Sizce ben mi abartiyorum?

Lazım olur diye numarasını aldığın kişi ile nasil böyle saçma duruma dusebildin, birde 39 yaşında. Bu adam evli olmasada bir kız arkadaşı var onunla beraberken sosyal medya ile bağını koparıyor, sadece sana değil 3 5 kişiye yürüyor.

Evli degil kendisi soyledi tek yasiyor .Ben bir sey yasamiyorum.Davranislari garip
Evli değilim diye kendisi söylediyse kesin doğrudur o zaman.
Komünikasyonu kesin. Beklentisiniz ne ki böyle birinden.

Her muhabbetinde erkek değil mi beklerim yok erkekler şöle yok erkekler böle, sonra hoop kızlar falanca kuruluşun falanca yerine ulaşamam diye bir erkeğin numarasını aldım.

Benden 8 yaş büyüksünüz normalde size abla demem lazım. Ama yaşınızın olgunluğu yok.
Sizin erkekleri şimdiye kitap gibi okumuş olmanız lazım. Kaldı ki erkekler zaten basit cihaz. Bir açma tuşları var bir de kapama. Kendi yarattığınız problemin mağdurunu oynuyorsunuz. Sonra da aaaağğğhh ateşe düştüm vaaağğğhh 😒

Lazım olur diye numarasını aldığın kişi ile nasil böyle saçma duruma dusebildin, birde 39 yaşında. Bu adam evli olmasada bir kız arkadaşı var onunla beraberken sosyal medya ile bağını koparıyor, sadece sana değil 3 5 kişiye yürüyor.
Olabilir yazmiyorum ben 39 yasindayim evet sacma durumdayiz benle konustuktan slnra uyardiktan sonra kapatmadi nedendir ama ben iletisimi kopartacagim kotu bir sekilde degil de yavas yavas sevgilisi bence olmayabilir ama yurumeye bir sey diyemem

Benden 8 yaş büyüksünüz normalde size abla demem lazım. Ama yaşınızın olgunluğu yok.
Sizin erkekleri şimdiye kitap gibi okumuş olmanız lazım. Kaldı ki erkekler zaten basit cihaz. Bir açma tuşları var bir de kapama. Kendi yarattığınız problemin mağdurunu oynuyorsunuz. Sonra da aaaağğğhh ateşe düştüm vaaağğğhh 😒
Mert demiri dinleyecem kitap gibi okuyorum da sanirim duygusal bosluktayim

Her muhabbetinde erkek değil mi beklerim yok erkekler şöle yok erkekler böle, sonra hoop kızlar falanca kuruluşun falanca yerine ulaşamam diye bir erkeğin numarasını aldım.
Ama ulasilmiyor telefon hatti yok isim cok dusuyor ben ne bileyim adamin bana yazacagini hadi yazdi yazabilir ama duzgun biri denk gelmiyor

Evli değilim diye kendisi söylediyse kesin doğrudur o zaman.
Komünikasyonu kesin. Beklentisiniz ne ki böyle birinden.
Hicbir sey, gorusmek istedi olgun ol agirbasli ol dedim gorusmedim bir beklentim yok zaten laylaylom takildigini da soyledim oyle biri degilim dedi ama davranislari onu gostermiyor benim erkeklerden artik beklentim yok duzgun insan yok varsa da ben goremiyorum karsa cikmiyor.Arkadasim da y.lisans ogrencisi kizda cirkin sansi var guzel bir kiz degil ama universiteden birini bulmus gorusuyor yani

Adam yazildiginda terslememissiniz yalniz? Buna biz flort diyoruz.
Yalniz is arkadasim da vardi dersteyiz saka yapiyor gibi konusuyordu ne bileyim sadece ben yoktum ciddiye alip cevap vermek istemedim zaten is arkadasim adima konusuo beni bir guzel kotuledi benim evlilik solesmesi felan yaptigimi soyledi ben oyle biri degilim balta vurdugu icin brni yanlis tanittigi icin onunla ayni ortamda bulunmuyorum bir de benim kriterlerim cok yuksekmis benim adima hocayla konusuyor hoca da ceren hanimin burnu kaf daginda diye cevap veriyor daha neler var da bosveriyorum

