmak istiyosaniz eşinizin yanaşması gerekmez boşanmaya. cinsel birliktelik olmamasi boşanma sebebi.
diğer konu için de hoca yerine müftüye gitseniz daha net olurdu kafaniz 🙄
ama bir erkek 4 yıldır hiç mi cinsel açıdan isteği olmaz şimdi ben ona yaklaşıyorum şimdi de o kaçıyor

ya kusura bakmayın dayanamadım guldum cunku
hoca hoca gezmeyı bırakın allasen hoca sihirli küresinden hangı mezara yapıldıgını bıle gormus olabılır ama bazı gercekler var
imama gıtseydınız sıze dıyecegı ıcınızı ferah tutun ımanınızı kuvvetlendırın bol dua edın yuce yaradan sızı korur dıger mesele ıcınde doktora gıdın olurdu benım tanıdıgım imamlar boyle bu tarz sızın cevrenızde neler var bılemıyorum tabı büyücü büyücü gezdıgınıze gore duzgun kısıler olmadıgı kesın

4 yıldır vajınusmussanız doktora gıtmıs olmalısınız doktor ne dedı belkı sız vajınısmus degılsınız esınızde cınsel durtu bozukluklar var neye gore vajınısmusunuz esınızde doktora gıttımı asıl sorun ne
eşim ben doktora gittim bende sıkıntı yok diyor benle doktora bile gelmiyor hiç birşey yapmıyor

eşim bana hiç yadımcı olmuyor benim suçum gibi davranıyor

O zaman esinize söyleyin cahilliği bir kenara bıraksın. Cep telefonunda youtube ve oyunlarda gezecegine biraz bir araştırsin neyin ne oldugunu. Sizde pasif kalmayin. Kocaman kadınsıniz. Doktorunuza gidin ve yardim almaya baslayin. Galiba sizin evlilikte sorun büyü müyü değil esinizin 🐂 olmasi

ama bir erkek 4 yıldır hiç mi cinsel açıdan isteği olmaz şimdi ben ona yaklaşıyorum şimdi de o kaçıyor
Yıllardır sevişip sevişip tam iş o noktaya geldiğinde eşinizi itiyorsanız yaklaşmaz tabi size. Üzgünüm ama vajinismus dört yılda çözülmeyecek bir şey değil. Elbette eşinizin de sakin sabırlı ve yardımcı olması gerekli çözülmesi için ama dört yıl be... Düşünüyorum da partnerimin sertleşme problemi olsa öpse koklasa sonra ilişkiye giremesek bir daha öpmem bile onu, yaklaşmam.

yaklaşıyorum demişsiniz ama seks yapamıyosunuz yani 4 yıldır adamla sürtünerek mi ilişki yaşadınız. bakın bu hastalık kanser filan değil kesin yani yenmenin yoluna bakmak yerine sürtünmek niye?

yaklaşıyorum demişsiniz ama seks yapamıyosunuz yani 4 yıldır adamla sürtünerek mi ilişki yaşadınız. bakın bu hastalık kanser filan değil kesin yani yenmenin yoluna bakmak yerine sürtünmek niye?
son 2 yıldır sevişmiyoruz bile eşim artık istemiyor

Bu konuyu sanki daha önce okudum ama bugün açılmış🙄

Hertürlü şeyi büyü üstüne atıp kenara çekilmek yerine dra gidip, tedavi olup sex hayatınızı düzene soksanız don,atlet,otla uğraşmayacaksınız da işte...

Merhabalar,
Ben 4 yılı aşkındır evliğim ve aynı zamanda evliliğimin başından beride vajinismusum.
hala bu sorunu cözemedik . İlk başlarda bu sorun için çok doktorlara gittim ama bu sorunu cözemedim.
Evliliğimiz ilk 2,5 yılı çok kavgalar ettik bu sebepden dolayı, şimdi çok nadir kavga ediyoruz.
eşimde bende artık akışına bıraktık gibi bişey oldu.

