İçime dert oldu, yoksa ben mi abartiyorum sizce?

Butterfly9

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
170
58
26
Ben, şehir dışına gitmiştim, 15 gün kaldım annemlerde eşimle bozuktu aramız baya bu süreçte yani ilk 10 günü felan. Annemlerde 2 3 tane küçük kız yeğenim yengem ablam felan da vardı. Ama eve geldim 2 3 keredir siyah kalın kısa saç görüyorum. Onun dışında eşimin beni aldatabilecegine dair bir şüphe yok telefonu vs ortada ama bugün de gördüm döndükten sonra etti 3 görüyorum içime dert oldu sizce bu normal mi? Eve de eşim dışında kimse gelmemişti kayınvalidem görümcem vs yoktu yani . Bu arada saç aşırı kısaydı bilmiyorum şüphelenmekte haklı miyim yoksa değil miyim? Saç benim ramazanda kestigim saçıma biraz benziyordu o zaman yeni kesmiştim ve henüz boyamamistim ama sadece 2 gün öyle dolaştım evde , çok kötüyüm ya lütfen yorumlarınıza dikkat ederseniz sevinirim

Eklentiler

• IMG_20240719_234849.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 544
Eşinizin olma ihtimali yok mu? Bizim yatağımızda hep eşimin dediğiniz gibi saçları oluyor yeni değiştirince bile ertesi sabaha oluyor ondan biliyorum. Eşinizin saç tipine uyumlu mu

Eşinizin saçı uzun mu? Rengi siyah mı? Hoş uzun olsa bile bebek saçları kısa oluyor. Erkeklerde bacaklarda vs. Tüy oluyor veya göğüs bölgesinde tek tük bile olsa var. Eşim çok tüylü değil, dediğim şekilde ve benim saçım siyah değil. Yatakta veya parkede denk geliyor.

Hmmm erkek saçı olabilir mi? Ya da çocukları kucağınıza aldıysanız onların saçı yapışmıştır eve düşmüştür çok uç bir ihtimal ama. Veya saçınız kısayken bir kere giyip sonradan sağda solda unuttuğunuz bir kıyafet falan?

Yani ben hem saç kesimimi hem rengini çok sık değiştiriyorum. Farklı farklı saçlar oluyor kıyıda köşede, hayatta takibini yapamam

Hayır eşimin olamaz, ilk kez bu renkte ve boyda gördüm

Bilemiyorum yani annemlerde küçük ki çocukları vardı da onların saçı neden evimin 3 odasına geçsin ki

Sizin saçınızla aynı renkte mi? Boyu nasıl, düz mü kıvırcık mi
Benim saçımın ramazanda boyamadan önceki hali gibi o boyda siyah renk sadece 2 gün kaldı sonra sarıya boyadım, ve evi defalarca temizledim yani tamda şehir dışından geldiğim zaman görmem tuhaf geldi ve bundan başka birşey düşünemiyorum, 2 kez gördüm sorun etmedim ama bugün de görünce artık bittim. Eşim fark etmiş gibi tuhaflik olduğunu ne oldu sana diye soruyor akşamdan beri

Başta abarttığınızı düşündüm ama eşinizin sürekli sormasından kıllandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…