Şöyle adamlara nasil tahammul edip birde ustune israrla ariyorsunuz anlamiyorum adam sizle gorusmek istemiyor ben bunu anladim

İsterse bekar olsun. Siz niye denginiz olmayacak kişilerle bu kadar samimi oluyorsunuz ki? Olmadım demeyin. Olmuşsunuz ki sizinle bu kadar arkadaşmışsınız gibi yaklaşıyor.
Haklisin da baslarda duzgun konusuyordu sonradan boyle oldu ben yuz verdim esprili konustum cesaret buldu gecen son konusmamizda kizdim zaten agirbasli olgun davran dedim verdigi cevap ben kavun muyum karpuz muyum da olgunlasayim.manen yakinlik duyduklarimla boyle konusuyorum diyor da olgun degil bana gote biri degil zaten benden kucuk ama benden buyuk gorunuyor zaten olgunlasmamis garip biri

Yalniz is arkadasim da vardi dersteyiz saka yapiyor gibi konusuyordu ne bileyim sadece ben yoktum ciddiye alip cevap vermek istemedim zaten is arkadasim adima konusuo beni bir guzel kotuledi benim evlilik solesmesi felan yaptigimi soyledi ben oyle biri degilim balta vurdugu icin brni yanlis tanittigi icin onunla ayni ortamda bulunmuyorum bir de benim kriterlerim cok yuksekmis benim adima hocayla konusuyor hoca da ceren hanimin burnu kaf daginda diye cevap veriyor daha neler var da bosveriyorum

Yazdiginizdan hicbir sey anlamadim.

Şöyle adamlara nasil tahammul edip birde ustune israrla ariyorsunuz anlamiyorum adam sizle gorusmek istemiyor ben bunu anladim
Odevimi teslim etmem gerekiyordu mecbur aradim acmadi ben de univ gittim onunla gorusmedim diye bir de alinganlik yapiyor sen telefonunu acmiyorsun mesajlara cevap vermiyorsun gelince sana selam vermeyince de trip atiyorsun dedim karakteri duzgun degil

Yazdiginizdan hicbir sey anlamadim.
Is arkadasimla ben y.lisan yapiyoruz ayni siniftayiz beni hocaya farkli lanse ediyor evlilik sizlesmesi yaptigimi kriterimin yuksek oldugundan bahsedip beni baltaliyor yani olmadigim biri gibi gosteriyor oyle biri degilim desem de hoca inanmadi

Is arkadasimla ben y.lisan yapiyoruz ayni siniftayiz beni hocaya farkli lanse ediyor evlilik sizlesmesi yaptigimi kriterimin yuksek oldugundan bahsedip beni baltaliyor yani olmadigim biri gibi gosteriyor oyle biri degilim desem de hoca inanmadi
Siz insanlarla iletisim kurmayi bilmiyorsunuz sorununuz bu bence. Kimse benim hakkimda hocama saka yollu ve gercek olmayacak sekilde dedikodumu yapamaz.

Nasil yuz veriyorsunuz bu insanlara bu kadar da boyle soylemlerden bahsetmekten cekinmiyorlar.

Karsima duzgun biri cikmiyor diye dert yaniyorsunuz ama bu iletisim sekliyle, bu manasiz sakalasmalara meyil verir halinizle o aradiginz duzgun kisiyi hic bulamazsiniz.

insanlarin sizi ciddiye almasini hic ama hic saglamamissiniz

Siz insanlarla iletisim kurmayi bilmiyorsunuz sorununuz bu bence. Kimse benim hakkimda hocama saka yollu ve gercek olmayacak sekilde dedikodumu yapamaz.

Nasil yuz veriyorsunuz bu insanlara bu kadar da boyle soylemlerden bahsetmekten cekinmiyorlar.

Karsima duzgun biri cikmiyor diye dert yaniyorsunuz ama bu iletisim sekliyle, bu manasiz sakalasmalara meyil verir halinizle o aradiginz duzgun kisiyi hic bulamazsiniz.

insanlarin sizi ciddiye almasini hic ama hic saglamamissiniz
Artik saka felan yapmayacagim mesafeli olacagim zaten

insanlarin sizi ciddiye almasini hic ama h
Kizin amaci belli zaten o yuzden is yerindekilrrle kadinlarla ya da is hic bir organizasyona katilmiyorum mesafeli davraniyorum

X