Son 1 yılı aşkında eşim bana hiç bir şekilde yaklaşmıyor hep ben yaklaşmaya çalışıyorum ama beni bir sebep den itiyor.
Artık bana çekici gelmiyorsun bile dedi. Boşanmak istedim ona da yaklaşmıyor.
Sadece aynı evi paylaşan 2 yakın arkadaş gibiyiz.

Asıl konuya gelelim
Evlendiğimiz zaman balayından döndüğümüzde evde küçük küçük kağıtlara yazılı
arapça yazılar bulduk .
annemde onları hocaya gösterdi papaz büyüsü dedi.
Sonra annemde bir başka hocaya gitti papaz büyüsü var ayrıca mezarada yapılmış 7 tane iğne saplanmış ve
eşinin ailesi tarafından bu çözmek için çok para isteğince bizde vazgeçtik.
Tabi bunlardan eşimin haberi yok zatende inanmaz.

ve geçen hafta bir hocaya daha gittik oda aynı şeyi söyledi ve benden yeşil merdek otu istedi büyüyü çözmek için
ama hiçbir yerde bulamadık.
ayrıca bana kocan seni aldatıyor ve benim eşim evden dışarı çok az çıkar seni yıllardır salak yerine koymuş
bana eşinin atletini getir o kadının kiç olduğunu söyleyeyim dedi böyle bir şey duydunuz mu hiç bir haftadır
düşünmekten kafayı yiyecem bir de hep böyle şeyler maddi yönde olduğu içinde benim için hep sıkıntı oluyor.
Merhaba ben yıllar önce cinsel terapi uzmanı psikolok tarafından eğitim alarak vajinismus u yendim benimle beraber eşimde her seansa geldi hocamız bayandı çok yardımcı oldu size tavsiyem eşinizi ikna edin beraber terapiye gidin çok iyi gelir,aslında ben hiç beraber olmasam da olur diyordum sonra çocuk istegi ağır basınca terapiyi kabul etmistim.diger olaya gelince sen kafana takma boş yere para verme eşinle konuş karşılıklı birbirinizi yıpratmayin bu arada evde bol bol nas ve Felak süresi okuyun araştırınca neden dediğimi anlarsın

Merhaba ben yıllar önce cinsel terapi uzmanı psikolok tarafından eğitim alarak vajinismus u yendim benimle beraber eşimde her seansa geldi hocamız bayandı çok yardımcı oldu size tavsiyem eşinizi ikna edin beraber terapiye gidin çok iyi gelir,aslında ben hiç beraber olmasam da olur diyordum sonra çocuk istegi ağır basınca terapiyi kabul etmistim.diger olaya gelince sen kafana takma boş yere para verme eşinle konuş karşılıklı birbirinizi yıpratmayin bu arada evde bol bol nas ve Felak süresi okuyun araştırınca neden dediğimi anlarsın
benim eşim hiç bir şekilde benle gelmez bunun suçlusu bana sensin demekten başka bişey yapmıyor

Hertürlü şeyi büyü üstüne atıp kenara çekilmek yerine dra gidip, tedavi olup sex hayatınızı düzene soksanız don,atlet,otla uğraşmayacaksınız da işte...
ben çok gittim doktara ama bir türlü yenemedim

benim eşim hiç bir şekilde benle gelmez bunun suçlusu bana sensin demekten başka bişey yapmıyor
Aslında haklılar tek başına gidebilirsiniz doktor ilk muayene için eşi istiyor çünkü ona diyor ki bazı özel durumlar ve tedavi yöntemi olacak yani kan ilk gecede gelmeyebilir bunu kabul ediyor musun diyor eş kabul ederim derse tedaviye başlıyor ama çoğu zaman kan geliyor diye ekliyor bu yazdım diye sakın bana laf etmeyin çünkü toplumda ilk gece ve kan çok önemli doktor riske girmek istemiyor sonuçta bunun için eşini boşayan çok insan var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X