İçime dert oldu, yoksa ben mi abartiyorum sizce?

Mutlaka deneyeceğim, çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Bu şüphe ile nasıl yaşanılır bilmiyorum aksi hâlde

Dışardan gelmiştir, yolda dolmuşta iş yerinde ucmustur sadece 3 tel saç ile aldatiliyorsunuz diyemez kimse.
Buna katılıyorum aslında online alışveriş yaptığımda kargo paketleriyle bile hep saç telleri giriyor eve. Nereden nereye geziyor o paketler. Ama konu sahibinin durumu biraz farklı gibi geldi bana çünkü 15 gün ve önceden de 2 ay ayrı kalmışlar. Bilemedim zor bir durum

Bence onu biraz rahat bırakın rahat hareket etsin, gizliden gizliye takip edin sonra suç üstü yapın. Bu arada geldiğinizde cinsel anlamda yaklaşımı nasıldı özlemiş gibi mi istekli mi

Ama daha önce hiç görmedim ve tamda 15 gün evden uzak kalıp döndüğümde ve eşim çarşafları değiştirip evi silip sürprdüğü zaman görmem şüphelenmem için yeterli değil mi sizce..

Bence onu biraz rahat bırakın rahat hareket etsin, gizliden gizliye takip edin sonra suç üstü yapın. Bu arada geldiğinizde cinsel anlamda yaklaşımı nasıldı özlemiş gibi mi istekli mi
Hayır istekli değildi, hatta eskiye çok daha az istekliydi, ben bunu görünce aklıma başka kadın gelmemişti video vs izlemiş olabileceği gelmişti

O detayı atlamışım. 2 ay ayrı kalma kısmını.
Ama eve birini getirmiş olsa bile kadın her odada 1 tel mi düşürmüş ? mutfak ,PC yatak odası. Yatak odasında sevisseler mesela en çok orda olur, duş alsa banyoda.. bilemedim 3 tel yani topak falan değil ki.

İşte silip süpürmüşler demek ki kalan da kalmış kıyıda köşede

Ama daha önce hiç görmedim ve tamda 15 gün evden uzak kalıp döndüğümde ve eşim çarşafları değiştirip evi silip sürprdüğü zaman görmem şüphelenmem için yeterli değil mi sizce..
Bana göre yeterli değil. Siz dip köşe temizlik yapıyorsunuz ,eşinizin temizlik yaptığını düşünmüyorum, yapsa da üstünkörü yapmıştır. Ama siz eşim aldatmaya meyilli , olabilir vs diyorsanız suphelenmekte haklısınız. 3 tel ile ortalığı velveleye verirseniz hiç bir şey elde edemezsiniz. Günlük rutininize geri dönün, eşiniz şüphelendiğinizi anlamasın varsa bir şey illa ki ortaya çıkacaktır. Umarım öyle bir şey yoktur.

Yakalayamazsam diye çok korkuyorum aslında hayattaki en büyük korkularımdan biri buydu, ve bu yüzden şu an toparlanamiyorum
Korkmayın. Aldatan siz değilsiniz. Varsa eğer böyle bir gizleme becerisi EN KÖTÜ İHTİMALLE alıp karşınıza “beni aldattığını biliyorum,inkar etmeye çalışıp vaktimi hiç alma,beni yormadan tüm bilmediğim detaylarıyla anlat,bir şeyleri yoluna koyalım. Varsa benim hatam düzeltmeye hazırım.Bir evlilik kolay kurulmuyor, hemen yıkılsın. Eğer kendin anlatmazsan direkt boşanma davası açacağım,bendeki delillerle uzun da sürmez. O yüzden gel insan gibi bu meseleyi çözelim” söyleyin,sesini de kaydedin.

Yine de böyle söylemeyelim konu sahibi daha da çok üzülür keske suphelerinde haksiz olsa ama bana da biraz supheli geldi hareketleri konu sahibinin eşinin aralari bozukken bi cahillik yapti belki de. Ben konu sahibine bir de banka hesap hareketi eğer bakma şansi varsa bakmasini önerebilirim eğer malum kadınlardan biriyse bi para ödemesi fikan yapmistir belki :/

Tek gecelik bir şeyse 3 odada saç bulunması anlamsız bence de.
Hayır istekli değildi, hatta eskiye çok daha az istekliydi, ben bunu görünce aklıma başka kadın gelmemişti video vs izlemiş olabileceği gelmişti
Bir üye geçen gün konu açmıştı, daha önce hiç kullanmadığımız çeşitte bir kondom buldum diye. Bir de 10'lu paket satılıyormuş ama 3 tane eksikmiş, eşiyle hiç kullanmamışlar diye anlatıyordu.

Çok mantıklı hatta o tarihlerde dışarıdan yemek siparişi verilmiş mi ya da restoran cafe tarzı yerlere gidildiyse ne kadar ödeme yapılmış. Online banka hareketleri çok mantıklı

Çok mantıklı hatta o tarihlerde dışarıdan yemek siparişi verilmiş mi ya da restoran cafe tarzı yerlere gidildiyse ne kadar ödeme yapılmış. Online banka hareketleri çok mantıklı
Eğer nakit olmuşsa -ki konu sahibi eşinin uyanık olduğunu söyledi-, bunu tespit etmek de zor olur

Eğer nakit olmuşsa -ki konu sahibi eşinin uyanık olduğunu söyledi-, bunu tespit etmek de zor olur
Bence erkekler bu detayi dusunemezler ama dediginiz gibi nakitse tespit etmek cok zor ay suphesi bile zor insallah suphelendigi gibi degildir. Ama balkondan sac gelecegini bende dusunmuyorum gelse gelse bi kere gelir evi supurup silmesi evet supheli ama belki de esi icin bir seyler yapmak istedi aralari bozuk oldugu icin ona yardimci olmak istedi hepsi olabilir iyi tarafli bakmaya da calisiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…