İçimi dökmek istedim:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ileride ki zamanlar bos vaktim olursa büyü konusunu arastirmayi düsünüyorum, acaba gercekten böyle seyler varmi diye 🤷🏼‍♀️ Sizde en iyisi bir doktora görünün:))))

Gerçekten anlayamadığım için soruyorum. Vajinismus ilişkiye girememe sorunu değil mi?
Neden eşim hiç bana yaklaşmıyor diyorsunuz yaklaşsa da bir şey olmayacak sonuçta değil mi? Yani sorun sizde aslında. Samimiyetle burda ne demek istediğinizi anlayamadığım için soruyorum bunu.

Gerçekten anlayamadığım için soruyorum. Vajinismus ilişkiye girememe sorunu değil mi?
Neden eşim hiç bana yaklaşmıyor diyorsunuz yaklaşsa da bir şey olmayacak sonuçta değil mi? Yani sorun sizde aslında. Samimiyetle burda ne demek istediğinizi anlayamadığım için soruyorum bunu.
sorun bende ama hiç denemiyoruz bile ilk başlar birbirimize vakit çok ayırırdık ama şimdi o zamanı bile bana ayırmıyor

Şu soytarılar kendilerini geliştiremediler gitti.
Hep aynı terane; papaz büyüsü yapmışlar, başka bir şey yok.
Bırakın artık bu işleri.

Eşinizle konuşun, aile terapistine gidin, tedavinizi yaptırın, olmadı ayrılın. Allah akıl vermiş, konuşalım diye dil vermiş. Bir zahmet kullanın onları.

Ana kiz haci hoca gezerseniz biraz zor cinim ya ☹
Inanmayin arrk gercek ilim sahipleri para icin yapmaz ayrica Allah a siginin

insan inanmıyorda yine de kafasında soru işareti kalıyor
Bunların çoğu şarlatan.
Ben ünv de iken sevgilim vardı kızlarla Birgün toplandık böyle birine gittik bana dedi ki sevgiline ait bşy getir sana tam olarak sana karsı niyeti ne söylerim. Bende fotosunu verdim takım elbiseli vs dedi ki çok iyi çok efendi bununla ilerisi olur ama 5-6 sene evlenmeyi düşünmüyor.
Sonra aynı kişinin saç baş Dağınık başka resmini gösterdim. Ikisinin aynı kişi olduğunu anlayamadı bile. Sen bundan Koşarak uzaklaş dedi düşün :))))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X