İçimi dökmek istedim:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
boşanmak istiyosaniz eşinizin yanaşması gerekmez boşanmaya. cinsel birliktelik olmamasi boşanma sebebi.
diğer konu için de hoca yerine müftüye gitseniz daha net olurdu kafaniz 🙄

Sızın bağ büyü konularınızdan artık uyuyamıyorum paranoyak olacagız sitecek. Mune Mune yeter ama yaaa:duduk::sinirli:

Merhabalar,
Ben 4 yılı aşkındır evliğim ve aynı zamanda evliliğimin başından beride vajinismusum.
hala bu sorunu cözemedik . İlk başlarda bu sorun için çok doktorlara gittim ama bu sorunu cözemedim.
Evliliğimiz ilk 2,5 yılı çok kavgalar ettik bu sebepden dolayı, şimdi çok nadir kavga ediyoruz.
eşimde bende artık akışına bıraktık gibi bişey oldu.

Son 1 yılı aşkında eşim bana hiç bir şekilde yaklaşmıyor hep ben yaklaşmaya çalışıyorum ama beni bir sebep den itiyor.
Artık bana çekici gelmiyorsun bile dedi. Boşanmak istedim ona da yaklaşmıyor.
Sadece aynı evi paylaşan 2 yakın arkadaş gibiyiz.

Asıl konuya gelelim
Evlendiğimiz zaman balayından döndüğümüzde evde küçük küçük kağıtlara yazılı
arapça yazılar bulduk .
annemde onları hocaya gösterdi papaz büyüsü dedi.
Sonra annemde bir başka hocaya gitti papaz büyüsü var ayrıca mezarada yapılmış 7 tane iğne saplanmış ve
eşinin ailesi tarafından bu çözmek için çok para isteğince bizde vazgeçtik.
Tabi bunlardan eşimin haberi yok zatende inanmaz.

ve geçen hafta bir hocaya daha gittik oda aynı şeyi söyledi ve benden yeşil merdek otu istedi büyüyü çözmek için
ama hiçbir yerde bulamadık.
ayrıca bana kocan seni aldatıyor ve benim eşim evden dışarı çok az çıkar seni yıllardır salak yerine koymuş
bana eşinin atletini getir o kadının kiç olduğunu söyleyeyim dedi böyle bir şey duydunuz mu hiç bir haftadır
düşünmekten kafayı yiyecem bir de hep böyle şeyler maddi yönde olduğu içinde benim için hep sıkıntı oluyor.
ya kusura bakmayın dayanamadım guldum cunku
hoca hoca gezmeyı bırakın allasen hoca sihirli küresinden hangı mezara yapıldıgını bıle gormus olabılır ama bazı gercekler var
imama gıtseydınız sıze dıyecegı ıcınızı ferah tutun ımanınızı kuvvetlendırın bol dua edın yuce yaradan sızı korur dıger mesele ıcınde doktora gıdın olurdu benım tanıdıgım imamlar boyle bu tarz sızın cevrenızde neler var bılemıyorum tabı büyücü büyücü gezdıgınıze gore duzgun kısıler olmadıgı kesın

4 yıldır vajınusmussanız doktora gıtmıs olmalısınız doktor ne dedı belkı sız vajınısmus degılsınız esınızde cınsel durtu bozukluklar var neye gore vajınısmusunuz esınızde doktora gıttımı asıl sorun ne

Büyü bilmem ne diye sakın para yedirmeyin kimseye. O arapça yazilar ne merak ettim camideki imama falan sorsanız ne yazıyor diye.

Bir de bu vajinusmus öyle 4 sene süren birşey mi ki? Sanki yeterince çaba harcamamissin ki bundan kurtulmak için.

Yeşil merdek otunu vajivaji otuyla karıştırır, üç gün üç gece havanda döverse hanım kızımızın sorunu da ortadan kalkar. :KK55:
Otu iciyor muyuz, jel kivamina getirip suruyor muyuz hocam? 😂 Bunlar onemli :rolleyes::KK53:

Ay ben hic de gidemem su siralar valla 😂 Kucucuk masum espriler nolacak sanki :rolleyes:
Konuyu ıkı kere actım yanlıslıkla bırının ıcerıgını sıldım dıye ban yedım :KK53: bu 5yılda 50.banım:KK45::sampiyon:

Önceki konunuza da okudum. Eşiniz tedavi olmanızıda istemiyormuş, 3 yıldır ayrı yatıyormuşsunuz, aranızda hiçbir paylaşım da yokmuş. Neden boşanmıyorsunuz. Üzgünüm ama aldatilmaniz inanılmaz birşey değil şu durumda zaten.

Ben size üzüldüm, çaresizlikten başvuruyorsunuz böyle şeylere.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X